Duminică18 octombrie
Live 152 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

UCAM Murcia - Hercules de Alicante

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 1 august

Amicale intercluburi Final
UCAM Murcia
ÎÎÎVÎ
Final1-1Pauză 1-0
Hercules de Alicante
ÎEVVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
UCAM Murcia 30%Egal 31%Hercules de Alicante 39%

UCAM Murcia 1-1 Hercules de Alicante: statisticile meciului

Meciul s-a terminat UCAM Murcia 1-1 Hercules de Alicante (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 27% pentru egalul, iar cotele fără marjă 31%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,5 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 55%), iar GG a ieșit (50%). Scorul exact 1-1 avea 12,7% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 7 cornere (7-0) și 3 cartonașe galbene (3-0).

UCAM Murciaîn meciHercules de Alicante
7
Cornere
0
3
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici UCAM Murcia vs Hercules de Alicante

UCAM Murcia marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,8. Hercules de Alicante marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,0.

~2,5goluri estimate
45%peste 2,5 goluri
50%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
UCAM Murciaultimele 5Hercules de Alicante
0,60
Puncte / meci
1,40
1,2
Goluri marcate / meci
1,2
1,8
Goluri primite / meci
1,0
1
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
40%
40%
Ambele marchează
60%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri UCAM Murcia și ultimele 5 Hercules de Alicante, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

UCAM Murcia1-0-4

Î
CD Xerez - UCAM Murcia03.05.26 · Segunda Federacion
1-0
Î
UCAM Murcia - Real Jaen26.04.26 · Segunda Federacion
1-2
Î
CDU Malacitano - UCAM Murcia19.04.26 · Segunda Federacion
4-1
V
UCAM Murcia - Atletico Malagueno12.04.26 · Segunda Federacion
4-0
Î
Deportivo Maritimo - UCAM Murcia05.04.26 · Segunda Federacion
2-0

Hercules de Alicante2-1-2

Î
La Nucia - Hercules de Alicante31.07.26 · Amicale intercluburi
2-1
E
Hercules de Alicante - Gimnastic de Tarragona23.05.26 · Primera Federacion
1-1
V
Algeciras - Hercules de Alicante16.05.26 · Primera Federacion
0-2
V
Hercules de Alicante - UD Ibiza09.05.26 · Primera Federacion
2-1
Î
Villarreal B - Hercules de Alicante03.05.26 · Primera Federacion
1-0

Întâlniri directe UCAM Murcia - Hercules de Alicante

UCAM Murcia 0Egal 0Hercules de Alicante 1

V/E/Î din perspectiva UCAM Murcia. 1 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi UCAM Murcia - Hercules de Alicante

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · UCAM Murcia3.1030% fără marjă
X · Egal2.9231% fără marjă
2 · Hercules de Alicante2.3539% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.50
X2 1.33
12 1.31

Goluri

Peste 1.5 1.37
Sub 2.5 1.57
Peste 2.5 2.22

Ambele marchează

GG Da 1.92
GG Nu 1.80

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.28
Pauză peste 1.5 3.10

Analiza de dinainte de meci

UCAM Murcia - Hercules de Alicante s-a jucat sâmbătă, 1 august, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, UCAM Murcia are o victorie și patru înfrângeri. Golaveraj: 6-9. Hercules de Alicante vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 5.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: UCAM Murcia - Hercules de Alicante 2-3, pe 23 august 2025.

Hercules de Alicante pleacă favorită, la cota 2.35. Egalul e la 2.92, iar UCAM Murcia la 3.10. Fără marja caselor, asta înseamnă 39% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.22, iar GG la 1.92.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 2 goluri: 1,1 pentru UCAM Murcia și 1,4 pentru Hercules de Alicante. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2: 70% în model, cota corectă ar fi 1.43. La 1.33, plătește prea puțin. Pentru sub 2.5 goluri, modelul calculează 55%. Cota de 1.57 e sub cea corectă (1.82) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități UCAM Murcia - Hercules de Alicante

Goluri estimate: 1,09 UCAM Murcia și 1,38 Hercules de Alicante, total 2,47. 1X2 în model: 30% · 27% · 43%. Peste 2,5: 45% (cotă corectă 2.22). GG: 50% (cotă corectă 2.00). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

8%0
21%1
26%2
21%3
13%4
11%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 55% · peste 2,5: 45% (verde).

Scoruri probabile

1-112,7%0-111,7%1-09,2%1-28,8%0-08,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: UCAM Murcia. UCAM Murcia a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Pauză1-0
Cornere7-0
Cartonașe galbene3-0
Favorită la startHercules de Alicante · 2.35
Goluri estimate~2,5
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat UCAM Murcia - Hercules de Alicante?

S-a jucat sâmbătă, 1 august, ora 21:00 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat UCAM Murcia - Hercules de Alicante?

În Amicale intercluburi.

Unde s-a jucat UCAM Murcia - Hercules de Alicante?

Pe Estadio de La Condomina, în Murcia, sâmbătă, 1 august, ora 21:00 (ora României).

Cine era favorită în UCAM Murcia - Hercules de Alicante?

Hercules de Alicante pleca favorită, la cota 2.35. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în UCAM Murcia - Hercules de Alicante?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,5.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →