Duminică18 octombrie
Live 149 Pune pont

4. Liga zachodniopomorska

Swit Szczecin II - Gwardia Koszalin

Statistici și rezultat final · duminică, 30 august

4. Liga zachodniopomorska Final
Swit Szczecin II
ÎVÎÎÎ
Final0-3Pauză 0-0
Gwardia Koszalin
VÎVVV
Șanse înainte de meci, după cote
Swit Szczecin II 54%Egal 20%Gwardia Koszalin 26%

Swit Szczecin II 0-3 Gwardia Koszalin: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Swit Szczecin II 0-3 Gwardia Koszalin (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 48% pentru victoria lui Gwardia Koszalin, iar cotele fără marjă 26%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 4,6 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 84%), iar GG n-a ieșit (NG avea 19%). Scorul exact 0-3 avea 2,6% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 0 cornere (0-0) și 0 cartonașe galbene (0-0).

Swit Szczecin IIîn meciGwardia Koszalin
0
Cornere
0
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Swit Szczecin II vs Gwardia Koszalin

Swit Szczecin II marchează 2,0 goluri pe meci și primește 2,4. Gwardia Koszalin marchează 2,6 goluri pe meci și primește 2,2. La Gwardia Koszalin, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~4,6goluri estimate
84%peste 2,5 goluri
81%ambele marchează
2-2scorul cel mai probabil
Swit Szczecin IIultimele 5Gwardia Koszalin
0,60
Puncte / meci
2,40
2,0
Goluri marcate / meci
2,6
2,4
Goluri primite / meci
2,2
1
Victorii
4
80%
Peste 2,5 goluri
100%
80%
Ambele marchează
100%
1
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Swit Szczecin II și ultimele 5 Gwardia Koszalin, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Swit Szczecin II1-0-4

Î
WR Rewal - Świt Szczecin II22.08.26 · 4. Liga zachodniopomorska
1-0
V
Świt Szczecin II - Ina Ińsko16.08.26 · 4. Liga zachodniopomorska
7-1
Î
Świt Szczecin II - Gwardia Koszalin13.06.26 · 4. Liga zachodniopomorska
1-2
Î
Ina Goleniów - Świt Szczecin II07.06.26 · 4. Liga zachodniopomorska
4-1
Î
Świt Szczecin II - Dąb Dębno04.06.26 · 4. Liga zachodniopomorska
1-4

Gwardia Koszalin4-0-1

V
Gwardia Koszalin - Astra Ustronie Morskie22.08.26 · 4. Liga zachodniopomorska
3-2
Î
Pogon Szczecin II - Gwardia Koszalin15.08.26 · 4. Liga zachodniopomorska
6-1
V
Świt Szczecin II - Gwardia Koszalin13.06.26 · 4. Liga zachodniopomorska
1-2
V
Gwardia Koszalin - Biali Sądów07.06.26 · 4. Liga zachodniopomorska
4-1
V
Ina Goleniów - Gwardia Koszalin04.06.26 · 4. Liga zachodniopomorska
1-3

Întâlniri directe Swit Szczecin II - Gwardia Koszalin

Swit Szczecin II 1Egal 0Gwardia Koszalin 1

V/E/Î din perspectiva Swit Szczecin II. 2 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Swit Szczecin II - Gwardia Koszalin

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Swit Szczecin II1.6654% fără marjă
X · Egal4.5520% fără marjă
2 · Gwardia Koszalin3.5026% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă

Șansă dublă

1X 1.22
X2 1.97
12 1.13

Analiza de dinainte de meci

Swit Szczecin II - Gwardia Koszalin s-a jucat duminică, 30 august, în 4. Liga zachodniopomorska. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Swit Szczecin II vine cu o victorie și patru înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 10 goluri și a primit 12. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Gwardia Koszalin are patru victorii și o înfrângere. Golaveraj: 13-11. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

În ultimele 2 întâlniri directe, Swit Szczecin II a câștigat o dată, Gwardia Koszalin o dată. Au fost meciuri deschise, cu 3,0 goluri în medie. Ultima: Świt Szczecin II - Gwardia Koszalin 1-2, pe 13 iunie 2026.

Casele o dau favorită pe Swit Szczecin II, la 1.66, cu egalul la 4.55. Fără marja caselor, asta înseamnă 54% șanse de victorie.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 2,1 pentru Swit Szczecin II și 2,5 pentru Gwardia Koszalin. Scorul cel mai probabil e 2-2. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 33% la victorie, față de 54%.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Swit Szczecin II are 33%, Gwardia Koszalin 48%. Peste 2.5 goluri: 84% în model, adică o cotă corectă de 1.19. Ambele marchează (GG): 81% în model, adică o cotă corectă de 1.23. Scorul cel mai probabil: 2-2.

Probabilități Swit Szczecin II - Gwardia Koszalin

Goluri estimate: 2,10 Swit Szczecin II și 2,50 Gwardia Koszalin, total 4,60. 1X2 în model: 33% · 19% · 48%. Peste 2,5: 84% (cotă corectă 1.19). GG: 81% (cotă corectă 1.23). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

1%0
4%1
11%2
16%3
19%4
49%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 16% · peste 2,5: 84% (verde).

Scoruri probabile

2-26,9%1-26,6%2-35,8%2-15,5%1-35,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Swit Szczecin II. Swit Szczecin II a primit 12 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Gwardia Koszalin. Gwardia Koszalin a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Favorit fără formă. Swit Szczecin II e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-3
Pauză0-0
Cornere0-0
Cartonașe galbene0-0
Favorită la startSwit Szczecin II · 1.66
Goluri estimate~4,6
Scor probabil2-2

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Swit Szczecin II - Gwardia Koszalin?

S-a jucat duminică, 30 august, ora 18:30 (ora României) și s-a terminat 0-3.

În ce competiție s-a jucat Swit Szczecin II - Gwardia Koszalin?

În 4. Liga zachodniopomorska.

Cine era favorită în Swit Szczecin II - Gwardia Koszalin?

Swit Szczecin II pleca favorită, la cota 1.66. Meciul s-a terminat 0-3.

Câte goluri s-au marcat în Swit Szczecin II - Gwardia Koszalin?

3 goluri, scor final 0-3. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 4,6.