Duminică18 octombrie
Live 148 Pune pont

CehiaCehia · Cupa

Tempo Praga - Loko Vltavin

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 1 august

CehiaCupa · Cehia Final
Tempo Praga
VEÎEV
Final2-3Pauză 0-3
Loko Vltavin
ÎEÎVV
Șanse înainte de meci, după cote
Tempo Praga 35%Egal 24%Loko Vltavin 41%

Tempo Praga 2-3 Loko Vltavin: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Tempo Praga 2-3 Loko Vltavin (pauză 0-3). Înainte de start, modelul dădea 32% pentru victoria lui Loko Vltavin, iar cotele fără marjă 41%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 5 goluri, față de 3,0 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 58%), iar GG a ieșit (60%). Scorul exact 2-3 avea 2,8% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 19 cornere (13-6) și 10 cartonașe galbene (5-5).

Tempo Pragaîn meciLoko Vltavin
13
Cornere
6
5
Cartonașe galbene
5

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Tempo Praga vs Loko Vltavin

Tempo Praga marchează 2,2 goluri pe meci și primește 1,0. Loko Vltavin marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,4.

~3,0goluri estimate
58%peste 2,5 goluri
60%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Tempo Pragaultimele 5Loko Vltavin
1,60
Puncte / meci
1,40
2,2
Goluri marcate / meci
1,2
1,0
Goluri primite / meci
1,4
2
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
40%
80%
Ambele marchează
40%

Ultimele 5 meciuri Tempo Praga și ultimele 5 Loko Vltavin, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Tempo Praga2-2-1

V
Olympie Brezova - Tempo Praga13.06.26 · Divize B
0-6
E
Tempo Praga - Banik Sokolov07.06.26 · Divize B
1-1
Î
Slany - Tempo Praga30.05.26 · Divize B
2-1
E
Tempo Praga - Ostrov23.05.26 · Divize B
1-1
V
Seko Louny - Tempo Praga16.05.26 · Divize B
1-2

Loko Vltavin2-1-2

Î
Viktoria Plzen B - Loko Vltavin05.06.26 · 3. CFL
2-0
E
Loko Vltavin - Dukla Praga B30.05.26 · 3. CFL
2-2
Î
SK Kladno - Loko Vltavin23.05.26 · 3. CFL
2-0
V
Loko Vltavin - Taborsko B20.05.26 · 3. CFL
1-0
V
Loko Vltavin - Petrin Plzen16.05.26 · 3. CFL
3-1

Ponturi Tempo Praga - Loko Vltavin

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Tempo Praga2.6035% fără marjă
X · Egal3.7024% fără marjă
2 · Loko Vltavin2.2041% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.67
X2 1.29
12 1.19

Goluri

Sub 2.5 2.30
Peste 2.5 1.52

Ambele marchează

GG Da 1.51
GG Nu 2.40

Analiza de dinainte de meci

Tempo Praga - Loko Vltavin s-a jucat sâmbătă, 1 august, în Cupa (Cehia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Tempo Praga vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 11 goluri și a primit 5. În ultimele 5 meciuri, Loko Vltavin are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 6-7.

La case, diferența e mică: Tempo Praga are cota 2.60, Loko Vltavin 2.20. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.52, iar GG la 1.51.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,6 pentru Tempo Praga și 1,4 pentru Loko Vltavin. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 44% la victorie, față de 35%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă 1X, modelul calculează 68%. Cota de 1.67 e peste cea corectă (1.47). Peste 2.5 goluri are 58% în model, dar la 1.52 plătește sub cota corectă de 1.72. Ambele marchează (GG): 60% în model, cota corectă ar fi 1.67. La 1.51, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Tempo Praga - Loko Vltavin

Goluri estimate: 1,64 Tempo Praga și 1,37 Loko Vltavin, total 3,01. 1X2 în model: 44% · 24% · 32%. Peste 2,5: 58% (cotă corectă 1.72). GG: 60% (cotă corectă 1.67). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
15%1
22%2
22%3
17%4
19%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 42% · peste 2,5: 58% (verde).

Scoruri probabile

1-111,1%2-19,1%1-08,1%1-27,6%0-16,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-3
Pauză0-3
Cornere13-6
Cartonașe galbene5-5
Favorită la startLoko Vltavin · 2.20
Goluri estimate~3,0
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Tempo Praga - Loko Vltavin?

S-a jucat sâmbătă, 1 august, ora 18:00 (ora României) și s-a terminat 2-3.

În ce competiție s-a jucat Tempo Praga - Loko Vltavin?

În Cupa (Cehia).

Cine era favorită în Tempo Praga - Loko Vltavin?

Niciuna clar: cotele erau 2.60 la gazde și 2.20 la oaspeți. Meciul s-a terminat 2-3.

Câte goluri s-au marcat în Tempo Praga - Loko Vltavin?

5 goluri, scor final 2-3. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,0.

Alte meciuri din Cupa

Toată liga →