Duminică18 octombrie
Live 150 Pune pont

PanamaPanama · LPF - Apertura

Umecit - Arabe Unido

Statistici și rezultat final · duminică, 9 august

PanamaLPF - Apertura · Panama Final
Umecit
EÎEÎE
Final0-0Pauză 0-0
Arabe Unido
EÎEÎE
Șanse înainte de meci, după cote
Umecit 41%Egal 30%Arabe Unido 29%

Umecit 0-0 Arabe Unido: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Umecit 0-0 Arabe Unido (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 30% pentru egalul, iar cotele fără marjă 30%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 0 goluri, față de 2,1 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 65%), iar GG n-a ieșit (NG avea 59%). Scorul exact 0-0 avea 12,5% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (2-7) și 8 cartonașe galbene (3-5).

Umecitîn meciArabe Unido
2
Cornere
7
3
Cartonașe galbene
5

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Umecit vs Arabe Unido

Umecit marchează 0,6 goluri pe meci și primește 1,0. Arabe Unido marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,6. Ultimele 8 întâlniri directe: Umecit 2, egal 4, Arabe Unido 2.

~2,1goluri estimate
35%peste 2,5 goluri
41%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Umecitultimele 5Arabe Unido
0,60
Puncte / meci
0,60
0,6
Goluri marcate / meci
0,8
1,0
Goluri primite / meci
1,6
0
Victorii
0
40%
Peste 2,5 goluri
60%
60%
Ambele marchează
40%
2
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Umecit și ultimele 5 Arabe Unido, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Umecit0-3-2

E
Umecit - Arabe Unido09.08.26 · LPF - Apertura
0-0
Î
Umecit - CD Olimpia06.08.26 · CONCACAF - Cupa Americii Centrale
1-2
E
Tauro FC - Umecit02.08.26 · LPF - Apertura
1-1
Î
Umecit - Deportivo Saprissa30.07.26 · CONCACAF - Cupa Americii Centrale
1-2
E
Alianza Panama - Umecit26.07.26 · LPF - Apertura
0-0

Arabe Unido0-3-2

E
Umecit - Arabe Unido09.08.26 · LPF - Apertura
0-0
Î
Arabe Unido - Alianza Panama01.08.26 · LPF - Apertura
0-1
E
Arabe Unido - Plaza Amador25.07.26 · LPF - Apertura
2-2
Î
Arabe Unido - Plaza Amador03.05.26 · LPF - Clausura
0-3
E
Alianza Panama - Arabe Unido26.04.26 · LPF - Clausura
2-2

Întâlniri directe Umecit - Arabe Unido

Umecit 2Egal 4Arabe Unido 2
E
Umecit - Arabe Unido09.08.2026 · pauză 0-0
0-0
E
Arabe Unido - Umecit19.04.2026 · pauză 0-0
1-1
V
Umecit - Arabe Unido20.01.2026 · pauză 1-0
1-0
E
Arabe Unido - Umecit19.10.2025 · pauză 0-0
1-1
V
Umecit - Arabe Unido29.07.2025 · pauză 0-0
1-0
Î
Umecit - Arabe Unido10.03.2025 · pauză 0-1
0-1
Î
Arabe Unido - Umecit08.09.2024 · pauză 0-0
1-0
E
Umecit - Arabe Unido10.03.2024 · pauză 0-0
0-0

V/E/Î din perspectiva Umecit. 0 din 8 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Umecit - Arabe Unido

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Umecit2.2741% fără marjă
X · Egal3.0530% fără marjă
2 · Arabe Unido3.2029% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.30
X2 1.56
12 1.33

Goluri

Peste 1.5 1.49
Sub 2.5 1.47
Peste 2.5 2.52

Ambele marchează

GG Da 2.12
GG Nu 1.65

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.25
Pauză peste 1.5 3.60

Analiza de dinainte de meci

Umecit - Arabe Unido s-a jucat duminică, 9 august, în LPF - Apertura (Panama). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Umecit n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: trei egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 3-5. Arabe Unido n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: trei egaluri și două înfrângeri. A marcat 4 goluri și a primit 8.

În ultimele 8 întâlniri directe, Umecit a câștigat de 2 ori, Arabe Unido de 2 ori, iar patru meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 1,0 goluri în medie. Ultima: Umecit - Arabe Unido 0-0, pe 9 august 2026.

Umecit pleacă favorită, la cota 2.27. Egalul e la 3.05, iar Arabe Unido la 3.20. Fără marja caselor, asta înseamnă 41% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.52, iar GG la 2.12.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu puține goluri: 1,2 pentru Umecit și 0,9 pentru Arabe Unido. Scorul cel mai probabil e 1-0.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X are 71% în model, dar la 1.30 plătește sub cota corectă de 1.41. Sub 2.5 goluri: 65% în model, cota corectă ar fi 1.54. Cota 1.47 e cam la nivelul ăsta. Pentru nu marchează ambele (NG), modelul calculează 59%. Cota de 1.65 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități Umecit - Arabe Unido

Goluri estimate: 1,15 Umecit și 0,93 Arabe Unido, total 2,08. 1X2 în model: 41% · 30% · 29%. Peste 2,5: 35% (cotă corectă 2.86). GG: 41% (cotă corectă 2.44). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

12%0
26%1
27%2
19%3
10%4
6%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 65% · peste 2,5: 35% (verde).

Scoruri probabile

1-014,4%1-113,4%0-012,5%0-111,6%2-08,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Arabe Unido. Arabe Unido a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Favorit fără formă. Umecit e favorită, dar a câștigat doar 0 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 30%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Directe cu mai puține goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 1,0 goluri, iar modelul estimează acum 2,1.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-0
Pauză0-0
Cornere2-7
Cartonașe galbene3-5
Favorită la startUmecit · 2.27
Goluri estimate~2,1
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Umecit - Arabe Unido?

S-a jucat duminică, 9 august, ora 04:30 (ora României) și s-a terminat 0-0.

În ce competiție s-a jucat Umecit - Arabe Unido?

În LPF - Apertura (Panama).

Unde s-a jucat Umecit - Arabe Unido?

Pe Estadio Agustín Muquita Sánchez, în La Chorrera, duminică, 9 august, ora 04:30 (ora României).

Cine era favorită în Umecit - Arabe Unido?

Umecit pleca favorită, la cota 2.27. Meciul s-a terminat 0-0.

Câte goluri s-au marcat în Umecit - Arabe Unido?

Niciunul: meciul s-a terminat 0-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,1.

Alte meciuri din LPF - Apertura

Toată liga →