Duminică18 octombrie
Live 149 Pune pont

4. Liga podlaska

Tur Bielsk Podlaski - KS Michalowo

Statistici și rezultat final · duminică, 9 august

4. Liga podlaska Final
Tur Bielsk Podlaski
ÎVÎVV
Final1-2
KS Michalowo
VÎÎVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Tur Bielsk Podlaski 64%Egal 18%KS Michalowo 18%

Tur Bielsk Podlaski 1-2 KS Michalowo: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Tur Bielsk Podlaski 1-2 KS Michalowo. Înainte de start, modelul dădea 16% pentru victoria lui KS Michalowo, iar cotele fără marjă 18%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 3 goluri, față de 4,3 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 80%), iar GG a ieșit (71%). Scorul exact 1-2 avea 3,9% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Tur Bielsk Podlaski vs KS Michalowo

Tur Bielsk Podlaski marchează 2,4 goluri pe meci și primește 1,4. KS Michalowo marchează 1,4 goluri pe meci și primește 3,4. La KS Michalowo, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 3 întâlniri directe: Tur Bielsk Podlaski 1, egal 1, KS Michalowo 1.

~4,3goluri estimate
80%peste 2,5 goluri
71%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
Tur Bielsk Podlaskiultimele 5KS Michalowo
1,80
Puncte / meci
1,20
2,4
Goluri marcate / meci
1,4
1,4
Goluri primite / meci
3,4
3
Victorii
2
80%
Peste 2,5 goluri
100%
60%
Ambele marchează
60%
1
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Tur Bielsk Podlaski și ultimele 5 KS Michalowo, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Tur Bielsk Podlaski3-0-2

Î
Tur Bielsk Podlaski - KS Michalowo09.08.26 · 4. Liga podlaska
1-2
V
Pionier Brańsk - Tur Bielsk Podlaski13.06.26 · 4. Liga podlaska
0-2
Î
Tur Bielsk Podlaski - Hetman Tykocin10.06.26 · 4. Liga podlaska
1-3
V
MOSP Bialystok - Tur Bielsk Podlaski03.06.26 · 4. Liga podlaska
0-4
V
Tur Bielsk Podlaski - KS Michalowo30.05.26 · 4. Liga podlaska
4-2

KS Michalowo2-0-3

V
Tur Bielsk Podlaski - KS Michalowo09.08.26 · 4. Liga podlaska
1-2
Î
KS Michalowo - Promień Mońki13.06.26 · 4. Liga podlaska
0-7
Î
Warmia Grajewo - KS Michalowo10.06.26 · 4. Liga podlaska
4-0
V
KS Michalowo - Turosnianka Turosn Koscielna07.06.26 · 4. Liga podlaska
3-1
Î
Tur Bielsk Podlaski - KS Michalowo30.05.26 · 4. Liga podlaska
4-2

Întâlniri directe Tur Bielsk Podlaski - KS Michalowo

Tur Bielsk Podlaski 1Egal 1KS Michalowo 1
V
Tur Bielsk Podlaski - KS Michalowo30.05.2026 · pauză 2-0
4-2
E
KS Michalowo - Tur Bielsk Podlaski25.10.2025 · pauză 1-2
2-2

V/E/Î din perspectiva Tur Bielsk Podlaski. 3 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Tur Bielsk Podlaski - KS Michalowo

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Tur Bielsk Podlaski1.4064% fără marjă
X · Egal5.0018% fără marjă
2 · KS Michalowo5.0018% fără marjă

Analiza de dinainte de meci

Tur Bielsk Podlaski - KS Michalowo s-a jucat duminică, 9 august, în 4. Liga podlaska. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Tur Bielsk Podlaski vine cu trei victorii și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 12 goluri și a primit 7. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, KS Michalowo are două victorii și trei înfrângeri. Golaveraj: 7-17. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

În ultimele 3 întâlniri directe, Tur Bielsk Podlaski a câștigat o dată, KS Michalowo o dată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 4,3 goluri în medie. Ultima: Tur Bielsk Podlaski - KS Michalowo 1-2, pe 9 august 2026.

Casele o dau favorită pe Tur Bielsk Podlaski, la 1.40, cu egalul la 5.00. Fără marja caselor, asta înseamnă 64% șanse de victorie.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 2,9 pentru Tur Bielsk Podlaski și 1,4 pentru KS Michalowo. Scorul cel mai probabil e 2-1.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Tur Bielsk Podlaski, modelul calculează 68%. Cota de 1.40 e corectă, fără plus. Peste 2.5 goluri: 80% în model, adică o cotă corectă de 1.25. Ambele marchează (GG): 71% în model, adică o cotă corectă de 1.41. Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități Tur Bielsk Podlaski - KS Michalowo

Goluri estimate: 2,90 Tur Bielsk Podlaski și 1,40 KS Michalowo, total 4,30. 1X2 în model: 68% · 16% · 16%. Peste 2,5: 80% (cotă corectă 1.25). GG: 71% (cotă corectă 1.41). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

1%0
6%1
13%2
18%3
19%4
43%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 20% · peste 2,5: 80% (verde).

Scoruri probabile

2-18,0%3-17,7%2-05,7%2-25,6%4-15,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: KS Michalowo. KS Michalowo a primit 17 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,4% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-2
Favorită la startTur Bielsk Podlaski · 1.40
Goluri estimate~4,3
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Tur Bielsk Podlaski - KS Michalowo?

S-a jucat duminică, 9 august, ora 16:00 (ora României) și s-a terminat 1-2.

În ce competiție s-a jucat Tur Bielsk Podlaski - KS Michalowo?

În 4. Liga podlaska.

Cine era favorită în Tur Bielsk Podlaski - KS Michalowo?

Tur Bielsk Podlaski pleca favorită, la cota 1.40. Meciul s-a terminat 1-2.

Câte goluri s-au marcat în Tur Bielsk Podlaski - KS Michalowo?

3 goluri, scor final 1-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 4,3.