Duminică18 octombrie
Live 149 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Truro City - Plymouth Argyle

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 25 iulie

Amicale intercluburi Final
Truro City
VVVVÎ
Final0-1Pauză 0-0
Plymouth Argyle
VVVVV
Șanse înainte de meci, după cote
Truro City 19%Egal 22%Plymouth Argyle 59%

Truro City 0-1 Plymouth Argyle: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Truro City 0-1 Plymouth Argyle (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 48% pentru victoria lui Plymouth Argyle, iar cotele fără marjă 59%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-a marcat 1 gol, față de 3,2 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 38%), iar GG n-a ieșit (NG avea 38%). Scorul exact 0-1 avea 7,6% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 12 cornere (7-5) și 3 cartonașe galbene (1-2).

Truro Cityîn meciPlymouth Argyle
7
Cornere
5
1
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Truro City vs Plymouth Argyle

Truro City marchează 2,6 goluri pe meci și primește 0,6. Plymouth Argyle marchează 2,6 goluri pe meci și primește 0,8. La Plymouth Argyle, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,2goluri estimate
62%peste 2,5 goluri
62%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Truro Cityultimele 5Plymouth Argyle
2,40
Puncte / meci
3,00
2,6
Goluri marcate / meci
2,6
0,6
Goluri primite / meci
0,8
4
Victorii
5
40%
Peste 2,5 goluri
80%
20%
Ambele marchează
60%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Truro City și ultimele 5 Plymouth Argyle, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Truro City4-0-1

V
Truro City - Exeter City18.07.26 · Amicale intercluburi
1-0
V
Exmouth Town - Truro City14.07.26 · Amicale intercluburi
2-5
V
Falmouth Town AFC - Truro City10.07.26 · Amicale intercluburi
0-5
V
Aldershot Town - Truro City25.04.26 · National League
0-2
Î
Truro City - Carlisle United18.04.26 · National League
0-1

Plymouth Argyle5-0-0

V
Torquay United - Plymouth Argyle21.07.26 · Amicale intercluburi
0-1
V
Bath City - Plymouth Argyle18.07.26 · Amicale intercluburi
0-3
V
Plymouth Parkway - Plymouth Argyle11.07.26 · Amicale intercluburi
1-4
V
Northampton Town - Plymouth Argyle02.05.26 · League One
2-3
V
Plymouth Argyle - Port Vale25.04.26 · League One
2-1

Întâlniri directe Truro City - Plymouth Argyle

Truro City 0Egal 0Plymouth Argyle 1
Î2-3

V/E/Î din perspectiva Truro City. 1 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Truro City - Plymouth Argyle

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Truro City4.8019% fără marjă
X · Egal4.2022% fără marjă
2 · Plymouth Argyle1.5459% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 2.62
X2 1.08
12 1.14

Goluri

Peste 1.5 1.15
Sub 2.5 2.22
Peste 2.5 1.56

Ambele marchează

GG Da 1.80
GG Nu 1.90

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.56
Pauză peste 1.5 2.22

Analiza de dinainte de meci

Truro City - Plymouth Argyle s-a jucat sâmbătă, 25 iulie, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Truro City vine cu patru victorii și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 13 goluri și a primit 3. În ultimele 5 meciuri, Plymouth Argyle n-a pierdut niciunul (cinci victorii). Golaveraj: 13-4. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Truro City - Plymouth Argyle 2-3, pe 16 iulie 2025.

Casele o dau favorită pe Plymouth Argyle, la 1.54, cu egalul la 4.20. Fără marja caselor, asta înseamnă 59% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.56, iar GG la 1.80.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,4 pentru Truro City și 1,8 pentru Plymouth Argyle. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 29% la victorie, față de 19%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2: 71% în model, cota corectă ar fi 1.41. La 1.08, plătește prea puțin. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 62%. Cota de 1.56 e corectă, fără plus. Ambele marchează (GG) merită privit: 62% în model, iar 1.80 plătește peste cota corectă de 1.61. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Truro City - Plymouth Argyle

Goluri estimate: 1,37 Truro City și 1,80 Plymouth Argyle, total 3,17. 1X2 în model: 29% · 23% · 48%. Peste 2,5: 62% (cotă corectă 1.61). GG: 62% (cotă corectă 1.61). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

4%0
13%1
21%2
22%3
18%4
22%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 38% · peste 2,5: 62% (verde).

Scoruri probabile

1-110,4%1-29,3%0-17,6%2-17,1%0-26,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,6% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-1
Pauză0-0
Cornere7-5
Cartonașe galbene1-2
Favorită la startPlymouth Argyle · 1.54
Goluri estimate~3,2
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Truro City - Plymouth Argyle?

S-a jucat sâmbătă, 25 iulie, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 0-1.

În ce competiție s-a jucat Truro City - Plymouth Argyle?

În Amicale intercluburi.

Cine era favorită în Truro City - Plymouth Argyle?

Plymouth Argyle pleca favorită, la cota 1.54. Meciul s-a terminat 0-1.

Câte goluri s-au marcat în Truro City - Plymouth Argyle?

Un gol, scor final 0-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,2.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →