Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · Southern League - PD Central

Stamford - RC Warwick

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 15 august

Anglia Am.Southern League - PD Central · Anglia Am. Final
Stamford
ÎÎÎÎÎ
Final1-2
RC Warwick
ÎEÎEV
Șanse înainte de meci, după cote
Stamford 39%Egal 26%RC Warwick 35%

Stamford 1-2 RC Warwick: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Stamford 1-2 RC Warwick. Înainte de start, modelul dădea 50% pentru victoria lui RC Warwick, iar cotele fără marjă 35%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,8 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 53%), iar GG a ieșit (55%). Scorul exact 1-2 avea 9,6% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Stamford vs RC Warwick

Stamford marchează 0,0 goluri pe meci și primește 2,6. RC Warwick marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,6.

~2,8goluri estimate
53%peste 2,5 goluri
55%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Stamfordultimele 5RC Warwick
0,00
Puncte / meci
1,00
0,0
Goluri marcate / meci
1,4
2,6
Goluri primite / meci
1,6
0
Victorii
1
40%
Peste 2,5 goluri
60%
0%
Ambele marchează
80%

Ultimele 5 meciuri Stamford și ultimele 5 RC Warwick, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Stamford0-0-5

Î
Stamford - Bury Town11.08.26 · Southern League - PD Central
0-1
Î
Stourbridge - Stamford08.08.26 · Southern League - PD Central
2-0
Î
Shepshed Dynamo - Stamford01.08.26 · Amicale intercluburi
2-0
Î
Stamford - Bourne Town25.07.26 · Amicale intercluburi
0-5
Î
Stamford - Grantham Town21.07.26 · Amicale intercluburi
0-3

RC Warwick1-2-2

Î
Banbury United - RC Warwick11.08.26 · Southern League - PD Central
2-1
E
RC Warwick - Peterborough Sports08.08.26 · Southern League - PD Central
1-1
Î
Rushden & Diamonds - RC Warwick01.08.26 · Amicale intercluburi
1-0
E
Coleshill T. - RC Warwick25.07.26 · Amicale intercluburi
2-2
V
Pershore Town - RC Warwick09.07.26 · Amicale intercluburi
2-3

Ponturi Stamford - RC Warwick

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Stamford2.3739% fără marjă
X · Egal3.5526% fără marjă
2 · RC Warwick2.6035% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.48
X2 1.44
12 1.23

Goluri

Peste 1.5 1.20
Sub 2.5 2.00
Peste 2.5 1.72

Ambele marchează

GG Da 1.63
GG Nu 2.15

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.41
Pauză peste 1.5 2.57

Analiza de dinainte de meci

Stamford - RC Warwick s-a jucat sâmbătă, 15 august, în Southern League - PD Central (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Stamford n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: cinci înfrângeri. A marcat 0 goluri și a primit 13. În ultimele 5 meciuri, RC Warwick are o victorie, două egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 7-8.

La case, diferența e mică: Stamford are cota 2.37, RC Warwick 2.60. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.72, iar GG la 1.63.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,1 pentru Stamford și 1,7 pentru RC Warwick. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 26% la victorie, față de 39%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie RC Warwick: 50% în model, cota corectă ar fi 2.00. Casele dau 2.60, mai mult. Pentru peste 1.5 goluri, modelul calculează 77%. Cota de 1.20 e sub cea corectă (1.30) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Stamford - RC Warwick

Goluri estimate: 1,13 Stamford și 1,69 RC Warwick, total 2,82. 1X2 în model: 26% · 24% · 50%. Peste 2,5: 53% (cotă corectă 1.89). GG: 55% (cotă corectă 1.82). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
17%1
24%2
22%3
16%4
15%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 47% · peste 2,5: 53% (verde).

Scoruri probabile

1-111,4%0-110,1%1-29,6%0-28,5%1-06,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Stamford. Stamford a primit 13 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Atac anemic: Stamford. Stamford a marcat doar 0 în ultimele 5 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
  • Apărare vulnerabilă: RC Warwick. RC Warwick a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-2
Favorită la startStamford · 2.37
Goluri estimate~2,8
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Stamford - RC Warwick?

S-a jucat sâmbătă, 15 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 1-2.

În ce competiție s-a jucat Stamford - RC Warwick?

În Southern League - PD Central (Anglia Am.).

Cine era favorită în Stamford - RC Warwick?

Niciuna clar: cotele erau 2.37 la gazde și 2.60 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-2.

Câte goluri s-au marcat în Stamford - RC Warwick?

3 goluri, scor final 1-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,8.

Alte meciuri din Southern League - PD Central

Toată liga →