Marți20 octombrie
Live 9 Pune pont

ColumbiaColumbia · Primera B

Tigres FC - Real Soacha Cundinamarca

Statistici, pont și cote · marți, 20 octombrie, ora 22:15

ColumbiaPrimera B · Columbia + Pune pont
Tigres FC
EEVEV
Marți22:1520 octombrie
Șanse după cote, fără marjă · înainte de start
Tigres FC 40%Egal 31%Real Soacha Cundinamarca 29%

Statistici Tigres FC vs Real Soacha Cundinamarca

Tigres FC marchează 1,6 goluri pe meci și primește 0,8. Real Soacha Cundinamarca marchează 1,2 goluri pe meci și primește 0,6. Ultimele 5 întâlniri directe: Tigres FC 2, egal 1, Real Soacha Cundinamarca 2.

~2,2goluri estimate
38%peste 2,5 goluri
44%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Tigres FCultimele 5Real Soacha Cundinamarca
1,80
Puncte / meci
2,00
1,6
Goluri marcate / meci
1,2
0,8
Goluri primite / meci
0,6
2
Victorii
3
40%
Peste 2,5 goluri
40%
60%
Ambele marchează
40%
2
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Tigres FC și ultimele 5 Real Soacha Cundinamarca, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică).

Forma echipelor

Ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile, inclusiv amicale. Știrile folosesc doar meciurile oficiale, așa că bilanțul de acolo poate fi diferit.

Tigres FC2-3-0

E
Barranquilla FC - Tigres FC16.10.26 · Primera B
2-2
E
Independiente Yumbo - Tigres FC08.10.26 · Primera B
1-1
V
Tigres FC - Internacional de Palmira05.10.26 · Primera B
1-0
E
Tigres FC - Real Santander26.09.26 · Primera B
1-1
V
Atletico de Cali - Tigres FC23.09.26 · Primera B
0-3

Real Soacha Cundinamarca3-1-1

E
Real Soacha Cundinamarca - Bogota15.10.26 · Primera B
0-0
Î0-1
V1-2
V0-1
V3-1

Întâlniri directe Tigres FC - Real Soacha Cundinamarca

Tigres FC 2Egal 1Real Soacha Cundinamarca 2
V
Real Soacha Cundinamarca - Tigres FC11.04.2026 · pauză 0-2
0-2
Î
Tigres FC - Real Soacha Cundinamarca13.09.2025 · pauză 0-1
0-2
E
Real Soacha Cundinamarca - Tigres FC09.04.2025 · pauză 0-1
1-1
Î
Real Soacha Cundinamarca - Tigres FC23.08.2024 · pauză 1-0
1-0
V
Tigres FC - Real Soacha Cundinamarca02.03.2024 · pauză 0-0
1-0

V/E/Î din perspectiva Tigres FC. 0 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Tigres FC - Real Soacha Cundinamarca

0

Niciun tipster nu a pus încă pont pe meciul ăsta. Pontul se poate pune până cu 2 minute înainte de start, la cota din acel moment.

Pune pont

Cote Tigres FC - Real Soacha Cundinamarca

1 · Tigres FC2.3240% fără marjă
X · Egal2.9531% fără marjă
2 · Real Soacha Cundinamarca3.2029% fără marjă

Cote înainte de start, actualizate

Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.30
X2 1.55
12 1.33

Goluri

Peste 1.5 1.40
Sub 2.5 1.56
Peste 2.5 2.27

Ambele marchează

GG Da 1.95
GG Nu 1.76

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.30
Pauză peste 1.5 3.25

Analiză și pont Tigres FC - Real Soacha Cundinamarca

Marți, 20 octombrie, de la 22:15, Real Soacha Cundinamarca joacă pe terenul lui Tigres FC, în Primera B (Columbia).

Tigres FC n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: două victorii și trei egaluri. A marcat 8 goluri și a primit 4. În ultimele 5 meciuri, Real Soacha Cundinamarca are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 6-3.

În ultimele 5 întâlniri directe, Tigres FC a câștigat de 2 ori, Real Soacha Cundinamarca de 2 ori, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 1,6 goluri în medie. Ultima: Real Soacha Cundinamarca - Tigres FC 0-2, pe 11 aprilie 2026.

Casele o dau favorită pe Tigres FC, la 2.32, cu egalul la 2.95. Fără marja caselor, asta înseamnă 40% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.27, iar GG la 1.95.

Modelul nostru estimează în jur de 2 goluri: 1,2 pentru Tigres FC și 1,0 pentru Real Soacha Cundinamarca. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdict

Șansă dublă 1X are 69% în model, dar la 1.30 plătește sub cota corectă de 1.45. Sub 2.5 goluri: 62% în model, cota corectă ar fi 1.61. Cota 1.56 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Tigres FC - Real Soacha Cundinamarca

Goluri estimate: 1,18 Tigres FC și 1,02 Real Soacha Cundinamarca, total 2,20. 1X2 în model: 40% · 29% · 31%. Peste 2,5: 38% (cotă corectă 2.63). GG: 44% (cotă corectă 2.27). Estimare a modelului, calculată înainte de start; nu se schimbă după scorul live.

Distribuția golurilor

11%0
24%1
27%2
20%3
11%4
7%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 62% · peste 2,5: 38% (verde).

Scoruri probabile

1-113,3%1-013,1%0-111,3%0-011,1%2-17,9%

Factori de risc

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,3% pe 1X2, peste media obișnuită.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 29%, mai mult decât de obicei.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul.

Pe scurt

Start20.10, 22:15
FavorităTigres FC · 2.32
Goluri estimate~2,2
Scor probabil1-1
+ Pune pont pe meci

Întrebări frecvente

La ce oră începe Tigres FC - Real Soacha Cundinamarca?

Marți, 20 octombrie, ora 22:15, ora României.

În ce competiție se joacă Tigres FC - Real Soacha Cundinamarca?

În Primera B (Columbia).

Cine e favorită în Tigres FC - Real Soacha Cundinamarca?

Tigres FC, la cota 2.32. Egalul e la 2.95.

Câte goluri se așteaptă în Tigres FC - Real Soacha Cundinamarca?

În jur de 2,2, după modelul nostru. Cel mai probabil scor e 1-1.

Alte meciuri din Primera B

Toată liga →