Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Telford United - Walsall

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 25 iulie

Amicale intercluburi Final
Telford United
ÎEVÎE
Final1-0Pauză 1-0
Walsall
ÎEÎÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Telford United 21%Egal 24%Walsall 55%

Telford United 1-0 Walsall: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Telford United 1-0 Walsall (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 31% pentru victoria lui Telford United, iar cotele fără marjă 21%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-a marcat 1 gol, față de 2,7 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 50%), iar GG n-a ieșit (NG avea 46%). Scorul exact 1-0 avea 8,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 5 cornere (1-4) și 0 cartonașe galbene (0-0).

Telford Unitedîn meciWalsall
1
Cornere
4
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Telford United vs Walsall

Telford United marchează 0,4 goluri pe meci și primește 1,2. Walsall marchează 0,8 goluri pe meci și primește 2,2. La Telford United, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~2,7goluri estimate
50%peste 2,5 goluri
54%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Telford Unitedultimele 5Walsall
1,00
Puncte / meci
0,80
0,4
Goluri marcate / meci
0,8
1,2
Goluri primite / meci
2,2
1
Victorii
1
20%
Peste 2,5 goluri
60%
20%
Ambele marchează
40%

Ultimele 5 meciuri Telford United și ultimele 5 Walsall, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Telford United1-2-2

Î
Telford United - Crewe Alexandra21.07.26 · Amicale intercluburi
0-3
E
Shifnal Town - Telford United18.07.26 · Amicale intercluburi
0-0
V
Nuneaton Borough - Telford United11.07.26 · Amicale intercluburi
0-1
Î
Southport - Telford United25.04.26 · National League - Nord
2-0
E
Telford United - Darlington18.04.26 · National League - Nord
1-1

Walsall1-1-3

Î
Walsall - Aston Villa21.07.26 · Amicale intercluburi
0-5
E
Leamington - Walsall11.07.26 · Amicale intercluburi
0-0
Î
Bromley - Walsall02.05.26 · League Two
3-1
Î
Walsall - Harrogate Town25.04.26 · League Two
0-2
V
Barrow - Walsall18.04.26 · League Two
1-3

Ponturi Telford United - Walsall

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Telford United4.4021% fără marjă
X · Egal3.8524% fără marjă
2 · Walsall1.6555% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 2.10
X2 1.15
12 1.20

Goluri

Peste 1.5 1.14
Sub 2.5 2.25
Peste 2.5 1.56

Ambele marchează

GG Da 1.61
GG Nu 2.17

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.56
Pauză peste 1.5 2.22

Analiza de dinainte de meci

Telford United - Walsall s-a jucat sâmbătă, 25 iulie, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Telford United vine cu o victorie, două egaluri și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 2 goluri și a primit 6. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. În ultimele 5 meciuri, Walsall are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 4-11.

Casele o dau favorită pe Walsall, la 1.65, cu egalul la 3.85. Fără marja caselor, asta înseamnă 55% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.56, iar GG la 1.61.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,2 pentru Telford United și 1,5 pentru Walsall. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 31% la victorie, față de 21%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2 are 69% în model, dar la 1.15 plătește sub cota corectă de 1.45. Peste 1.5 goluri: 75% în model, cota corectă ar fi 1.33. La 1.14, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Telford United - Walsall

Goluri estimate: 1,21 Telford United și 1,47 Walsall, total 2,68. 1X2 în model: 31% · 26% · 43%. Peste 2,5: 50% (cotă corectă 2.00). GG: 54% (cotă corectă 1.85). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

7%0
18%1
25%2
22%3
15%4
13%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 50% · peste 2,5: 50% (verde).

Scoruri probabile

1-112,2%0-110,1%1-29,0%1-08,3%0-27,4%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Atac anemic: Telford United. Telford United a marcat doar 2 în ultimele 5 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
  • Apărare vulnerabilă: Walsall. Walsall a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,3 goluri, după cote 3,1. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Favorit fără formă. Walsall e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,3% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-0
Pauză1-0
Cornere1-4
Cartonașe galbene0-0
Favorită la startWalsall · 1.65
Goluri estimate~2,7
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Telford United - Walsall?

S-a jucat sâmbătă, 25 iulie, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 1-0.

În ce competiție s-a jucat Telford United - Walsall?

În Amicale intercluburi.

Cine era favorită în Telford United - Walsall?

Walsall pleca favorită, la cota 1.65. Meciul s-a terminat 1-0.

Câte goluri s-au marcat în Telford United - Walsall?

Un gol, scor final 1-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,7.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →