Duminică18 octombrie
Live 133 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · National League - Sud

Torquay United - Horsham

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 8 august

Anglia Am.National League - Sud · Anglia Am. Final
Torquay United
VVÎVÎ
Final1-1Pauză 1-0
Horsham
ÎVÎEV
Șanse înainte de meci, după cote
Torquay United 64%Egal 20%Horsham 15%

Torquay United 1-1 Horsham: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Torquay United 1-1 Horsham (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 22% pentru egalul, iar cotele fără marjă 20%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 3,0 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 43%), iar GG a ieșit (56%). Scorul exact 1-1 avea 10,6% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (4-4) și 6 cartonașe galbene (4-2).

Torquay Unitedîn meciHorsham
4
Cornere
4
4
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Torquay United vs Horsham

Torquay United marchează 1,8 goluri pe meci și primește 0,8. Horsham marchează 1,6 goluri pe meci și primește 1,4. Ultimele 3 întâlniri directe: Torquay United 2, egal 0, Horsham 1.

~3,0goluri estimate
57%peste 2,5 goluri
56%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Torquay Unitedultimele 5Horsham
1,80
Puncte / meci
1,40
1,8
Goluri marcate / meci
1,6
0,8
Goluri primite / meci
1,4
3
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
60%
40%
Ambele marchează
40%
2
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Torquay United și ultimele 5 Horsham, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Torquay United3-0-2

V
Torquay United - Exeter City31.07.26 · Amicale intercluburi
2-1
V
Torquay United - Cardiff City U2125.07.26 · Amicale intercluburi
5-0
Î
Torquay United - Plymouth Argyle21.07.26 · Amicale intercluburi
0-1
V
Weston Super Mare - Torquay United18.07.26 · Amicale intercluburi
1-2
Î
Plymouth Parkway - Torquay United14.07.26 · Amicale intercluburi
1-0

Horsham2-1-2

Î
Worthing - Horsham01.08.26 · Amicale intercluburi
3-0
V
Horsham - Crystal Palace U2128.07.26 · Amicale intercluburi
4-1
Î
Sutton Coldfield Town - Horsham25.07.26 · Amicale intercluburi
2-0
E
Horsham - Dulwich Hamlet21.07.26 · Amicale intercluburi
1-1
V
Horsham - Eastbourne T.18.07.26 · Amicale intercluburi
3-0

Întâlniri directe Torquay United - Horsham

Torquay United 2Egal 0Horsham 1
V
Torquay United - Horsham28.03.2026 · pauză 1-0
2-0
Î
Horsham - Torquay United23.08.2025 · pauză 1-0
2-1
V
Torquay United - Horsham10.12.2024 · pauză 0-0
2-0

V/E/Î din perspectiva Torquay United. 1 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Torquay United - Horsham

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Torquay United1.4264% fără marjă
X · Egal4.4520% fără marjă
2 · Horsham5.9015% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.04
X2 3.15
12 1.11

Goluri

Peste 1.5 1.14
Sub 2.5 2.30
Peste 2.5 1.53

Ambele marchează

GG Da 1.92
GG Nu 1.78

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.59
Pauză peste 1.5 2.17

Cornere

Sub 9.5 1.85
Peste 9.5 1.85

Analiza de dinainte de meci

Torquay United - Horsham s-a jucat sâmbătă, 8 august, în National League - Sud (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Torquay United are trei victorii și două înfrângeri. Golaveraj: 9-4. Horsham vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 8 goluri și a primit 7.

În ultimele 3 întâlniri directe, Torquay United a câștigat de 2 ori, Horsham o dată. Ultima: Torquay United - Horsham 2-0, pe 28 martie 2026.

Torquay United pleacă favorită, la cota 1.42. Egalul e la 4.45, iar Horsham la 5.90. Fără marja caselor, asta înseamnă 64% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.53, iar GG la 1.92.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,9 pentru Torquay United și 1,1 pentru Horsham. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 56% la victorie, față de 64%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Torquay United are 56% în model, dar la 1.42 plătește sub cota corectă de 1.79. Peste 2.5 goluri: 57% în model, cota corectă ar fi 1.75. La 1.53, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Torquay United - Horsham

Goluri estimate: 1,87 Torquay United și 1,08 Horsham, total 2,95. 1X2 în model: 56% · 22% · 22%. Peste 2,5: 57% (cotă corectă 1.75). GG: 56% (cotă corectă 1.79). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
15%1
23%2
22%3
17%4
18%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 43% · peste 2,5: 57% (verde).

Scoruri probabile

1-110,6%2-19,9%1-09,8%2-09,2%3-16,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Pauză1-0
Cornere4-4
Cartonașe galbene4-2
Favorită la startTorquay United · 1.42
Goluri estimate~3,0
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Torquay United - Horsham?

S-a jucat sâmbătă, 8 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat Torquay United - Horsham?

În National League - Sud (Anglia Am.).

Unde s-a jucat Torquay United - Horsham?

Pe Plainmoor, în Torquay, sâmbătă, 8 august, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Torquay United - Horsham?

Torquay United pleca favorită, la cota 1.42. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în Torquay United - Horsham?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,0.

Alte meciuri din National League - Sud

Toată liga →