Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

UCAM Murcia - Orihuela

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 8 august

Amicale intercluburi Final
UCAM Murcia
VEÎÎÎ
Final7-2Pauză 4-1
Orihuela
VÎÎÎE
Șanse înainte de meci, după cote
UCAM Murcia 51%Egal 27%Orihuela 22%

UCAM Murcia 7-2 Orihuela: statisticile meciului

Meciul s-a terminat UCAM Murcia 7-2 Orihuela (pauză 4-1). Înainte de start, modelul dădea 49% pentru victoria lui UCAM Murcia, iar cotele fără marjă 51%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 9 goluri, față de 2,8 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 53%), iar GG a ieșit (55%). Scorul exact 7-2 avea sub 0,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 6 cornere (6-0) și 7 cartonașe galbene (1-6).

UCAM Murciaîn meciOrihuela
6
Cornere
0
1
Cartonașe galbene
6

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici UCAM Murcia vs Orihuela

UCAM Murcia marchează 1,8 goluri pe meci și primește 1,6. Orihuela marchează 1,0 goluri pe meci și primește 1,6. În directe, Orihuela nu a câștigat niciuna dintre ultimele 3 întâlniri.

~2,8goluri estimate
53%peste 2,5 goluri
55%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
UCAM Murciaultimele 5Orihuela
0,80
Puncte / meci
0,80
1,8
Goluri marcate / meci
1,0
1,6
Goluri primite / meci
1,6
1
Victorii
1
60%
Peste 2,5 goluri
60%
60%
Ambele marchează
60%
2
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri UCAM Murcia și ultimele 5 Orihuela, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

UCAM Murcia1-1-3

V
UCAM Murcia - Mazarron05.08.26 · Amicale intercluburi
6-0
E
UCAM Murcia - Hercules de Alicante01.08.26 · Amicale intercluburi
1-1
Î
CD Xerez - UCAM Murcia03.05.26 · Segunda Federacion
1-0
Î
UCAM Murcia - Real Jaen26.04.26 · Segunda Federacion
1-2
Î
CDU Malacitano - UCAM Murcia19.04.26 · Segunda Federacion
4-1

Orihuela1-1-3

V
Orihuela - Getafe B03.05.26 · Segunda Federacion
2-1
Î
Las Palmas B - Orihuela26.04.26 · Segunda Federacion
2-1
Î
Orihuela - San Sebastian Reyes18.04.26 · Segunda Federacion
0-2
Î
Colonia Moscardo - Orihuela11.04.26 · Segunda Federacion
1-0
E
Orihuela - Conquense05.04.26 · Segunda Federacion
2-2

Întâlniri directe UCAM Murcia - Orihuela

UCAM Murcia 2Egal 1Orihuela 0
V
UCAM Murcia - Orihuela20.08.2025 · pauză 0-0
2-0
E
UCAM Murcia - Orihuela09.02.2025 · pauză 0-0
1-1
V
Orihuela - UCAM Murcia29.09.2024 · pauză 0-0
0-1

V/E/Î din perspectiva UCAM Murcia. 0 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi UCAM Murcia - Orihuela

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · UCAM Murcia1.8051% fără marjă
X · Egal3.4027% fără marjă
2 · Orihuela4.2022% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.21
X2 1.77
12 1.27

Goluri

Peste 1.5 1.26
Sub 2.5 1.80
Peste 2.5 1.90

Ambele marchează

GG Da 1.77
GG Nu 1.95

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.38
Pauză peste 1.5 2.67

Analiza de dinainte de meci

UCAM Murcia - Orihuela s-a jucat sâmbătă, 8 august, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, UCAM Murcia are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 9-8. Orihuela vine cu o victorie, un egal și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 5 goluri și a primit 8.

În ultimele 3 întâlniri directe, UCAM Murcia a câștigat de 2 ori, Orihuela niciodată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 1,7 goluri în medie. Ultima: UCAM Murcia - Orihuela 2-0, pe 20 august 2025.

UCAM Murcia pleacă favorită, la cota 1.80. Egalul e la 3.40, iar Orihuela la 4.20. Fără marja caselor, asta înseamnă 51% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.90, iar GG la 1.77.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,7 pentru UCAM Murcia și 1,2 pentru Orihuela. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X: 73% în model, cota corectă ar fi 1.37. La 1.21, plătește prea puțin. Pentru peste 1.5 goluri, modelul calculează 77%. Cota de 1.26 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități UCAM Murcia - Orihuela

Goluri estimate: 1,66 UCAM Murcia și 1,15 Orihuela, total 2,81. 1X2 în model: 49% · 24% · 27%. Peste 2,5: 53% (cotă corectă 1.89). GG: 55% (cotă corectă 1.82). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
17%1
24%2
22%3
16%4
15%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 47% · peste 2,5: 53% (verde).

Scoruri probabile

1-111,5%1-010,0%2-19,5%2-08,3%0-16,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: UCAM Murcia. UCAM Murcia a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Orihuela. Orihuela a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Favorit fără formă. UCAM Murcia e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Directe cu mai puține goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 1,7 goluri, iar modelul estimează acum 2,8.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final7-2
Pauză4-1
Cornere6-0
Cartonașe galbene1-6
Favorită la startUCAM Murcia · 1.80
Goluri estimate~2,8
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat UCAM Murcia - Orihuela?

S-a jucat sâmbătă, 8 august, ora 11:30 (ora României) și s-a terminat 7-2.

În ce competiție s-a jucat UCAM Murcia - Orihuela?

În Amicale intercluburi.

Unde s-a jucat UCAM Murcia - Orihuela?

Pe Estadio de La Condomina, în Murcia, sâmbătă, 8 august, ora 11:30 (ora României).

Cine era favorită în UCAM Murcia - Orihuela?

UCAM Murcia pleca favorită, la cota 1.80. Meciul s-a terminat 7-2.

Câte goluri s-au marcat în UCAM Murcia - Orihuela?

9 goluri, scor final 7-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,8.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →