Duminică18 octombrie
Live 148 Pune pont

ScotiaScotia · League 2

Stranraer - Kelty Hearts

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 29 august

ScotiaLeague 2 · Scotia Final
Stranraer
VEVÎÎ
Final2-0Pauză 2-0
Kelty Hearts
ÎVÎVV
Șanse înainte de meci, după cote
Stranraer 42%Egal 27%Kelty Hearts 31%

Stranraer 2-0 Kelty Hearts: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Stranraer 2-0 Kelty Hearts (pauză 2-0). Înainte de start, modelul dădea 44% pentru victoria lui Stranraer, iar cotele fără marjă 42%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 2 goluri, față de 3,3 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 36%), iar GG n-a ieșit (NG avea 34%). Scorul exact 2-0 avea 5,8% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 13 cornere (6-7) și 5 cartonașe galbene (0-5).

Stranraerîn meciKelty Hearts
6
Cornere
7
0
Cartonașe galbene
5

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Stranraer vs Kelty Hearts

Stranraer marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,0. Kelty Hearts marchează 2,6 goluri pe meci și primește 2,8. La Kelty Hearts, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,3goluri estimate
64%peste 2,5 goluri
66%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Stranraerultimele 5Kelty Hearts
1,40
Puncte / meci
1,80
1,4
Goluri marcate / meci
2,6
1,0
Goluri primite / meci
2,8
2
Victorii
3
60%
Peste 2,5 goluri
100%
40%
Ambele marchează
100%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Stranraer și ultimele 5 Kelty Hearts, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Stranraer2-1-2

V
Stranraer - Gala Fairydean25.08.26 · Cupa Challenge
3-0
E
Stirling Albion - Stranraer22.08.26 · League 2
2-2
V
Stranraer - The Spartans15.08.26 · League 2
1-0
Î
Alloa Athletic - Stranraer11.08.26 · Cupa Challenge
2-1
Î
Stranraer - Annan Athletic08.08.26 · League 2
0-1

Kelty Hearts3-0-2

Î
Kelty Hearts - Clydebank25.08.26 · Cupa Challenge
2-4
V
Kelty Hearts - Dumbarton22.08.26 · League 2
3-1
Î
Elgin City - Kelty Hearts15.08.26 · League 2
4-1
V
Kelty Hearts - Motherwell B11.08.26 · Cupa Challenge
4-3
V
Kelty Hearts - Stirling Albion08.08.26 · League 2
3-2

Întâlniri directe Stranraer - Kelty Hearts

Stranraer 0Egal 0Kelty Hearts 1
Î
Kelty Hearts - Stranraer06.09.2025 · pauză 0-0
3-0

V/E/Î din perspectiva Stranraer. 1 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Stranraer - Kelty Hearts

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Stranraer2.1742% fără marjă
X · Egal3.4527% fără marjă
2 · Kelty Hearts2.9531% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.31
X2 1.62
12 1.25

Goluri

Peste 1.5 1.21
Sub 2.5 1.95
Peste 2.5 1.75

Ambele marchează

GG Da 1.64
GG Nu 2.12

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.43
Pauză peste 1.5 2.50

Analiza de dinainte de meci

Stranraer - Kelty Hearts s-a jucat sâmbătă, 29 august, în League 2 (Scotia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Stranraer are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 7-5. Kelty Hearts vine cu trei victorii și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 13 goluri și a primit 14. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Kelty Hearts - Stranraer 3-0, pe 6 septembrie 2025.

Stranraer pleacă favorită, la cota 2.17. Egalul e la 3.45, iar Kelty Hearts la 2.95. Fără marja caselor, asta înseamnă 42% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.75, iar GG la 1.64.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,8 pentru Stranraer și 1,5 pentru Kelty Hearts. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Stranraer are 44%, Kelty Hearts 33%. Peste 2.5 goluri merită privit: 64% în model, iar 1.75 plătește peste cota corectă de 1.56. Ambele marchează (GG): 66% în model, cota corectă ar fi 1.52. Casele dau 1.64, mai mult. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Stranraer - Kelty Hearts

Goluri estimate: 1,81 Stranraer și 1,53 Kelty Hearts, total 3,34. 1X2 în model: 44% · 23% · 33%. Peste 2,5: 64% (cotă corectă 1.56). GG: 66% (cotă corectă 1.52). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

4%0
12%1
20%2
22%3
18%4
24%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 36% · peste 2,5: 64% (verde).

Scoruri probabile

1-19,8%2-18,9%1-27,5%2-26,8%1-06,4%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Kelty Hearts. Kelty Hearts a primit 14 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,9 goluri, după cote 2,8. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-0
Pauză2-0
Cornere6-7
Cartonașe galbene0-5
Favorită la startStranraer · 2.17
Goluri estimate~3,3
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Stranraer - Kelty Hearts?

S-a jucat sâmbătă, 29 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 2-0.

În ce competiție s-a jucat Stranraer - Kelty Hearts?

În League 2 (Scotia).

Unde s-a jucat Stranraer - Kelty Hearts?

Pe Stair Park, în Stranraer, sâmbătă, 29 august, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Stranraer - Kelty Hearts?

Stranraer pleca favorită, la cota 2.17. Meciul s-a terminat 2-0.

Câte goluri s-au marcat în Stranraer - Kelty Hearts?

2 goluri, scor final 2-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,3.

Alte meciuri din League 2

Toată liga →