Vineri23 octombrie
Live 112 Pune pont

GermaniaGermania · 3. Liga

Stuttgart II - Alemannia Aachen

Statistici, pont și cote · sâmbătă, 24 octombrie, ora 17:30

Germania3. Liga · Germania + Pune pont
Stuttgart II
VVEEÎ
Sâmbătă17:3024 octombrie
Alemannia Aachen
VÎÎÎV
Șanse după cote, fără marjă · înainte de start
Stuttgart II 31%Egal 26%Alemannia Aachen 44%

Statistici Stuttgart II vs Alemannia Aachen

Stuttgart II marchează 2,0 goluri pe meci și primește 1,8. Alemannia Aachen marchează 1,2 goluri pe meci și primește 2,2. Ultimele 4 întâlniri directe: Stuttgart II 1, egal 0, Alemannia Aachen 3.

~3,4goluri estimate
67%peste 2,5 goluri
67%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Stuttgart IIultimele 5Alemannia Aachen
1,60
Puncte / meci
1,20
2,0
Goluri marcate / meci
1,2
1,8
Goluri primite / meci
2,2
2
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
60%
80%
Ambele marchează
40%
1
Victorii în directe
3

Ultimele 5 meciuri Stuttgart II și ultimele 5 Alemannia Aachen, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică).

Forma echipelor

Ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile, inclusiv amicale. Știrile folosesc doar meciurile oficiale, așa că bilanțul de acolo poate fi diferit.

Stuttgart II2-2-1

V
Fortuna Koln - Stuttgart II16.10.26 · 3. Liga
0-1
V
Stuttgart II - Hoffenheim II13.10.26 · 3. Liga
3-2
E
Meppen - Stuttgart II10.10.26 · 3. Liga
1-1
E
Stuttgart II - Jahn Regensburg19.09.26 · 3. Liga
3-3
Î
Hansa Rostock - Stuttgart II16.09.26 · 3. Liga
3-2

Alemannia Aachen2-0-3

V
Alemannia Aachen - Hansa Rostock17.10.26 · 3. Liga
2-0
Î
Wehen Wiesbaden - Alemannia Aachen14.10.26 · 3. Liga
3-0
Î
Alemannia Aachen - Viktoria Koln11.10.26 · 3. Liga
2-5
Î
Eupen - Alemannia Aachen01.10.26 · Amicale intercluburi
3-1
V1-0

Întâlniri directe Stuttgart II - Alemannia Aachen

Stuttgart II 1Egal 0Alemannia Aachen 3
Î
Alemannia Aachen - Stuttgart II11.04.2026 · pauză 1-0
3-1
Î
Stuttgart II - Alemannia Aachen09.11.2025 · pauză 1-2
1-3
V
Stuttgart II - Alemannia Aachen03.05.2025 · pauză 2-0
2-1
Î
Alemannia Aachen - Stuttgart II07.12.2024 · pauză 0-1
2-1

V/E/Î din perspectiva Stuttgart II. 4 din 4 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Stuttgart II - Alemannia Aachen

0

Niciun tipster nu a pus încă pont pe meciul ăsta. Pontul se poate pune până cu 2 minute înainte de start, la cota din acel moment.

Pune pont

Cote Stuttgart II - Alemannia Aachen

1 · Stuttgart II3.0031% fără marjă
X · Egal3.6026% fără marjă
2 · Alemannia Aachen2.1044% fără marjă

Cote înainte de start, actualizate

Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.66
X2 1.30
12 1.24

Goluri

Peste 1.5 1.12
Sub 2.5 2.55
Peste 2.5 1.44

Ambele marchează

GG Da 1.41
GG Nu 2.67

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.66
Pauză peste 1.5 2.07

Cornere

Sub 9.5 1.75
Peste 9.5 1.95

Analiză și pont Stuttgart II - Alemannia Aachen

Stuttgart II o primește pe Alemannia Aachen sâmbătă, 24 octombrie, de la ora 17:30, în 3. Liga (Germania). Alemannia Aachen a dominat ultimele întâlniri directe: 3 victorii din 4.

În ultimele 5 meciuri, Stuttgart II are două victorii, două egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 10-9. Alemannia Aachen vine cu două victorii și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 11.

Au fost meciuri deschise, cu 3,5 goluri în medie. Ultima: Alemannia Aachen - Stuttgart II 3-1, pe 11 aprilie 2026.

Alemannia Aachen pleacă favorită, la cota 2.10. Egalul e la 3.60, iar Stuttgart II la 3.00. Fără marja caselor, asta înseamnă 44% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.44, iar GG la 1.41.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,8 pentru Stuttgart II și 1,7 pentru Alemannia Aachen. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 42% la victorie, față de 31%.

Verdict

Niciun rezultat nu iese clar în față: Stuttgart II are 42%, Alemannia Aachen 36%. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 67%. Cota de 1.44 e corectă, fără plus. Ambele marchează (GG) are 67% în model, dar la 1.41 plătește sub cota corectă de 1.49. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Stuttgart II - Alemannia Aachen

Goluri estimate: 1,79 Stuttgart II și 1,65 Alemannia Aachen, total 3,44. 1X2 în model: 42% · 22% · 36%. Peste 2,5: 67% (cotă corectă 1.49). GG: 67% (cotă corectă 1.49). Estimare a modelului, calculată înainte de start; nu se schimbă după scorul live.

Distribuția golurilor

3%0
11%1
19%2
22%3
19%4
26%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 33% · peste 2,5: 67% (verde).

Scoruri probabile

1-19,5%2-18,5%1-27,8%2-27,0%1-05,7%

Factori de risc

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Stuttgart II. Stuttgart II a primit 9 goluri în ultimele 5 partide.
  • Apărare vulnerabilă: Alemannia Aachen. Alemannia Aachen a primit 11 goluri în ultimele 5 partide.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,7% pe 1X2, peste media obișnuită.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul.

Pe scurt

Start24.10, 17:30
FavorităAlemannia Aachen · 2.10
Goluri estimate~3,4
Scor probabil1-1
+ Pune pont pe meci

Întrebări frecvente

La ce oră începe Stuttgart II - Alemannia Aachen?

Sâmbătă, 24 octombrie, ora 17:30, ora României.

În ce competiție se joacă Stuttgart II - Alemannia Aachen?

În 3. Liga (Germania).

Unde se joacă Stuttgart II - Alemannia Aachen?

Pe WIRmachenDRUCK Arena, în Aspach, sâmbătă, 24 octombrie, ora 17:30 (ora României).

Cine e favorită în Stuttgart II - Alemannia Aachen?

Alemannia Aachen, la cota 2.10. Egalul e la 3.60.

Câte goluri se așteaptă în Stuttgart II - Alemannia Aachen?

În jur de 3,4, după modelul nostru. Cel mai probabil scor e 1-1.

Alte meciuri din 3. Liga

Toată liga →