Duminică18 octombrie
Live 152 Pune pont

PoloniaPolonia · II Liga

Swit Szczecin - Gornik Leczna

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 25 iulie

PoloniaII Liga · Polonia Final
Swit Szczecin
ÎVÎÎÎ
Final2-3Pauză 1-2
Gornik Leczna
ÎÎÎÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Swit Szczecin 36%Egal 25%Gornik Leczna 39%

Swit Szczecin 2-3 Gornik Leczna: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Swit Szczecin 2-3 Gornik Leczna (pauză 1-2). Înainte de start, modelul dădea 39% pentru victoria lui Gornik Leczna, iar cotele fără marjă 39%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 5 goluri, față de 3,0 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 58%), iar GG a ieșit (61%). Scorul exact 2-3 avea 3,2% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 7 cornere (6-1) și 6 cartonașe galbene (4-2).

Swit Szczecinîn meciGornik Leczna
6
Cornere
1
4
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Swit Szczecin vs Gornik Leczna

Swit Szczecin marchează 0,6 goluri pe meci și primește 2,2. Gornik Leczna marchează 0,8 goluri pe meci și primește 2,4.

~3,0goluri estimate
58%peste 2,5 goluri
61%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Swit Szczecinultimele 5Gornik Leczna
0,60
Puncte / meci
0,00
0,6
Goluri marcate / meci
0,8
2,2
Goluri primite / meci
2,4
1
Victorii
0
40%
Peste 2,5 goluri
60%
20%
Ambele marchează
60%

Ultimele 5 meciuri Swit Szczecin și ultimele 5 Gornik Leczna, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Swit Szczecin1-0-4

Î
Swit Szczecin - Blekitni Stargard17.07.26 · Amicale intercluburi
0-1
V
Swit Szczecin - Kluczevia Stargard08.07.26 · Amicale intercluburi
3-1
Î
Miedz Legnica - Swit Szczecin04.07.26 · Amicale intercluburi
1-0
Î
GKS Katowice - Swit Szczecin25.06.26 · Amicale intercluburi
7-0
Î
Swit Szczecin - Olimpia Grudziadz30.05.26 · II Liga
0-1

Gornik Leczna0-0-5

Î
Gornik Leczna - Hapoel Jerusalem19.07.26 · Amicale intercluburi
0-2
Î
Gornik Leczna - Hetman Zamosc08.07.26 · Amicale intercluburi
0-1
Î
Stal Rzeszow - Gornik Leczna04.07.26 · Amicale intercluburi
4-2
Î
Gornik Leczna - Dinamo Bucuresti20.06.26 · Amicale intercluburi
1-2
Î
LKS Lodz - Gornik Leczna24.05.26 · I Liga
3-1

Ponturi Swit Szczecin - Gornik Leczna

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Swit Szczecin2.5736% fără marjă
X · Egal3.6525% fără marjă
2 · Gornik Leczna2.3539% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.50
X2 1.40
12 1.25

Goluri

Peste 1.5 1.15
Sub 2.5 2.20
Peste 2.5 1.58

Ambele marchează

GG Da 1.51
GG Nu 2.40

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.52
Pauză peste 1.5 2.30

Cornere

Sub 9.5 2.50
Peste 9.5 1.47

Analiza de dinainte de meci

Swit Szczecin - Gornik Leczna s-a jucat sâmbătă, 25 iulie, în II Liga (Polonia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Swit Szczecin vine cu o victorie și patru înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 3 goluri și a primit 11. Gornik Leczna n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: cinci înfrângeri. Golaveraj: 4-12.

La case, diferența e mică: Swit Szczecin are cota 2.57, Gornik Leczna 2.35. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.58, iar GG la 1.51.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,5 pentru Swit Szczecin și 1,5 pentru Gornik Leczna. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Swit Szczecin are 37%, Gornik Leczna 39%. Peste 2.5 goluri: 58% în model, cota corectă ar fi 1.72. La 1.58, plătește prea puțin. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 61%. Cota de 1.51 e sub cea corectă (1.64) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Swit Szczecin - Gornik Leczna

Goluri estimate: 1,49 Swit Szczecin și 1,52 Gornik Leczna, total 3,01. 1X2 în model: 37% · 24% · 39%. Peste 2,5: 58% (cotă corectă 1.72). GG: 61% (cotă corectă 1.64). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
15%1
22%2
22%3
17%4
19%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 42% · peste 2,5: 58% (verde).

Scoruri probabile

1-111,2%1-28,5%2-18,3%0-17,5%1-07,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Swit Szczecin. Swit Szczecin a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Gornik Leczna. Gornik Leczna a primit 12 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-3
Pauză1-2
Cornere6-1
Cartonașe galbene4-2
Favorită la startGornik Leczna · 2.35
Goluri estimate~3,0
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Swit Szczecin - Gornik Leczna?

S-a jucat sâmbătă, 25 iulie, ora 19:00 (ora României) și s-a terminat 2-3.

În ce competiție s-a jucat Swit Szczecin - Gornik Leczna?

În II Liga (Polonia).

Cine era favorită în Swit Szczecin - Gornik Leczna?

Niciuna clar: cotele erau 2.57 la gazde și 2.35 la oaspeți. Meciul s-a terminat 2-3.

Câte goluri s-au marcat în Swit Szczecin - Gornik Leczna?

5 goluri, scor final 2-3. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,0.

Alte meciuri din II Liga

Toată liga →