Duminică18 octombrie
Live 146 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · National League - Sud

Truro City - Dagenham & Redbridge

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 29 august

Anglia Am.National League - Sud · Anglia Am. Final
Truro City
VVEVV
Final3-0Pauză 1-0
Șanse înainte de meci, după cote
Truro City 41%Egal 29%Dagenham & Redbridge 31%

Truro City 3-0 Dagenham & Redbridge: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Truro City 3-0 Dagenham & Redbridge (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 42% pentru victoria lui Truro City, iar cotele fără marjă 41%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,3 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 39%), iar GG n-a ieșit (NG avea 55%). Scorul exact 3-0 avea 3,5% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 10 cornere (6-4) și 4 cartonașe galbene (1-3).

Truro Cityîn meciDagenham & Redbridge
6
Cornere
4
1
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Truro City vs Dagenham & Redbridge

Truro City marchează 1,8 goluri pe meci și primește 0,2. Dagenham & Redbridge marchează 1,4 goluri pe meci și primește 0,4. La Dagenham & Redbridge, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~2,3goluri estimate
39%peste 2,5 goluri
45%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Truro Cityultimele 5Dagenham & Redbridge
2,60
Puncte / meci
2,40
1,8
Goluri marcate / meci
1,4
0,2
Goluri primite / meci
0,4
4
Victorii
4
40%
Peste 2,5 goluri
20%
20%
Ambele marchează
20%

Ultimele 5 meciuri Truro City și ultimele 5 Dagenham & Redbridge, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Truro City4-1-0

V
Tonbridge Angels - Truro City22.08.26 · National League - Sud
0-2
V
Truro City - Southampton U2118.08.26 · National League Cup, Group B
2-1
E
Chelmsford City - Truro City15.08.26 · National League - Sud
0-0
V
Truro City - Maidenhead United08.08.26 · National League - Sud
2-0
V
Plymouth Parkway - Truro City01.08.26 · Amicale intercluburi
0-3

Dagenham & Redbridge4-0-1

V
Dagenham & Redbridge - Torquay United22.08.26 · National League - Sud
2-0
V
Walton & Hersham - Dagenham & Redbridge18.08.26 · National League - Sud
0-2
V
Dagenham & Redbridge - Farnham Town14.08.26 · National League - Sud
2-1
V
Dorking Wanderers - Dagenham & Redbridge08.08.26 · National League - Sud
0-1
Î
South Shields - Dagenham & Redbridge01.08.26 · Amicale intercluburi
1-0

Ponturi Truro City - Dagenham & Redbridge

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Truro City2.2541% fără marjă
X · Egal3.2029% fără marjă
2 · Dagenham & Redbridge3.0031% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.39
X2 1.46
12 1.29

Goluri

Peste 1.5 1.26
Sub 2.5 1.80
Peste 2.5 1.92

Ambele marchează

GG Da 1.74
GG Nu 1.97

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.37
Pauză peste 1.5 2.70

Analiza de dinainte de meci

Truro City - Dagenham & Redbridge s-a jucat sâmbătă, 29 august, în National League - Sud (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Truro City n-a pierdut niciunul (patru victorii și un egal). Golaveraj: 9-1. Dagenham & Redbridge vine cu patru victorii și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 2. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

Truro City pleacă favorită, la cota 2.25. Egalul e la 3.20, iar Dagenham & Redbridge la 3.00. Fără marja caselor, asta înseamnă 41% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.92, iar GG la 1.74.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 2 goluri: 1,3 pentru Truro City și 1,0 pentru Dagenham & Redbridge. Scorul cel mai probabil e 1-0.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X are 70% în model, iar 1.39 e aproape de cota corectă (1.43). Sub 2.5 goluri: 61% în model, cota corectă ar fi 1.64. Casele dau 1.80, mai mult. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități Truro City - Dagenham & Redbridge

Goluri estimate: 1,26 Truro City și 1,00 Dagenham & Redbridge, total 2,26. 1X2 în model: 42% · 28% · 30%. Peste 2,5: 39% (cotă corectă 2.56). GG: 45% (cotă corectă 2.22). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

10%0
24%1
27%2
20%3
11%4
8%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 61% · peste 2,5: 39% (verde).

Scoruri probabile

1-013,1%1-113,1%0-010,4%0-110,4%2-08,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 1,9 goluri, după cote 2,6. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 28%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-0
Pauză1-0
Cornere6-4
Cartonașe galbene1-3
Favorită la startTruro City · 2.25
Goluri estimate~2,3
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Truro City - Dagenham & Redbridge?

S-a jucat sâmbătă, 29 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 3-0.

În ce competiție s-a jucat Truro City - Dagenham & Redbridge?

În National League - Sud (Anglia Am.).

Unde s-a jucat Truro City - Dagenham & Redbridge?

Pe Treyew Road, în Truro, sâmbătă, 29 august, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Truro City - Dagenham & Redbridge?

Truro City pleca favorită, la cota 2.25. Meciul s-a terminat 3-0.

Câte goluri s-au marcat în Truro City - Dagenham & Redbridge?

3 goluri, scor final 3-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,3.

Alte meciuri din National League - Sud

Toată liga →