Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

AngliaAnglia · EFL Trophy

Stockport County - Everton U21

Statistici și rezultat final · marți, 18 august

AngliaEFL Trophy · Anglia Final
Stockport County
VEVVV
Final6-3Pauză 3-0
Everton U21
ÎEVVE
Șanse înainte de meci, după cote
Stockport County 73%Egal 15%Everton U21 12%

Stockport County 6-3 Everton U21: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Stockport County 6-3 Everton U21 (pauză 3-0). Înainte de start, modelul dădea 58% pentru victoria lui Stockport County, iar cotele fără marjă 73%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 9 goluri, față de 3,5 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 67%), iar GG a ieșit (64%). Scorul exact 6-3 avea sub 0,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 14 cornere (7-7) și 2 cartonașe galbene (0-2).

Stockport Countyîn meciEverton U21
7
Cornere
7
0
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Stockport County vs Everton U21

Stockport County marchează 1,6 goluri pe meci și primește 0,4. Everton U21 marchează 2,8 goluri pe meci și primește 1,8. La Stockport County, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~3,5goluri estimate
67%peste 2,5 goluri
64%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
Stockport Countyultimele 5Everton U21
2,60
Puncte / meci
1,60
1,6
Goluri marcate / meci
2,8
0,4
Goluri primite / meci
1,8
4
Victorii
2
20%
Peste 2,5 goluri
40%
40%
Ambele marchează
80%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Stockport County și ultimele 5 Everton U21, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Stockport County4-1-0

V
Plymouth Argyle - Stockport County15.08.26 · League One
1-3
E
Stockport County - Doncaster Rovers08.08.26 · EFL Cup
1-1
V
Stockport County - Preston North End01.08.26 · Amicale intercluburi
1-0
V
Oldham Athletic - Stockport County28.07.26 · Amicale intercluburi
0-1
V
Stockport County - Bristol City17.07.26 · Amicale intercluburi
2-0

Everton U212-2-1

Î
Shrewsbury Town - Everton U2121.07.26 · Amicale intercluburi
1-0
E
Huddersfield Town U21 - Everton U2111.05.26 · Professional Development League
1-1
V
Everton U21 - Brentford U2101.05.26 · Professional Development League
4-2
V
Everton U21 - Ipswich U2117.04.26 · Premier League 2
8-4
E
Birmingham City U21 - Everton U2103.04.26 · Premier League 2
1-1

Întâlniri directe Stockport County - Everton U21

Stockport County 1Egal 0Everton U21 0
V
Stockport County - Everton U2117.09.2024 · pauză 2-0
4-1

V/E/Î din perspectiva Stockport County. 1 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Stockport County - Everton U21

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Stockport County1.2673% fără marjă
X · Egal6.0015% fără marjă
2 · Everton U217.9012% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.03
X2 4.00
12 1.07

Goluri

Peste 1.5 1.08
Sub 2.5 3.05
Peste 2.5 1.33

Ambele marchează

GG Da 1.80
GG Nu 1.90

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.85
Pauză peste 1.5 1.85

Cornere

Sub 9.5 2.00
Peste 9.5 1.73

Analiza de dinainte de meci

Stockport County - Everton U21 s-a jucat marți, 18 august, în EFL Trophy (Anglia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Stockport County n-a pierdut niciunul (patru victorii și un egal). Golaveraj: 8-2. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. Everton U21 vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 14 goluri și a primit 9.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Stockport County - Everton U21 4-1, pe 17 septembrie 2024.

Stockport County pleacă favorită, la cota 1.26. Egalul e la 6.00, iar Everton U21 la 7.90. Fără marja caselor, asta înseamnă 73% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.33, iar GG la 1.80.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 2,2 pentru Stockport County și 1,3 pentru Everton U21. Scorul cel mai probabil e 2-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 58% la victorie, față de 73%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Stockport County, modelul calculează 58%. Cota de 1.26 e sub cea corectă (1.72) și nu merită. Peste 2.5 goluri are 67% în model, dar la 1.33 plătește sub cota corectă de 1.49. Ambele marchează (GG): 64% în model, cota corectă ar fi 1.56. Casele dau 1.80, mai mult. Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități Stockport County - Everton U21

Goluri estimate: 2,17 Stockport County și 1,28 Everton U21, total 3,45. 1X2 în model: 58% · 20% · 22%. Peste 2,5: 67% (cotă corectă 1.49). GG: 64% (cotă corectă 1.56). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
11%1
19%2
22%3
19%4
26%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 33% · peste 2,5: 67% (verde).

Scoruri probabile

2-19,6%1-18,8%2-07,5%1-06,9%3-16,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Everton U21. Everton U21 a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,7% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final6-3
Pauză3-0
Cornere7-7
Cartonașe galbene0-2
Favorită la startStockport County · 1.26
Goluri estimate~3,5
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Stockport County - Everton U21?

S-a jucat marți, 18 august, ora 21:00 (ora României) și s-a terminat 6-3.

În ce competiție s-a jucat Stockport County - Everton U21?

În EFL Trophy (Anglia).

Unde s-a jucat Stockport County - Everton U21?

Pe Edgeley Park, în Stockport, Greater Manchester, marți, 18 august, ora 21:00 (ora României).

Cine era favorită în Stockport County - Everton U21?

Stockport County pleca favorită, la cota 1.26. Meciul s-a terminat 6-3.

Câte goluri s-au marcat în Stockport County - Everton U21?

9 goluri, scor final 6-3. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,5.

Alte meciuri din EFL Trophy

Toată liga →