Duminică18 octombrie
Live 149 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Torquay United - Plymouth Argyle

Statistici și rezultat final · marți, 21 iulie

Amicale intercluburi Final
Torquay United
VÎVVV
Final0-1Pauză 0-1
Plymouth Argyle
VVVVE
Șanse înainte de meci, după cote
Torquay United 16%Egal 21%Plymouth Argyle 63%

Torquay United 0-1 Plymouth Argyle: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Torquay United 0-1 Plymouth Argyle (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 47% pentru victoria lui Plymouth Argyle, iar cotele fără marjă 63%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-a marcat 1 gol, față de 3,4 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 35%), iar GG n-a ieșit (NG avea 34%). Scorul exact 0-1 avea 6,4% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 11 cornere (9-2) și 3 cartonașe galbene (2-1).

Torquay Unitedîn meciPlymouth Argyle
9
Cornere
2
2
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Torquay United vs Plymouth Argyle

Torquay United marchează 3,0 goluri pe meci și primește 0,6. Plymouth Argyle marchează 2,6 goluri pe meci și primește 1,0. La Plymouth Argyle, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,4goluri estimate
65%peste 2,5 goluri
66%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Torquay Unitedultimele 5Plymouth Argyle
2,40
Puncte / meci
2,60
3,0
Goluri marcate / meci
2,6
0,6
Goluri primite / meci
1,0
4
Victorii
4
60%
Peste 2,5 goluri
80%
40%
Ambele marchează
80%
0
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Torquay United și ultimele 5 Plymouth Argyle, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Torquay United4-0-1

V
Weston Super Mare - Torquay United18.07.26 · Amicale intercluburi
1-2
Î
Plymouth Parkway - Torquay United14.07.26 · Amicale intercluburi
1-0
V
Brixham AFC - Torquay United11.07.26 · Amicale intercluburi
0-2
V
Cullompton Rangers - Torquay United07.07.26 · Amicale intercluburi
1-5
V
Buckland Ath. - Torquay United04.07.26 · Amicale intercluburi
0-6

Plymouth Argyle4-1-0

V
Bath City - Plymouth Argyle18.07.26 · Amicale intercluburi
0-3
V
Plymouth Parkway - Plymouth Argyle11.07.26 · Amicale intercluburi
1-4
V
Northampton Town - Plymouth Argyle02.05.26 · League One
2-3
V
Plymouth Argyle - Port Vale25.04.26 · League One
2-1
E
Bradford City - Plymouth Argyle21.04.26 · League One
1-1

Întâlniri directe Torquay United - Plymouth Argyle

Torquay United 0Egal 0Plymouth Argyle 2

V/E/Î din perspectiva Torquay United. 1 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Torquay United - Plymouth Argyle

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Torquay United5.5516% fără marjă
X · Egal4.4521% fără marjă
2 · Plymouth Argyle1.4563% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 2.52
X2 1.09
12 1.15

Goluri

Peste 1.5 1.13
Sub 2.5 2.35
Peste 2.5 1.50

Ambele marchează

GG Da 1.68
GG Nu 2.07

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.60
Pauză peste 1.5 2.15

Cornere

Sub 9.5 1.57
Peste 9.5 2.25

Analiza de dinainte de meci

Torquay United - Plymouth Argyle s-a jucat marți, 21 iulie, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Torquay United are patru victorii și o înfrângere. Golaveraj: 15-3. Plymouth Argyle n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: patru victorii și un egal. A marcat 13 goluri și a primit 5. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 2 întâlniri directe, Torquay United a câștigat niciodată, Plymouth Argyle de 2 ori. Au fost meciuri deschise, cu 4,0 goluri în medie. Ultima: Torquay United - Plymouth Argyle 0-6, pe 23 iulie 2025.

Plymouth Argyle pleacă favorită, la cota 1.45. Egalul e la 4.45, iar Torquay United la 5.55. Fără marja caselor, asta înseamnă 63% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.50, iar GG la 1.68.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,5 pentru Torquay United și 1,9 pentru Plymouth Argyle. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 31% la victorie, față de 16%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2: 69% în model, cota corectă ar fi 1.45. La 1.09, plătește prea puțin. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 65%. Cota de 1.50 e corectă, fără plus. Ambele marchează (GG) merită privit: 66% în model, iar 1.68 plătește peste cota corectă de 1.52. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Torquay United - Plymouth Argyle

Goluri estimate: 1,50 Torquay United și 1,87 Plymouth Argyle, total 3,37. 1X2 în model: 31% · 22% · 47%. Peste 2,5: 65% (cotă corectă 1.54). GG: 66% (cotă corectă 1.52). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
12%1
20%2
22%3
18%4
25%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 35% · peste 2,5: 65% (verde).

Scoruri probabile

1-19,6%1-29,0%2-17,2%2-26,8%0-16,4%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,5% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-1
Pauză0-1
Cornere9-2
Cartonașe galbene2-1
Favorită la startPlymouth Argyle · 1.45
Goluri estimate~3,4
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Torquay United - Plymouth Argyle?

S-a jucat marți, 21 iulie, ora 21:30 (ora României) și s-a terminat 0-1.

În ce competiție s-a jucat Torquay United - Plymouth Argyle?

În Amicale intercluburi.

Cine era favorită în Torquay United - Plymouth Argyle?

Plymouth Argyle pleca favorită, la cota 1.45. Meciul s-a terminat 0-1.

Câte goluri s-au marcat în Torquay United - Plymouth Argyle?

Un gol, scor final 0-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,4.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →