Miercuri21 octombrie
Live 8 Pune pont

IranIran · Pro League

Tractor Sazi Tabriz - Sanat Naft Abadan

Statistici, pont și cote · joi, 22 octombrie, ora 16:30

IranPro League · Iran + Pune pont
Tractor Sazi Tabriz
EEÎÎV
Joi16:3022 octombrie
Sanat Naft Abadan
VÎÎÎE
Șanse după cote, fără marjă · înainte de start
Tractor Sazi Tabriz 75%Egal 15%Sanat Naft Abadan 10%

Statistici Tractor Sazi Tabriz vs Sanat Naft Abadan

Tractor Sazi Tabriz marchează 0,4 goluri pe meci și primește 0,6. Sanat Naft Abadan marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,6. La Tractor Sazi Tabriz, doar niciunul din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~1,7goluri estimate
24%peste 2,5 goluri
32%ambele marchează
0-0scorul cel mai probabil
Tractor Sazi Tabrizultimele 5Sanat Naft Abadan
1,00
Puncte / meci
0,80
0,4
Goluri marcate / meci
0,8
0,6
Goluri primite / meci
1,6
1
Victorii
1
0%
Peste 2,5 goluri
60%
20%
Ambele marchează
60%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Tractor Sazi Tabriz și ultimele 5 Sanat Naft Abadan, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică).

Forma echipelor

Ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile, inclusiv amicale. Știrile folosesc doar meciurile oficiale, așa că bilanțul de acolo poate fi diferit.

Tractor Sazi Tabriz1-2-2

E
Tractor Sazi Tabriz - Al Shamal12.10.26 · AFC - Liga Campionilor
0-0
E
Tractor Sazi Tabriz - Esteghlal Tehran08.10.26 · Pro League
1-1
Î
Shabab Al Ahli - Tractor Sazi Tabriz14.09.26 · AFC - Liga Campionilor
1-0
Î1-0
V
Tractor Sazi Tabriz - Gol Gohar05.09.26 · Pro League
1-0

Sanat Naft Abadan1-1-3

V
Sanat Naft Abadan - Aluminium Arak17.10.26 · Pro League
2-1
Î
Persepolis - Sanat Naft Abadan09.10.26 · Pro League
3-1
Î
Sanat Naft Abadan - Chador Malu Yazd12.09.26 · Pro League
1-2
Î
Paykan - Sanat Naft Abadan06.09.26 · Pro League
2-0
E
Sanat Naft Abadan - Sepahan SC02.09.26 · Pro League
0-0

Întâlniri directe Tractor Sazi Tabriz - Sanat Naft Abadan

Tractor Sazi Tabriz 1Egal 0Sanat Naft Abadan 0
V
Sanat Naft Abadan - Tractor Sazi Tabriz01.06.2024 · pauză 0-1
0-3

V/E/Î din perspectiva Tractor Sazi Tabriz. 1 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Tractor Sazi Tabriz - Sanat Naft Abadan

0

Niciun tipster nu a pus încă pont pe meciul ăsta. Pontul se poate pune până cu 2 minute înainte de start, la cota din acel moment.

Pune pont

Cote Tractor Sazi Tabriz - Sanat Naft Abadan

1 · Tractor Sazi Tabriz1.2175% fără marjă
X · Egal6.1015% fără marjă
2 · Sanat Naft Abadan9.3010% fără marjă

Cote înainte de start, actualizate

Alte piețe: șansă dublă

Șansă dublă

1X 1.02
X2 3.75
12 1.08

Analiză și pont Tractor Sazi Tabriz - Sanat Naft Abadan

Meciul Tractor Sazi Tabriz - Sanat Naft Abadan se joacă joi, 22 octombrie, de la 16:30 (ora României), în Pro League (Iran). Tractor Sazi Tabriz e favorită, deși a câștigat doar unul din ultimele 5 meciuri.

Tractor Sazi Tabriz vine cu o victorie, două egaluri și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 2 goluri și a primit 3. Meciurile ei au avut puține goluri: niciunul peste 2.5. În ultimele 5 meciuri, Sanat Naft Abadan are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 4-8.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Sanat Naft Abadan - Tractor Sazi Tabriz 0-3, pe 1 iunie 2024.

Casele o dau favorită pe Tractor Sazi Tabriz, la 1.21, cu egalul la 6.10. Fără marja caselor, asta înseamnă 75% șanse de victorie.

Modelul nostru estimează un meci cu puține goluri: 1,0 pentru Tractor Sazi Tabriz și 0,7 pentru Sanat Naft Abadan. Scorul cel mai probabil e 0-0. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 42% la victorie, față de 75%.

Verdict

Șansă dublă 1X are 75% în model, dar la 1.02 plătește sub cota corectă de 1.33. Sub 2.5 goluri: 76% în model, adică o cotă corectă de 1.32. Nu marchează ambele (NG): 68% în model, adică o cotă corectă de 1.47. Scorul cel mai probabil: 0-0.

Probabilități Tractor Sazi Tabriz - Sanat Naft Abadan

Goluri estimate: 1,00 Tractor Sazi Tabriz și 0,70 Sanat Naft Abadan, total 1,70. 1X2 în model: 42% · 33% · 25%. Peste 2,5: 24% (cotă corectă 4.17). GG: 32% (cotă corectă 3.13). Estimare a modelului, calculată înainte de start; nu se schimbă după scorul live.

Distribuția golurilor

18%0
31%1
27%2
15%3
6%4
3%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 76% · peste 2,5: 24% (verde).

Scoruri probabile

0-018,3%1-018,3%0-112,8%1-112,8%2-09,1%

Factori de risc

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Atac anemic: Tractor Sazi Tabriz. Tractor Sazi Tabriz a marcat doar 2 în ultimele 5 meciuri.
  • Apărare vulnerabilă: Sanat Naft Abadan. Sanat Naft Abadan a primit 8 goluri în ultimele 5 partide.
  • Favorit fără formă. Tractor Sazi Tabriz e favorită, dar a câștigat un singur meci din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,8% pe 1X2, peste media obișnuită.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 33%, mai mult decât de obicei.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul.

Pe scurt

Start22.10, 16:30
FavorităTractor Sazi Tabriz · 1.21
Goluri estimate~1,7
Scor probabil0-0
+ Pune pont pe meci

Întrebări frecvente

La ce oră începe Tractor Sazi Tabriz - Sanat Naft Abadan?

Joi, 22 octombrie, ora 16:30, ora României.

În ce competiție se joacă Tractor Sazi Tabriz - Sanat Naft Abadan?

În Pro League (Iran).

Unde se joacă Tractor Sazi Tabriz - Sanat Naft Abadan?

Pe Stadionul Yadegar-e Emam, în Tabrīz (Tabriz), joi, 22 octombrie, ora 16:30 (ora României).

Cine e favorită în Tractor Sazi Tabriz - Sanat Naft Abadan?

Tractor Sazi Tabriz, la cota 1.21. Egalul e la 6.10.

Câte goluri se așteaptă în Tractor Sazi Tabriz - Sanat Naft Abadan?

În jur de 1,7, după modelul nostru. Cel mai probabil scor e 0-0.

Alte meciuri din Pro League

Toată liga →