Duminică18 octombrie
Live 107 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Stratford Town - Brackley Town

Statistici și rezultat final · marți, 21 iulie

Amicale intercluburi Final
Stratford Town
EÎVVE
Final1-0
Brackley Town
EEVÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Stratford Town 22%Egal 25%Brackley Town 54%

Stratford Town 1-0 Brackley Town: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Stratford Town 1-0 Brackley Town. Înainte de start, modelul dădea 31% pentru victoria lui Stratford Town, iar cotele fără marjă 22%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-a marcat 1 gol, față de 2,6 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 51%), iar GG n-a ieșit (NG avea 47%). Scorul exact 1-0 avea 8,6% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 6 cornere (2-4) și 0 cartonașe galbene (0-0).

Stratford Townîn meciBrackley Town
2
Cornere
4
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Stratford Town vs Brackley Town

Stratford Town marchează 1,4 goluri pe meci și primește 0,8. Brackley Town marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,2. La Brackley Town, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~2,6goluri estimate
49%peste 2,5 goluri
53%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Stratford Townultimele 5Brackley Town
1,60
Puncte / meci
1,60
1,4
Goluri marcate / meci
1,4
0,8
Goluri primite / meci
1,2
2
Victorii
2
40%
Peste 2,5 goluri
80%
60%
Ambele marchează
40%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Stratford Town și ultimele 5 Brackley Town, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Stratford Town2-2-1

E
St Ives Town - Stratford Town25.04.26 · Southern League - PD Central
0-0
Î
Stratford Town - Bromsgrove Sporting18.04.26 · Southern League - PD Central
1-2
V
Spalding United - Stratford Town11.04.26 · Southern League - PD Central
1-3
V
Stratford Town - Kettering Town06.04.26 · Southern League - PD Central
2-0
E
Bishop's Stortford - Stratford Town03.04.26 · Southern League - PD Central
1-1

Brackley Town2-2-1

E
Cardiff Metropolitan - Brackley Town18.07.26 · Amicale intercluburi
0-0
E
Leamington - Brackley Town14.07.26 · Amicale intercluburi
2-2
V
Ardley Utd - Brackley Town11.07.26 · Amicale intercluburi
0-3
Î
Carlisle United - Brackley Town25.04.26 · National League
3-0
V
Brackley Town - Aldershot Town18.04.26 · National League
2-1

Întâlniri directe Stratford Town - Brackley Town

Stratford Town 1Egal 0Brackley Town 0

V/E/Î din perspectiva Stratford Town. 1 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Stratford Town - Brackley Town

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Stratford Town4.2522% fără marjă
X · Egal3.7025% fără marjă
2 · Brackley Town1.7154% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 2.02
X2 1.16
12 1.22

Goluri

Peste 1.5 1.20
Sub 2.5 2.00
Peste 2.5 1.72

Ambele marchează

GG Da 1.73
GG Nu 2.00

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.45
Pauză peste 1.5 2.45

Analiza de dinainte de meci

Stratford Town - Brackley Town s-a jucat marți, 21 iulie, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Stratford Town vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 4. În ultimele 5 meciuri, Brackley Town are două victorii, două egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 7-6. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Stratford Town - Brackley Town 2-1, pe 2 august 2025.

Casele o dau favorită pe Brackley Town, la 1.71, cu egalul la 3.70. Fără marja caselor, asta înseamnă 54% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.72, iar GG la 1.73.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,2 pentru Stratford Town și 1,4 pentru Brackley Town. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 31% la victorie, față de 22%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă X2, modelul calculează 69%. Cota de 1.16 e sub cea corectă (1.45) și nu merită. Peste 1.5 goluri are 74% în model, dar la 1.20 plătește sub cota corectă de 1.35. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Stratford Town - Brackley Town

Goluri estimate: 1,18 Stratford Town și 1,44 Brackley Town, total 2,62. 1X2 în model: 31% · 26% · 43%. Peste 2,5: 49% (cotă corectă 2.04). GG: 53% (cotă corectă 1.89). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

7%0
19%1
25%2
22%3
14%4
13%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 51% · peste 2,5: 49% (verde).

Scoruri probabile

1-112,4%0-110,5%1-28,9%1-08,6%0-27,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-0
Cornere2-4
Cartonașe galbene0-0
Favorită la startBrackley Town · 1.71
Goluri estimate~2,6
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Stratford Town - Brackley Town?

S-a jucat marți, 21 iulie, ora 21:45 (ora României) și s-a terminat 1-0.

În ce competiție s-a jucat Stratford Town - Brackley Town?

În Amicale intercluburi.

Unde s-a jucat Stratford Town - Brackley Town?

Pe Knights Lane, în Tiddington, marți, 21 iulie, ora 21:45 (ora României).

Cine era favorită în Stratford Town - Brackley Town?

Brackley Town pleca favorită, la cota 1.71. Meciul s-a terminat 1-0.

Câte goluri s-au marcat în Stratford Town - Brackley Town?

Un gol, scor final 1-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,6.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →