Duminică18 octombrie
Live 108 Pune pont

Tara GalilorTara Galilor · Cymru South

Trethomas Bluebirds - Caerau Ely

Statistici și rezultat final · vineri, 14 august

Tara GalilorCymru South · Tara Galilor Final
Trethomas Bluebirds
EEÎÎE
Final2-4Pauză 2-2
Caerau Ely
EÎÎEV
Șanse înainte de meci, după cote
Trethomas Bluebirds 25%Egal 25%Caerau Ely 49%

Trethomas Bluebirds 2-4 Caerau Ely: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Trethomas Bluebirds 2-4 Caerau Ely (pauză 2-2). Înainte de start, modelul dădea 51% pentru victoria lui Caerau Ely, iar cotele fără marjă 49%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 6 goluri, față de 2,8 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 53%), iar GG a ieșit (55%). Scorul exact 2-4 avea 1,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (6-3) și 3 cartonașe galbene (2-1).

Trethomas Bluebirdsîn meciCaerau Ely
6
Cornere
3
2
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Trethomas Bluebirds vs Caerau Ely

Trethomas Bluebirds marchează 0,6 goluri pe meci și primește 2,0. Caerau Ely marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,4. La Caerau Ely, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri. Ultimele 4 întâlniri directe: Trethomas Bluebirds 1, egal 2, Caerau Ely 1.

~2,8goluri estimate
53%peste 2,5 goluri
55%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Trethomas Bluebirdsultimele 5Caerau Ely
0,60
Puncte / meci
1,00
0,6
Goluri marcate / meci
1,2
2,0
Goluri primite / meci
1,4
0
Victorii
1
40%
Peste 2,5 goluri
20%
60%
Ambele marchează
40%
1
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Trethomas Bluebirds și ultimele 5 Caerau Ely, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Trethomas Bluebirds0-3-2

E
Llanelli Town - Trethomas Bluebirds07.08.26 · Cymru South
1-1
E
Trethomas Bluebirds - Baglan Dragons31.07.26 · Cymru South
0-0
Î
Barry Town United - Trethomas Bluebirds14.07.26 · Amicale intercluburi
5-1
Î
Penybont - Trethomas Bluebirds23.06.26 · Amicale intercluburi
3-0
E
Baglan Dragons - Trethomas Bluebirds18.04.26 · Cymru South
1-1

Caerau Ely1-2-2

E
Caerau Ely - Ynyshir Albions07.08.26 · Cymru South
1-1
Î
Carmarthen Town - Caerau Ely01.08.26 · Cymru South
4-3
Î
Evesham United - Caerau Ely11.07.26 · Amicale intercluburi
2-0
E
Pontypridd Town - Caerau Ely18.04.26 · Cymru South
0-0
V
Caerau Ely - Ynyshir Albions04.04.26 · Cymru South
2-0

Întâlniri directe Trethomas Bluebirds - Caerau Ely

Trethomas Bluebirds 1Egal 2Caerau Ely 1

V/E/Î din perspectiva Trethomas Bluebirds. 2 din 4 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Trethomas Bluebirds - Caerau Ely

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Trethomas Bluebirds3.6025% fără marjă
X · Egal3.6525% fără marjă
2 · Caerau Ely1.8549% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.82
X2 1.23
12 1.23

Goluri

Peste 1.5 1.15
Sub 2.5 2.22
Peste 2.5 1.57

Ambele marchează

GG Da 1.55
GG Nu 2.30

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.54
Pauză peste 1.5 2.25

Analiza de dinainte de meci

Trethomas Bluebirds - Caerau Ely s-a jucat vineri, 14 august, în Cymru South (Tara Galilor). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Trethomas Bluebirds n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: trei egaluri și două înfrângeri. A marcat 3 goluri și a primit 10. În ultimele 5 meciuri, Caerau Ely are o victorie, două egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 6-7. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

În ultimele 4 întâlniri directe, Trethomas Bluebirds a câștigat o dată, Caerau Ely o dată, iar două meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,3 goluri în medie. Ultima: Trethomas Bluebirds - Caerau Ely 1-5, pe 23 ianuarie 2026.

Casele o dau favorită pe Caerau Ely, la 1.85, cu egalul la 3.65. Fără marja caselor, asta înseamnă 49% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.57, iar GG la 1.55.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,1 pentru Trethomas Bluebirds și 1,7 pentru Caerau Ely. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Caerau Ely: 51% în model, cota corectă ar fi 1.96. La 1.85, plătește prea puțin. Pentru peste 1.5 goluri, modelul calculează 77%. Cota de 1.15 e sub cea corectă (1.30) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Trethomas Bluebirds - Caerau Ely

Goluri estimate: 1,12 Trethomas Bluebirds și 1,70 Caerau Ely, total 2,82. 1X2 în model: 25% · 24% · 51%. Peste 2,5: 53% (cotă corectă 1.89). GG: 55% (cotă corectă 1.82). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
17%1
24%2
22%3
16%4
15%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 47% · peste 2,5: 53% (verde).

Scoruri probabile

1-111,3%0-110,1%1-29,6%0-28,6%1-06,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Trethomas Bluebirds. Trethomas Bluebirds a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Favorit fără formă. Caerau Ely e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-4
Pauză2-2
Cornere6-3
Cartonașe galbene2-1
Favorită la startCaerau Ely · 1.85
Goluri estimate~2,8
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Trethomas Bluebirds - Caerau Ely?

S-a jucat vineri, 14 august, ora 21:45 (ora României) și s-a terminat 2-4.

În ce competiție s-a jucat Trethomas Bluebirds - Caerau Ely?

În Cymru South (Tara Galilor).

Unde s-a jucat Trethomas Bluebirds - Caerau Ely?

Pe CCB Centre for Sporting Excellence, în Ystrad Mynach, Caerphilly, vineri, 14 august, ora 21:45 (ora României).

Cine era favorită în Trethomas Bluebirds - Caerau Ely?

Caerau Ely pleca favorită, la cota 1.85. Meciul s-a terminat 2-4.

Câte goluri s-au marcat în Trethomas Bluebirds - Caerau Ely?

6 goluri, scor final 2-4. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,8.

Alte meciuri din Cymru South

Toată liga →