Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

4. Liga pomorska

Stolem Gniewino - KP Starogard

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 8 august

4. Liga pomorska Final
Stolem Gniewino
ÎVEVE
Final1-2
KP Starogard
VÎVVE
Șanse înainte de meci, după cote
Stolem Gniewino 40%Egal 23%KP Starogard 37%

Stolem Gniewino 1-2 KP Starogard: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Stolem Gniewino 1-2 KP Starogard. Înainte de start, modelul dădea 28% pentru victoria lui KP Starogard, iar cotele fără marjă 37%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 3 goluri, față de 3,1 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 59%), iar GG a ieșit (61%). Scorul exact 1-2 avea 6,9% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 0 cornere (0-0) și 0 cartonașe galbene (0-0).

Stolem Gniewinoîn meciKP Starogard
0
Cornere
0
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Stolem Gniewino vs KP Starogard

Stolem Gniewino marchează 1,8 goluri pe meci și primește 0,6. KP Starogard marchează 2,0 goluri pe meci și primește 1,8. La Stolem Gniewino, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri. În directe, Stolem Gniewino nu a câștigat niciuna dintre ultimele 3 întâlniri.

~3,1goluri estimate
59%peste 2,5 goluri
61%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Stolem Gniewinoultimele 5KP Starogard
1,60
Puncte / meci
2,00
1,8
Goluri marcate / meci
2,0
0,6
Goluri primite / meci
1,8
2
Victorii
3
20%
Peste 2,5 goluri
60%
40%
Ambele marchează
60%
0
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Stolem Gniewino și ultimele 5 KP Starogard, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Stolem Gniewino2-2-1

Î
Sokół Bożepole Wielkie - Stolem Gniewino13.06.26 · 4. Liga pomorska
1-0
V
Stolem Gniewino - Piast Człuchów06.06.26 · 4. Liga pomorska
6-1
E
Wierzyca Pelplin - Stolem Gniewino30.05.26 · 4. Liga pomorska
1-1
V
Stolem Gniewino - Pomezania Malbork24.05.26 · 4. Liga pomorska
2-0
E
Czarni Pruszcz Gdanski - Stolem Gniewino16.05.26 · 4. Liga pomorska
0-0

KP Starogard3-1-1

V
Piast Człuchów - KP Starogard13.06.26 · 4. Liga pomorska
0-2
Î
KP Starogard - Wiked Luzino10.06.26 · Puchar Polski Pomorski ZPN
0-4
V
Pomezania Malbork - KP Starogard30.05.26 · 4. Liga pomorska
2-4
V
KP Starogard - Czarni Pruszcz Gdanski24.05.26 · 4. Liga pomorska
3-2
E
Powisle Dzierzgon - KP Starogard16.05.26 · 4. Liga pomorska
1-1

Întâlniri directe Stolem Gniewino - KP Starogard

Stolem Gniewino 0Egal 1KP Starogard 2
Î4-0
Î0-3

V/E/Î din perspectiva Stolem Gniewino. 2 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Stolem Gniewino - KP Starogard

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Stolem Gniewino2.2540% fără marjă
X · Egal3.9023% fără marjă
2 · KP Starogard2.4737% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă

Șansă dublă

1X 1.43
X2 1.51
12 1.18

Analiza de dinainte de meci

Stolem Gniewino - KP Starogard s-a jucat sâmbătă, 8 august, în 4. Liga pomorska. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Stolem Gniewino vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 9 goluri și a primit 3. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. În ultimele 5 meciuri, KP Starogard are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 10-9.

În ultimele 3 întâlniri directe, Stolem Gniewino a câștigat niciodată, KP Starogard de 2 ori, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,0 goluri în medie. Ultima: KP Starogard - Stolem Gniewino 4-0, pe 11 aprilie 2026.

La case, diferența e mică: Stolem Gniewino are cota 2.25, KP Starogard 2.47.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,8 pentru Stolem Gniewino și 1,3 pentru KP Starogard. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 49% la victorie, față de 40%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă 1X, modelul calculează 72%. Cota de 1.43 e corectă, fără plus. Peste 2.5 goluri: 59% în model, adică o cotă corectă de 1.69. Ambele marchează (GG): 61% în model, adică o cotă corectă de 1.64. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Stolem Gniewino - KP Starogard

Goluri estimate: 1,80 Stolem Gniewino și 1,30 KP Starogard, total 3,10. 1X2 în model: 49% · 23% · 28%. Peste 2,5: 59% (cotă corectă 1.69). GG: 61% (cotă corectă 1.64). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
14%1
22%2
22%3
17%4
20%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 41% · peste 2,5: 59% (verde).

Scoruri probabile

1-110,5%2-19,5%1-08,1%2-07,3%1-26,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: KP Starogard. KP Starogard a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,6% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-2
Cornere0-0
Cartonașe galbene0-0
Favorită la startStolem Gniewino · 2.25
Goluri estimate~3,1
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Stolem Gniewino - KP Starogard?

S-a jucat sâmbătă, 8 august, ora 16:30 (ora României) și s-a terminat 1-2.

În ce competiție s-a jucat Stolem Gniewino - KP Starogard?

În 4. Liga pomorska.

Unde s-a jucat Stolem Gniewino - KP Starogard?

Pe Arena Mistrzów, în Gniewino, sâmbătă, 8 august, ora 16:30 (ora României).

Cine era favorită în Stolem Gniewino - KP Starogard?

Niciuna clar: cotele erau 2.25 la gazde și 2.47 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-2.

Câte goluri s-au marcat în Stolem Gniewino - KP Starogard?

3 goluri, scor final 1-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,1.