Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · Southern League - PD Central

Stourbridge - Stamford

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 8 august

Anglia Am.Southern League - PD Central · Anglia Am. Final
Stourbridge
ÎEÎVV
Final2-0
Stamford
ÎÎÎEE
Șanse înainte de meci, după cote
Stourbridge 54%Egal 24%Stamford 22%

Stourbridge 2-0 Stamford: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Stourbridge 2-0 Stamford. Înainte de start, modelul dădea 54% pentru victoria lui Stourbridge, iar cotele fără marjă 54%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 2 goluri, față de 3,2 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 37%), iar GG n-a ieșit (NG avea 38%). Scorul exact 2-0 avea 7,8% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Stourbridge vs Stamford

Stourbridge marchează 1,4 goluri pe meci și primește 2,0. Stamford marchează 0,4 goluri pe meci și primește 2,4. În directe, Stourbridge nu a câștigat niciuna dintre ultimele 4 întâlniri.

~3,2goluri estimate
63%peste 2,5 goluri
62%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Stourbridgeultimele 5Stamford
1,40
Puncte / meci
0,40
1,4
Goluri marcate / meci
0,4
2,0
Goluri primite / meci
2,4
2
Victorii
0
60%
Peste 2,5 goluri
60%
40%
Ambele marchează
20%
0
Victorii în directe
3

Ultimele 5 meciuri Stourbridge și ultimele 5 Stamford, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Stourbridge2-1-2

Î
Stourbridge - Kidderminster Harriers01.08.26 · Amicale intercluburi
0-5
E
Halesowen Town - Stourbridge28.07.26 · Amicale intercluburi
3-3
Î
Stourbridge - Malvern Town25.07.26 · Amicale intercluburi
1-2
V
Stourport S. - Stourbridge14.07.26 · Amicale intercluburi
0-2
V
Stourbridge - Royston Town25.04.26 · Southern League - PD Central
1-0

Stamford0-2-3

Î
Shepshed Dynamo - Stamford01.08.26 · Amicale intercluburi
2-0
Î
Stamford - Bourne Town25.07.26 · Amicale intercluburi
0-5
Î
Stamford - Grantham Town21.07.26 · Amicale intercluburi
0-3
E
Blackstones - Stamford08.07.26 · Amicale intercluburi
2-2
E
Stamford - Harborough Town25.04.26 · Southern League - PD Central
0-0

Întâlniri directe Stourbridge - Stamford

Stourbridge 0Egal 1Stamford 3
E
Stamford - Stourbridge14.02.2026
1-1
Î
Stourbridge - Stamford01.11.2025
1-3
Î
Stourbridge - Stamford28.12.2024 · pauză 0-1
0-2
Î
Stamford - Stourbridge17.08.2024
1-0

V/E/Î din perspectiva Stourbridge. 1 din 4 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Stourbridge - Stamford

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Stourbridge1.7054% fără marjă
X · Egal3.9024% fără marjă
2 · Stamford4.1022% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.19
X2 2.02
12 1.19

Goluri

Peste 1.5 1.09
Sub 2.5 2.65
Peste 2.5 1.38

Ambele marchează

GG Da 1.45
GG Nu 2.57

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.65
Pauză peste 1.5 2.07

Analiza de dinainte de meci

Stourbridge - Stamford s-a jucat sâmbătă, 8 august, în Southern League - PD Central (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Stourbridge are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 7-10. Stamford n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: două egaluri și trei înfrângeri. A marcat 2 goluri și a primit 12.

În ultimele 4 întâlniri directe, Stourbridge a câștigat niciodată, Stamford de 3 ori, iar un meci s-a terminat egal. Ultima: Stamford - Stourbridge 1-1, pe 14 februarie 2026.

Stourbridge pleacă favorită, la cota 1.70. Egalul e la 3.90, iar Stamford la 4.10. Fără marja caselor, asta înseamnă 54% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.38, iar GG la 1.45.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 2,0 pentru Stourbridge și 1,3 pentru Stamford. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Stourbridge, modelul calculează 54%. Cota de 1.70 e sub cea corectă (1.85) și nu merită. Peste 2.5 goluri are 63% în model, dar la 1.38 plătește sub cota corectă de 1.59. Ambele marchează (GG): 62% în model, cota corectă ar fi 1.61. La 1.45, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Stourbridge - Stamford

Goluri estimate: 1,99 Stourbridge și 1,25 Stamford, total 3,24. 1X2 în model: 54% · 22% · 24%. Peste 2,5: 63% (cotă corectă 1.59). GG: 62% (cotă corectă 1.61). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

4%0
13%1
20%2
22%3
18%4
23%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 37% · peste 2,5: 63% (verde).

Scoruri probabile

1-19,7%2-19,7%1-07,8%2-07,8%3-16,4%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Stourbridge. Stourbridge a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Stamford. Stamford a primit 12 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Atac anemic: Stamford. Stamford a marcat doar 2 în ultimele 5 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-0
Favorită la startStourbridge · 1.70
Goluri estimate~3,2
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Stourbridge - Stamford?

S-a jucat sâmbătă, 8 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 2-0.

În ce competiție s-a jucat Stourbridge - Stamford?

În Southern League - PD Central (Anglia Am.).

Unde s-a jucat Stourbridge - Stamford?

Pe War Memorial Athletic Ground, în Stourbridge, West Midlands, sâmbătă, 8 august, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Stourbridge - Stamford?

Stourbridge pleca favorită, la cota 1.70. Meciul s-a terminat 2-0.

Câte goluri s-au marcat în Stourbridge - Stamford?

2 goluri, scor final 2-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,2.

Alte meciuri din Southern League - PD Central

Toată liga →