Duminică18 octombrie
Live 105 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · National League - Nord

Telford United - Brackley Town

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 8 august

Anglia Am.National League - Nord · Anglia Am. Final
Telford United
VÎEVÎ
Final1-2Pauză 0-0
Brackley Town
VÎEEV
Șanse înainte de meci, după cote
Telford United 40%Egal 28%Brackley Town 32%

Telford United 1-2 Brackley Town: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Telford United 1-2 Brackley Town (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 41% pentru victoria lui Brackley Town, iar cotele fără marjă 32%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,2 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 38%), iar GG a ieșit (44%). Scorul exact 1-2 avea 8,0% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 11 cornere (8-3) și 3 cartonașe galbene (1-2).

Telford Unitedîn meciBrackley Town
8
Cornere
3
1
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Telford United vs Brackley Town

Telford United marchează 0,4 goluri pe meci și primește 1,0. Brackley Town marchează 1,2 goluri pe meci și primește 0,6. La Telford United, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~2,2goluri estimate
38%peste 2,5 goluri
44%ambele marchează
0-1scorul cel mai probabil
Telford Unitedultimele 5Brackley Town
1,40
Puncte / meci
1,60
0,4
Goluri marcate / meci
1,2
1,0
Goluri primite / meci
0,6
2
Victorii
2
20%
Peste 2,5 goluri
40%
0%
Ambele marchează
20%

Ultimele 5 meciuri Telford United și ultimele 5 Brackley Town, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Telford United2-1-2

V
Telford United - Walsall25.07.26 · Amicale intercluburi
1-0
Î
Telford United - Crewe Alexandra21.07.26 · Amicale intercluburi
0-3
E
Shifnal Town - Telford United18.07.26 · Amicale intercluburi
0-0
V
Nuneaton Borough - Telford United11.07.26 · Amicale intercluburi
0-1
Î
Southport - Telford United25.04.26 · National League - Nord
2-0

Brackley Town2-2-1

V
Brackley Town - Maidenhead United01.08.26 · Amicale intercluburi
1-0
Î
Stratford Town - Brackley Town21.07.26 · Amicale intercluburi
1-0
E
Cardiff Metropolitan - Brackley Town18.07.26 · Amicale intercluburi
0-0
E
Leamington - Brackley Town14.07.26 · Amicale intercluburi
2-2
V
Ardley Utd - Brackley Town11.07.26 · Amicale intercluburi
0-3

Ponturi Telford United - Brackley Town

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Telford United2.2740% fără marjă
X · Egal3.3028% fără marjă
2 · Brackley Town2.8732% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.43
X2 1.47
12 1.25

Goluri

Peste 1.5 1.21
Sub 2.5 1.95
Peste 2.5 1.76

Ambele marchează

GG Da 1.64
GG Nu 2.12

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.43
Pauză peste 1.5 2.52

Analiza de dinainte de meci

Telford United - Brackley Town s-a jucat sâmbătă, 8 august, în National League - Nord (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Telford United vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 2 goluri și a primit 5. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. În ultimele 5 meciuri, Brackley Town are două victorii, două egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 6-3.

La case, diferența e mică: Telford United are cota 2.27, Brackley Town 2.87. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.76, iar GG la 1.64.

Modelul nostru estimează un meci cu puține goluri: 1,0 pentru Telford United și 1,2 pentru Brackley Town. Scorul cel mai probabil e 0-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 30% la victorie, față de 40%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2 are 70% în model, iar 1.47 e aproape de cota corectă (1.43). Sub 2.5 goluri: 62% în model, cota corectă ar fi 1.61. Casele dau 1.95, mai mult. Scorul cel mai probabil: 0-1.

Probabilități Telford United - Brackley Town

Goluri estimate: 0,99 Telford United și 1,20 Brackley Town, total 2,19. 1X2 în model: 30% · 29% · 41%. Peste 2,5: 38% (cotă corectă 2.63). GG: 44% (cotă corectă 2.27). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

11%0
24%1
27%2
20%3
11%4
7%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 62% · peste 2,5: 38% (verde).

Scoruri probabile

0-113,4%1-113,3%0-011,2%1-011,1%0-28,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Atac anemic: Telford United. Telford United a marcat doar 2 în ultimele 5 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 1,6 goluri, după cote 2,8. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 29%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-2
Pauză0-0
Cornere8-3
Cartonașe galbene1-2
Favorită la startTelford United · 2.27
Goluri estimate~2,2
Scor probabil0-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Telford United - Brackley Town?

S-a jucat sâmbătă, 8 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 1-2.

În ce competiție s-a jucat Telford United - Brackley Town?

În National League - Nord (Anglia Am.).

Unde s-a jucat Telford United - Brackley Town?

Pe New Bucks Head, în Telford, sâmbătă, 8 august, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Telford United - Brackley Town?

Niciuna clar: cotele erau 2.27 la gazde și 2.87 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-2.

Câte goluri s-au marcat în Telford United - Brackley Town?

3 goluri, scor final 1-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,2.

Alte meciuri din National League - Nord

Toată liga →