Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

AustraliaAustralia · NPL - NSW

Sutherland Sharks - Sydney Olympic

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 18 iulie

AustraliaNPL - NSW · Australia Final
Sutherland Sharks
ÎVVVÎ
Final1-1Pauză 1-0
Sydney Olympic
VÎVÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Sutherland Sharks 42%Egal 27%Sydney Olympic 31%

Sutherland Sharks 1-1 Sydney Olympic: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Sutherland Sharks 1-1 Sydney Olympic (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 22% pentru egalul, iar cotele fără marjă 27%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 3,3 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 36%), iar GG a ieșit (63%). Scorul exact 1-1 avea 9,8% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 19 cornere (7-12) și 5 cartonașe galbene (3-2).

Sutherland Sharksîn meciSydney Olympic
7
Cornere
12
3
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Sutherland Sharks vs Sydney Olympic

Sutherland Sharks marchează 2,2 goluri pe meci și primește 1,4. Sydney Olympic marchează 1,2 goluri pe meci și primește 2,4. La Sutherland Sharks, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 5 întâlniri directe: Sutherland Sharks 2, egal 1, Sydney Olympic 2.

~3,3goluri estimate
64%peste 2,5 goluri
63%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Sutherland Sharksultimele 5Sydney Olympic
1,80
Puncte / meci
1,20
2,2
Goluri marcate / meci
1,2
1,4
Goluri primite / meci
2,4
3
Victorii
2
100%
Peste 2,5 goluri
100%
80%
Ambele marchează
60%
2
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Sutherland Sharks și ultimele 5 Sydney Olympic, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Sutherland Sharks3-0-2

Î
Manly United - Sutherland Sharks11.07.26 · NPL - NSW
2-1
V
Sutherland Sharks - APIA Leichhardt04.07.26 · NPL - NSW
3-2
V
UNSW - Sutherland Sharks27.06.26 · NPL - NSW
1-3
V0-3
Î
Sutherland Sharks - Blacktown City13.06.26 · NPL - NSW
1-2

Sydney Olympic2-0-3

V
Sydney Olympic - Wollongong Wolves11.07.26 · NPL - NSW
3-2
Î
WS Wanderers Tineret - Sydney Olympic04.07.26 · NPL - NSW
2-1
V
St George Saints - Sydney Olympic27.06.26 · NPL - NSW
1-2
Î
Sydney Olympic - Rockdale Ilinden20.06.26 · NPL - NSW
0-4
Î
NWS Spirit - Sydney Olympic13.06.26 · NPL - NSW
3-0

Întâlniri directe Sutherland Sharks - Sydney Olympic

Sutherland Sharks 2Egal 1Sydney Olympic 2
V
Sydney Olympic - Sutherland Sharks04.04.2026 · pauză 1-1
1-2

V/E/Î din perspectiva Sutherland Sharks. 3 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Sutherland Sharks - Sydney Olympic

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Sutherland Sharks2.1742% fără marjă
X · Egal3.3527% fără marjă
2 · Sydney Olympic2.8731% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.32
X2 1.55
12 1.23

Goluri

Peste 1.5 1.16
Sub 2.5 2.12
Peste 2.5 1.62

Ambele marchează

GG Da 1.55
GG Nu 2.30

Analiza de dinainte de meci

Sutherland Sharks - Sydney Olympic s-a jucat sâmbătă, 18 iulie, în NPL - NSW (Australia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Sutherland Sharks vine cu trei victorii și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 11 goluri și a primit 7. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Sydney Olympic are două victorii și trei înfrângeri. Golaveraj: 6-12. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

În ultimele 5 întâlniri directe, Sutherland Sharks a câștigat de 2 ori, Sydney Olympic de 2 ori, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,0 goluri în medie. Ultima: Sydney Olympic - Sutherland Sharks 1-2, pe 4 aprilie 2026.

Casele o dau favorită pe Sutherland Sharks, la 2.17, cu egalul la 3.35. Fără marja caselor, asta înseamnă 42% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.62, iar GG la 1.55.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 2,0 pentru Sutherland Sharks și 1,3 pentru Sydney Olympic. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 52% la victorie, față de 42%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Sutherland Sharks: 52% în model, cota corectă ar fi 1.92. Casele dau 2.17, mai mult. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 64%. Cota de 1.62 e corectă, fără plus. Ambele marchează (GG) are 63% în model, iar 1.55 e aproape de cota corectă (1.59). Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Sutherland Sharks - Sydney Olympic

Goluri estimate: 1,95 Sutherland Sharks și 1,33 Sydney Olympic, total 3,28. 1X2 în model: 52% · 22% · 26%. Peste 2,5: 64% (cotă corectă 1.56). GG: 63% (cotă corectă 1.59). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

4%0
12%1
20%2
22%3
18%4
24%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 36% · peste 2,5: 64% (verde).

Scoruri probabile

1-19,8%2-19,5%1-07,3%2-07,2%1-26,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Sydney Olympic. Sydney Olympic a primit 12 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,6 goluri, după cote 3,0. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Pauză1-0
Cornere7-12
Cartonașe galbene3-2
Favorită la startSutherland Sharks · 2.17
Goluri estimate~3,3
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Sutherland Sharks - Sydney Olympic?

S-a jucat sâmbătă, 18 iulie, ora 10:30 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat Sutherland Sharks - Sydney Olympic?

În NPL - NSW (Australia).

Unde s-a jucat Sutherland Sharks - Sydney Olympic?

Pe Seymour Shaw Park (Synthetic), în Sydney, sâmbătă, 18 iulie, ora 10:30 (ora României).

Cine era favorită în Sutherland Sharks - Sydney Olympic?

Sutherland Sharks pleca favorită, la cota 2.17. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în Sutherland Sharks - Sydney Olympic?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,3.