Duminică18 octombrie
Live 146 Pune pont

International cluburi · CONCACAF - Leagues Cup

UANL Tigres - Minnesota United

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 8 august

CONCACAF - Leagues Cup Final
UANL Tigres
EEÎEÎ
Final0-0Pauză 0-0
Minnesota United
EÎEEÎ
Șanse înainte de meci, după cote
UANL Tigres 45%Egal 27%Minnesota United 28%

UANL Tigres 0-0 Minnesota United: statisticile meciului

Meciul s-a terminat UANL Tigres 0-0 Minnesota United (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 28% pentru egalul, iar cotele fără marjă 27%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 0 goluri, față de 2,3 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 60%), iar GG n-a ieșit (NG avea 53%). Scorul exact 0-0 avea 10,0% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 18 cornere (11-7) și 4 cartonașe galbene (1-3).

UANL Tigresîn meciMinnesota United
11
Cornere
7
1
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici UANL Tigres vs Minnesota United

UANL Tigres marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,8. Minnesota United marchează 0,6 goluri pe meci și primește 1,0.

~2,3goluri estimate
40%peste 2,5 goluri
47%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
UANL Tigresultimele 5Minnesota United
0,60
Puncte / meci
0,60
1,2
Goluri marcate / meci
0,6
1,8
Goluri primite / meci
1,0
0
Victorii
0
60%
Peste 2,5 goluri
40%
80%
Ambele marchează
60%
0
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri UANL Tigres și ultimele 5 Minnesota United, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

UANL Tigres0-3-2

E
UANL Tigres - Minnesota United08.08.26 · CONCACAF - Leagues Cup
0-0
E
UANL Tigres - Real Salt Lake05.08.26 · CONCACAF - Leagues Cup
1-1
Î
Queretaro FC - UANL Tigres02.08.26 · Liga MX - Apertura
3-2
E
UANL Tigres - Atletico San Luis26.07.26 · Liga MX - Apertura
2-2
Î
Tijuana - UANL Tigres17.07.26 · Liga MX - Apertura
3-1

Minnesota United0-3-2

E
UANL Tigres - Minnesota United08.08.26 · CONCACAF - Leagues Cup
0-0
Î
Minnesota United - Juarez05.08.26 · CONCACAF - Leagues Cup
1-2
E1-1

Întâlniri directe UANL Tigres - Minnesota United

UANL Tigres 0Egal 1Minnesota United 0
E
UANL Tigres - Minnesota United08.08.2026 · pauză 0-0
0-0

V/E/Î din perspectiva UANL Tigres. 0 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi UANL Tigres - Minnesota United

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · UANL Tigres2.1045% fără marjă
X · Egal3.5027% fără marjă
2 · Minnesota United3.4528% fără marjă

Analiza de dinainte de meci

UANL Tigres - Minnesota United s-a jucat sâmbătă, 8 august, în CONCACAF - Leagues Cup. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

UANL Tigres n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: trei egaluri și două înfrângeri. A marcat 6 goluri și a primit 9. Minnesota United n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: trei egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 3-5.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: UANL Tigres - Minnesota United 0-0, pe 8 august 2026.

Casele o dau favorită pe UANL Tigres, la 2.10, cu egalul la 3.50. Fără marja caselor, asta înseamnă 45% șanse de victorie.

Modelul nostru estimează în jur de 2 goluri: 1,1 pentru UANL Tigres și 1,2 pentru Minnesota United. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 34% la victorie, față de 45%.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: UANL Tigres are 34%, Minnesota United 38%. Sub 2.5 goluri: 60% în model, adică o cotă corectă de 1.67. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități UANL Tigres - Minnesota United

Goluri estimate: 1,10 UANL Tigres și 1,20 Minnesota United, total 2,30. 1X2 în model: 34% · 28% · 38%. Peste 2,5: 40% (cotă corectă 2.50). GG: 47% (cotă corectă 2.13). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

10%0
23%1
27%2
20%3
12%4
8%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 60% · peste 2,5: 40% (verde).

Scoruri probabile

1-113,2%0-112,0%1-011,0%0-010,0%1-27,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: UANL Tigres. UANL Tigres a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Favorit fără formă. UANL Tigres e favorită, dar a câștigat doar 0 din ultimele 5 meciuri.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 28%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-0
Pauză0-0
Cornere11-7
Cartonașe galbene1-3
Favorită la startUANL Tigres · 2.10
Goluri estimate~2,3
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat UANL Tigres - Minnesota United?

S-a jucat sâmbătă, 8 august, ora 04:00 (ora României) și s-a terminat 0-0.

În ce competiție s-a jucat UANL Tigres - Minnesota United?

În CONCACAF - Leagues Cup.

Unde s-a jucat UANL Tigres - Minnesota United?

Pe Allianz Field, în Saint Paul, Minnesota, sâmbătă, 8 august, ora 04:00 (ora României).

Cine era favorită în UANL Tigres - Minnesota United?

UANL Tigres pleca favorită, la cota 2.10. Meciul s-a terminat 0-0.

Câte goluri s-au marcat în UANL Tigres - Minnesota United?

Niciunul: meciul s-a terminat 0-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,3.