Duminică18 octombrie
Live 107 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · National League - Sud

Tonbridge Angels - Truro City

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 22 august

Anglia Am.National League - Sud · Anglia Am. Final
Tonbridge Angels
VÎVVV
Final0-2Pauză 0-0
Truro City
VEVVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Tonbridge Angels 35%Egal 28%Truro City 36%

Tonbridge Angels 0-2 Truro City: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Tonbridge Angels 0-2 Truro City (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 34% pentru victoria lui Truro City, iar cotele fără marjă 36%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,6 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 53%), iar GG n-a ieșit (NG avea 48%). Scorul exact 0-2 avea 5,9% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 10 cornere (6-4) și 3 cartonașe galbene (1-2).

Tonbridge Angelsîn meciTruro City
6
Cornere
4
1
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Tonbridge Angels vs Truro City

Tonbridge Angels marchează 2,2 goluri pe meci și primește 0,8. Truro City marchează 1,4 goluri pe meci și primește 0,4. Ultimele 3 întâlniri directe: Tonbridge Angels 1, egal 0, Truro City 2.

~2,6goluri estimate
47%peste 2,5 goluri
52%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Tonbridge Angelsultimele 5Truro City
2,40
Puncte / meci
2,00
2,2
Goluri marcate / meci
1,4
0,8
Goluri primite / meci
0,4
4
Victorii
3
60%
Peste 2,5 goluri
40%
40%
Ambele marchează
20%
1
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Tonbridge Angels și ultimele 5 Truro City, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Tonbridge Angels4-0-1

V
Dover Athletic - Tonbridge Angels18.08.26 · National League - Sud
0-1
Î
Tonbridge Angels - Torquay United15.08.26 · National League - Sud
1-2
V
Braintree Town - Tonbridge Angels08.08.26 · National League - Sud
0-4
V
Wingate & Finchley - Tonbridge Angels01.08.26 · Amicale intercluburi
0-1
V
Tonbridge Angels - Eastbourne Borough28.07.26 · Amicale intercluburi
4-2

Truro City3-1-1

V
Truro City - Southampton U2118.08.26 · National League Cup, Group B
2-1
E
Chelmsford City - Truro City15.08.26 · National League - Sud
0-0
V
Truro City - Maidenhead United08.08.26 · National League - Sud
2-0
V
Plymouth Parkway - Truro City01.08.26 · Amicale intercluburi
0-3
Î
Truro City - Plymouth Argyle25.07.26 · Amicale intercluburi
0-1

Întâlniri directe Tonbridge Angels - Truro City

Tonbridge Angels 1Egal 0Truro City 2
Î
Tonbridge Angels - Truro City15.02.2025 · pauză 0-1
0-1
Î
Truro City - Tonbridge Angels26.10.2024 · pauză 1-0
2-1
V
Tonbridge Angels - Truro City23.03.2024 · pauză 0-0
2-1

V/E/Î din perspectiva Tonbridge Angels. 2 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Tonbridge Angels - Truro City

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Tonbridge Angels2.6035% fără marjă
X · Egal3.2528% fără marjă
2 · Truro City2.5236% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.46
X2 1.40
12 1.28

Goluri

Peste 1.5 1.23
Sub 2.5 1.88
Peste 2.5 1.82

Ambele marchează

GG Da 1.66
GG Nu 2.10

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.41
Pauză peste 1.5 2.57

Analiza de dinainte de meci

Tonbridge Angels - Truro City s-a jucat sâmbătă, 22 august, în National League - Sud (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Tonbridge Angels vine cu patru victorii și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 11 goluri și a primit 4. În ultimele 5 meciuri, Truro City are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 7-2.

În ultimele 3 întâlniri directe, Tonbridge Angels a câștigat o dată, Truro City de 2 ori. Ultima: Tonbridge Angels - Truro City 0-1, pe 15 februarie 2025.

La case, diferența e mică: Tonbridge Angels are cota 2.60, Truro City 2.52. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.82, iar GG la 1.66.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,3 pentru Tonbridge Angels și 1,2 pentru Truro City. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Tonbridge Angels are 39%, Truro City 34%. Peste 1.5 goluri: 72% în model, cota corectă ar fi 1.39. La 1.23, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Tonbridge Angels - Truro City

Goluri estimate: 1,32 Tonbridge Angels și 1,23 Truro City, total 2,55. 1X2 în model: 39% · 27% · 34%. Peste 2,5: 47% (cotă corectă 2.13). GG: 52% (cotă corectă 1.92). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

8%0
20%1
25%2
22%3
14%4
11%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 53% · peste 2,5: 47% (verde).

Scoruri probabile

1-112,7%1-010,3%0-19,6%2-18,4%0-07,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-2
Pauză0-0
Cornere6-4
Cartonașe galbene1-2
Favorită la startTruro City · 2.52
Goluri estimate~2,6
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Tonbridge Angels - Truro City?

S-a jucat sâmbătă, 22 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 0-2.

În ce competiție s-a jucat Tonbridge Angels - Truro City?

În National League - Sud (Anglia Am.).

Unde s-a jucat Tonbridge Angels - Truro City?

Pe Stadionul Longmead, în Tonbridge, Kent, sâmbătă, 22 august, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Tonbridge Angels - Truro City?

Niciuna clar: cotele erau 2.60 la gazde și 2.52 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-2.

Câte goluri s-au marcat în Tonbridge Angels - Truro City?

2 goluri, scor final 0-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,6.

Alte meciuri din National League - Sud

Toată liga →