Duminică18 octombrie
Live 149 Pune pont

EgiptEgipt · Divizia 2 A

Tersana - La Viena FC

Statistici și rezultat final · joi, 27 august

EgiptDivizia 2 A · Egipt Final
Tersana
EEEVE
Final0-0Pauză 0-0
La Viena FC
EÎEVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Tersana 35%Egal 34%La Viena FC 30%

Tersana 0-0 La Viena FC: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Tersana 0-0 La Viena FC (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 28% pentru egalul, iar cotele fără marjă 34%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 0 goluri, față de 2,3 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 61%), iar GG n-a ieșit (NG avea 55%). Scorul exact 0-0 avea 10,5% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 3 cornere (1-2) și 3 cartonașe galbene (2-1).

Tersanaîn meciLa Viena FC
1
Cornere
2
2
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Tersana vs La Viena FC

Tersana marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,0. La Viena FC marchează 1,0 goluri pe meci și primește 1,8. Ultimele 4 întâlniri directe: Tersana 2, egal 1, La Viena FC 1.

~2,3goluri estimate
39%peste 2,5 goluri
45%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Tersanaultimele 5La Viena FC
1,40
Puncte / meci
1,00
1,4
Goluri marcate / meci
1,0
1,0
Goluri primite / meci
1,8
1
Victorii
1
40%
Peste 2,5 goluri
40%
80%
Ambele marchează
40%
2
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Tersana și ultimele 5 La Viena FC, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Tersana1-4-0

E
El Entag El Harby - Tersana14.05.26 · Divizia 2 A
1-1
E
Tersana - Abo Qair Semads07.05.26 · Divizia 2 A
0-0
E
Tanta - Tersana30.04.26 · Divizia 2 A
2-2
V
Tersana - Asyut Petroleum23.04.26 · Divizia 2 A
3-1
E
El Mansurah - Tersana17.04.26 · Divizia 2 A
1-1

La Viena FC1-2-2

E
La Viena FC - Kahraba Ismailia20.08.26 · Divizia 2 A
1-1
Î
Al Ahly Cairo - La Viena FC30.07.26 · Amicale intercluburi
7-1
E
El Sekka El Hadid - La Viena FC14.05.26 · Divizia 2 A
0-0
V
La Viena FC - El Entag El Harby07.05.26 · Divizia 2 A
3-0
Î
Abo Qair Semads - La Viena FC30.04.26 · Divizia 2 A
1-0

Întâlniri directe Tersana - La Viena FC

Tersana 2Egal 1La Viena FC 1
Î
La Viena FC - Tersana26.03.2026
2-1
E
Tersana - La Viena FC24.10.2025 · pauză 0-0
0-0
V
Tersana - La Viena FC26.03.2025
1-0
V
La Viena FC - Tersana18.11.2024
1-3

V/E/Î din perspectiva Tersana. 2 din 4 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Tersana - La Viena FC

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Tersana2.5535% fără marjă
X · Egal2.6234% fără marjă
2 · La Viena FC3.0030% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.31
X2 1.38
12 1.37

Goluri

Peste 1.5 1.67
Sub 2.5 1.29
Peste 2.5 3.00

Ambele marchează

GG Da 2.42
GG Nu 1.50

Analiza de dinainte de meci

Tersana - La Viena FC s-a jucat joi, 27 august, în Divizia 2 A (Egipt). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Tersana n-a pierdut niciunul (o victorie și patru egaluri). Golaveraj: 7-5. La Viena FC vine cu o victorie, două egaluri și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 5 goluri și a primit 9.

În ultimele 4 întâlniri directe, Tersana a câștigat de 2 ori, La Viena FC o dată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 2,0 goluri în medie. Ultima: La Viena FC - Tersana 2-1, pe 26 martie 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.55 pentru gazde, 3.00 pentru oaspeți și 2.62 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 3.00, iar GG la 2.42.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 2 goluri: 1,3 pentru Tersana și 1,0 pentru La Viena FC. Scorul cel mai probabil e 1-0. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 45% la victorie, față de 35%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă 1X, modelul calculează 73%. Cota de 1.31 e corectă, fără plus. Sub 2.5 goluri are 61% în model, dar la 1.29 plătește sub cota corectă de 1.64. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități Tersana - La Viena FC

Goluri estimate: 1,30 Tersana și 0,95 La Viena FC, total 2,25. 1X2 în model: 45% · 28% · 27%. Peste 2,5: 39% (cotă corectă 2.56). GG: 45% (cotă corectă 2.22). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

10%0
24%1
27%2
20%3
11%4
8%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 61% · peste 2,5: 39% (verde).

Scoruri probabile

1-013,7%1-113,0%0-010,5%0-110,0%2-08,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: La Viena FC. La Viena FC a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,6 goluri, după cote 1,9. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,7% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 28%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-0
Pauză0-0
Cornere1-2
Cartonașe galbene2-1
Favorită la startTersana · 2.55
Goluri estimate~2,3
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Tersana - La Viena FC?

S-a jucat joi, 27 august, ora 16:30 (ora României) și s-a terminat 0-0.

În ce competiție s-a jucat Tersana - La Viena FC?

În Divizia 2 A (Egipt).

Cine era favorită în Tersana - La Viena FC?

Niciuna clar: cotele erau 2.55 la gazde și 3.00 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-0.

Câte goluri s-au marcat în Tersana - La Viena FC?

Niciunul: meciul s-a terminat 0-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,3.

Alte meciuri din Divizia 2 A

Toată liga →