Duminică18 octombrie
Live 136 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Tottenham - Getafe

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 8 august

Amicale intercluburi Final
Tottenham
VEVVV
Final1-1Pauză 0-0
Getafe
ÎÎEVV
Șanse înainte de meci, după cote
Tottenham 49%Egal 26%Getafe 26%

Tottenham 1-1 Getafe: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Tottenham 1-1 Getafe (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 26% pentru egalul, iar cotele fără marjă 26%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,4 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 57%), iar GG a ieșit (46%). Scorul exact 1-1 avea 12,2% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 0 cornere (0-0) și 1 cartonașe galbene (0-1).

Tottenhamîn meciGetafe
0
Cornere
0
0
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Tottenham vs Getafe

Tottenham marchează 1,4 goluri pe meci și primește 0,4. Getafe marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,2. La Tottenham, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~2,4goluri estimate
43%peste 2,5 goluri
46%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Tottenhamultimele 5Getafe
2,60
Puncte / meci
1,40
1,4
Goluri marcate / meci
0,8
0,4
Goluri primite / meci
1,2
4
Victorii
2
20%
Peste 2,5 goluri
40%
40%
Ambele marchează
40%

Ultimele 5 meciuri Tottenham și ultimele 5 Getafe, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Tottenham4-1-0

V
Chelsea - Tottenham01.08.26 · Amicale intercluburi
1-2
E
Tottenham - Sydney FC29.07.26 · Amicale intercluburi
1-1
V
Auckland FC - Tottenham26.07.26 · Amicale intercluburi
0-2
V
Tottenham - Milton Keynes Dons22.07.26 · Amicale intercluburi
1-0
V
Tottenham - Everton24.05.26 · Premier League
1-0

Getafe2-1-2

Î
Monaco - Getafe06.08.26 · Amicale intercluburi
1-0
Î
Atletico Madrid - Getafe29.07.26 · Amicale intercluburi
4-1
E
Real Valladolid - Getafe25.07.26 · Amicale intercluburi
0-0
V
Tenerife - Getafe22.07.26 · Amicale intercluburi
1-2
V
Getafe - Reading17.07.26 · Amicale intercluburi
1-0

Ponturi Tottenham - Getafe

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Tottenham1.9249% fără marjă
X · Egal3.6526% fără marjă
2 · Getafe3.6026% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.28
X2 1.80
12 1.24

Goluri

Peste 1.5 1.21
Sub 2.5 2.05
Peste 2.5 1.69

Ambele marchează

GG Da 1.63
GG Nu 2.15

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.48
Pauză peste 1.5 2.47

Cornere

Sub 9.5 1.90
Peste 9.5 1.80

Analiza de dinainte de meci

Tottenham - Getafe s-a jucat sâmbătă, 8 august, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Tottenham n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: patru victorii și un egal. A marcat 7 goluri și a primit 2. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. În ultimele 5 meciuri, Getafe are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 4-6.

Casele o dau favorită pe Tottenham, la 1.92, cu egalul la 3.65. Fără marja caselor, asta înseamnă 49% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.69, iar GG la 1.63.

Modelul nostru estimează în jur de 2 goluri: 1,5 pentru Tottenham și 0,9 pentru Getafe. Scorul cel mai probabil e 1-0.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Tottenham: 52% în model, cota corectă ar fi 1.92. Cota 1.92 e cam la nivelul ăsta. Pentru sub 2.5 goluri, modelul calculează 57%. Cota de 2.05 e peste cea corectă (1.75). Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități Tottenham - Getafe

Goluri estimate: 1,50 Tottenham și 0,89 Getafe, total 2,39. 1X2 în model: 52% · 26% · 22%. Peste 2,5: 43% (cotă corectă 2.33). GG: 46% (cotă corectă 2.17). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

9%0
22%1
26%2
21%3
12%4
10%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 57% · peste 2,5: 43% (verde).

Scoruri probabile

1-013,7%1-112,2%2-010,3%0-09,2%2-19,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 1,9 goluri, după cote 2,9. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 7,3% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Pauză0-0
Cornere0-0
Cartonașe galbene0-1
Favorită la startTottenham · 1.92
Goluri estimate~2,4
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Tottenham - Getafe?

S-a jucat sâmbătă, 8 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat Tottenham - Getafe?

În Amicale intercluburi.

Unde s-a jucat Tottenham - Getafe?

Pe Tottenham Hotspur Stadium, în London, sâmbătă, 8 august, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Tottenham - Getafe?

Tottenham pleca favorită, la cota 1.92. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în Tottenham - Getafe?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,4.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →