Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · Southern League - PD Central

Stratford Town - Worcester

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 8 august

Anglia Am.Southern League - PD Central · Anglia Am. Final
Stratford Town
VEÎVV
Final1-1
Worcester
VÎEEE
Șanse înainte de meci, după cote
Stratford Town 34%Egal 29%Worcester 37%

Stratford Town 1-1 Worcester: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Stratford Town 1-1 Worcester. Înainte de start, modelul dădea 26% pentru egalul, iar cotele fără marjă 29%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,6 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 53%), iar GG a ieșit (52%). Scorul exact 1-1 avea 12,6% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 0 cornere (0-0) și 0 cartonașe galbene (0-0).

Stratford Townîn meciWorcester
0
Cornere
0
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Stratford Town vs Worcester

Stratford Town marchează 1,4 goluri pe meci și primește 0,6. Worcester marchează și primește câte 1,4 goluri pe meci.

~2,6goluri estimate
47%peste 2,5 goluri
52%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Stratford Townultimele 5Worcester
2,00
Puncte / meci
1,20
1,4
Goluri marcate / meci
1,4
0,6
Goluri primite / meci
1,4
3
Victorii
1
40%
Peste 2,5 goluri
40%
40%
Ambele marchează
40%
1
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Stratford Town și ultimele 5 Worcester, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Stratford Town3-1-1

V
Stratford Town - Brackley Town21.07.26 · Amicale intercluburi
1-0
E
St Ives Town - Stratford Town25.04.26 · Southern League - PD Central
0-0
Î
Stratford Town - Bromsgrove Sporting18.04.26 · Southern League - PD Central
1-2
V
Spalding United - Stratford Town11.04.26 · Southern League - PD Central
1-3
V
Stratford Town - Kettering Town06.04.26 · Southern League - PD Central
2-0

Worcester1-3-1

V
Worcester - Merthyr Town01.08.26 · Amicale intercluburi
1-0
Î
Evesham United - Worcester14.07.26 · Amicale intercluburi
1-0
E
Worcester - Malvern Town10.07.26 · Amicale intercluburi
0-0
E
Worcester - Spalding United25.04.26 · Southern League - PD Central
4-4
E
Worcester - St Ives Town18.04.26 · Southern League - PD Central
2-2

Întâlniri directe Stratford Town - Worcester

Stratford Town 1Egal 0Worcester 1
Î1-0
V
Stratford Town - Worcester14.10.2025 · pauză 0-0
1-0

V/E/Î din perspectiva Stratford Town. 0 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Stratford Town - Worcester

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Stratford Town2.7034% fără marjă
X · Egal3.1529% fără marjă
2 · Worcester2.4737% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.46
X2 1.39
12 1.29

Goluri

Peste 1.5 1.23
Sub 2.5 1.87
Peste 2.5 1.83

Ambele marchează

GG Da 1.66
GG Nu 2.10

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.38
Pauză peste 1.5 2.67

Analiza de dinainte de meci

Stratford Town - Worcester s-a jucat sâmbătă, 8 august, în Southern League - PD Central (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Stratford Town are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 7-3. Worcester vine cu o victorie, trei egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 7.

În ultimele 2 întâlniri directe, Stratford Town a câștigat o dată, Worcester o dată. Au fost meciuri strânse, cu 1,0 goluri în medie. Ultima: Worcester - Stratford Town 1-0, pe 31 ianuarie 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.70 pentru gazde, 2.47 pentru oaspeți și 3.15 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.83, iar GG la 1.66.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,4 pentru Stratford Town și 1,2 pentru Worcester. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 41% la victorie, față de 34%.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Stratford Town are 41%, Worcester 33%. Peste 1.5 goluri are 72% în model, dar la 1.23 plătește sub cota corectă de 1.39. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Stratford Town - Worcester

Goluri estimate: 1,36 Stratford Town și 1,19 Worcester, total 2,55. 1X2 în model: 41% · 26% · 33%. Peste 2,5: 47% (cotă corectă 2.13). GG: 52% (cotă corectă 1.92). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

8%0
20%1
25%2
22%3
14%4
11%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 53% · peste 2,5: 47% (verde).

Scoruri probabile

1-112,6%1-010,6%0-19,3%2-18,6%0-07,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,3% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Cornere0-0
Cartonașe galbene0-0
Favorită la startWorcester · 2.47
Goluri estimate~2,6
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Stratford Town - Worcester?

S-a jucat sâmbătă, 8 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat Stratford Town - Worcester?

În Southern League - PD Central (Anglia Am.).

Unde s-a jucat Stratford Town - Worcester?

Pe The Arden Garages Stadium, în Stratford-upon-Avon, Warwickshire, sâmbătă, 8 august, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Stratford Town - Worcester?

Niciuna clar: cotele erau 2.70 la gazde și 2.47 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în Stratford Town - Worcester?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,6.

Alte meciuri din Southern League - PD Central

Toată liga →