Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

FinlandaFinlanda · Kolmonen

Tampere United II - Lasten

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 25 iulie

FinlandaKolmonen · Finlanda Final
Tampere United II
EÎVÎE
Final1-1
Lasten
EVVVV
Șanse înainte de meci, după cote
Tampere United II 21%Egal 22%Lasten 57%

Tampere United II 1-1 Lasten: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Tampere United II 1-1 Lasten. Înainte de start, modelul dădea 20% pentru egalul, iar cotele fără marjă 22%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 3,2 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 38%), iar GG a ieșit (59%). Scorul exact 1-1 avea 9,2% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 15 cornere (7-8) și 3 cartonașe galbene (2-1).

Tampere United IIîn meciLasten
7
Cornere
8
2
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Tampere United II vs Lasten

Tampere United II marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,6. Lasten marchează 2,6 goluri pe meci și primește 0,6. Ultimele 3 întâlniri directe: Tampere United II 0, egal 2, Lasten 1.

~3,2goluri estimate
62%peste 2,5 goluri
59%ambele marchează
1-2scorul cel mai probabil
Tampere United IIultimele 5Lasten
1,00
Puncte / meci
2,60
1,2
Goluri marcate / meci
2,6
1,6
Goluri primite / meci
0,6
1
Victorii
4
40%
Peste 2,5 goluri
60%
60%
Ambele marchează
60%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Tampere United II și ultimele 5 Lasten, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Tampere United II1-2-2

E
Tampere United II - Lasten25.07.26 · Kolmonen
1-1
Î
Tampere United II - TPV 204.07.26 · Kolmonen
2-3
V0-2
Î
Lasten - Tampere United II17.06.26 · Kolmonen
4-1
E
NoPS - Tampere United II12.06.26 · Kolmonen
0-0

Lasten4-1-0

E
Tampere United II - Lasten25.07.26 · Kolmonen
1-1
V
NoPS - Lasten04.07.26 · Kolmonen
0-1
V
Lasten - LeKi25.06.26 · Kolmonen
3-1
V
Lasten - Tampere United II17.06.26 · Kolmonen
4-1
V
TP 49 - Lasten12.06.26 · Kolmonen
0-4

Întâlniri directe Tampere United II - Lasten

Tampere United II 0Egal 2Lasten 1
E
Tampere United II - Lasten25.07.2026 · pauză 0-0
1-1
Î
Lasten - Tampere United II17.06.2026 · pauză 2-0
4-1
E1-1

V/E/Î din perspectiva Tampere United II. 1 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Tampere United II - Lasten

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Tampere United II4.2521% fără marjă
X · Egal4.1522% fără marjă
2 · Lasten1.5857% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 2.02
X2 1.16
12 1.16

Goluri

Sub 2.5 2.77
Peste 2.5 1.35

Ambele marchează

GG Da 1.42
GG Nu 2.65

Analiza de dinainte de meci

Tampere United II - Lasten s-a jucat sâmbătă, 25 iulie, în Kolmonen (Finlanda). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Tampere United II are o victorie, două egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 6-8. Lasten n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: patru victorii și un egal. A marcat 13 goluri și a primit 3.

În ultimele 3 întâlniri directe, Tampere United II a câștigat niciodată, Lasten o dată, iar două meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,0 goluri în medie. Ultima: Tampere United II - Lasten 1-1, pe 25 iulie 2026.

Lasten pleacă favorită, la cota 1.58. Egalul e la 4.15, iar Tampere United II la 4.25. Fără marja caselor, asta înseamnă 57% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.35, iar GG la 1.42.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,1 pentru Tampere United II și 2,1 pentru Lasten. Scorul cel mai probabil e 1-2.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Lasten, modelul calculează 61%. Cota de 1.58 e corectă, fără plus. Peste 2.5 goluri are 62% în model, dar la 1.35 plătește sub cota corectă de 1.61. Ambele marchează (GG): 59% în model, cota corectă ar fi 1.69. La 1.42, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-2.

Probabilități Tampere United II - Lasten

Goluri estimate: 1,09 Tampere United II și 2,14 Lasten, total 3,23. 1X2 în model: 19% · 20% · 61%. Peste 2,5: 62% (cotă corectă 1.61). GG: 59% (cotă corectă 1.69). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

4%0
13%1
21%2
22%3
18%4
22%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 38% · peste 2,5: 62% (verde).

Scoruri probabile

1-29,9%1-19,2%0-29,1%0-18,5%1-37,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Tampere United II. Tampere United II a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Cornere7-8
Cartonașe galbene2-1
Favorită la startLasten · 1.58
Goluri estimate~3,2
Scor probabil1-2

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Tampere United II - Lasten?

S-a jucat sâmbătă, 25 iulie, ora 14:00 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat Tampere United II - Lasten?

În Kolmonen (Finlanda).

Unde s-a jucat Tampere United II - Lasten?

Pe Lamminpään urheilukenttä, în Tampere, sâmbătă, 25 iulie, ora 14:00 (ora României).

Cine era favorită în Tampere United II - Lasten?

Lasten pleca favorită, la cota 1.58. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în Tampere United II - Lasten?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,2.

Alte meciuri din Kolmonen

Toată liga →