Duminică18 octombrie
Live 108 Pune pont

Zanzibar

Uhamiaji - Chipukizi

Statistici și rezultat final · joi, 3 septembrie

Zanzibar Final
Uhamiaji
VVVÎÎ
Final4-1Pauză 2-0
Chipukizi
ÎVÎVV
Șanse înainte de meci, după cote
Uhamiaji 50%Egal 30%Chipukizi 20%

Uhamiaji 4-1 Chipukizi: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Uhamiaji 4-1 Chipukizi (pauză 2-0). Înainte de start, modelul dădea 41% pentru victoria lui Uhamiaji, iar cotele fără marjă 50%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 5 goluri, față de 2,5 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 44%), iar GG a ieșit (50%). Scorul exact 4-1 avea 1,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 12 cornere (5-7) și 4 cartonașe galbene (2-2).

Uhamiajiîn meciChipukizi
5
Cornere
7
2
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Uhamiaji vs Chipukizi

Uhamiaji marchează și primește câte 1,2 goluri pe meci. Chipukizi marchează 1,8 goluri pe meci și primește 1,4. La Chipukizi, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 4 întâlniri directe: Uhamiaji 1, egal 1, Chipukizi 2.

~2,5goluri estimate
44%peste 2,5 goluri
50%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Uhamiajiultimele 5Chipukizi
1,80
Puncte / meci
1,80
1,2
Goluri marcate / meci
1,8
1,2
Goluri primite / meci
1,4
3
Victorii
3
40%
Peste 2,5 goluri
80%
40%
Ambele marchează
80%
1
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Uhamiaji și ultimele 5 Chipukizi, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Uhamiaji3-0-2

V
Uhamiaji - Wembe FC31.08.26
1-0
V
Uhamiaji - FFC12.06.26
2-1
V
Uhamiaji - New King03.06.26
3-2
Î
Uhamiaji - KVZ SC24.05.26
0-1
Î
Mlandege - Uhamiaji21.05.26
2-0

Chipukizi3-0-2

Î0-1
V
Kipanga - Chipukizi16.05.26
2-3
Î
Mafunzo - Chipukizi13.05.26
2-1
V2-1

Întâlniri directe Uhamiaji - Chipukizi

Uhamiaji 1Egal 1Chipukizi 2
Î
Chipukizi - Uhamiaji06.04.2026 · pauză 2-0
2-1
E
Uhamiaji - Chipukizi23.10.2025 · pauză 1-0
1-1
Î
Uhamiaji - Chipukizi12.09.2024 · pauză 0-1
0-2
V
Chipukizi - Uhamiaji21.06.2024 · pauză 0-0
0-2

V/E/Î din perspectiva Uhamiaji. 1 din 4 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Uhamiaji - Chipukizi

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Uhamiaji1.7850% fără marjă
X · Egal3.0030% fără marjă
2 · Chipukizi4.4020% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.11
X2 1.80
12 1.28

Goluri

Peste 1.5 1.50
Sub 2.5 1.40
Peste 2.5 2.50

Ambele marchează

GG Da 2.35
GG Nu 1.50

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.22
Pauză peste 1.5 3.35

Analiza de dinainte de meci

Uhamiaji - Chipukizi s-a jucat joi, 3 septembrie, în Zanzibar. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Uhamiaji are trei victorii și două înfrângeri. Golaveraj: 6-6. Chipukizi vine cu trei victorii și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 9 goluri și a primit 7. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 4 întâlniri directe, Uhamiaji a câștigat o dată, Chipukizi de 2 ori, iar un meci s-a terminat egal. Ultima: Chipukizi - Uhamiaji 2-1, pe 6 aprilie 2026.

Uhamiaji pleacă favorită, la cota 1.78. Egalul e la 3.00, iar Chipukizi la 4.40. Fără marja caselor, asta înseamnă 50% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.50, iar GG la 2.35.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 2 goluri: 1,3 pentru Uhamiaji și 1,1 pentru Chipukizi. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 41% la victorie, față de 50%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X: 68% în model, cota corectă ar fi 1.47. La 1.11, plătește prea puțin. Pentru sub 2.5 goluri, modelul calculează 56%. Cota de 1.40 e sub cea corectă (1.79) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Uhamiaji - Chipukizi

Goluri estimate: 1,33 Uhamiaji și 1,13 Chipukizi, total 2,46. 1X2 în model: 41% · 27% · 32%. Peste 2,5: 44% (cotă corectă 2.27). GG: 50% (cotă corectă 2.00). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

9%0
21%1
26%2
21%3
13%4
10%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 56% · peste 2,5: 44% (verde).

Scoruri probabile

1-112,8%1-011,4%0-19,7%0-08,5%2-18,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,8 goluri, după cote 2,1. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 12,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final4-1
Pauză2-0
Cornere5-7
Cartonașe galbene2-2
Favorită la startUhamiaji · 1.78
Goluri estimate~2,5
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Uhamiaji - Chipukizi?

S-a jucat joi, 3 septembrie, ora 16:00 (ora României) și s-a terminat 4-1.

În ce competiție s-a jucat Uhamiaji - Chipukizi?

În Zanzibar.

Cine era favorită în Uhamiaji - Chipukizi?

Uhamiaji pleca favorită, la cota 1.78. Meciul s-a terminat 4-1.

Câte goluri s-au marcat în Uhamiaji - Chipukizi?

5 goluri, scor final 4-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,5.