Duminică18 octombrie
Live 166 Pune pont

4. Liga opolska

Stal Zawadzkie - Odra Opole II

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 19 septembrie

4. Liga opolska Final
Stal Zawadzkie
VVÎEÎ
Final0-3
Odra Opole II
VVVVV
Șanse înainte de meci, după cote
Stal Zawadzkie 10%Egal 11%Odra Opole II 79%

Stal Zawadzkie 0-3 Odra Opole II: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Stal Zawadzkie 0-3 Odra Opole II. Înainte de start, modelul dădea 71% pentru victoria lui Odra Opole II, iar cotele fără marjă 79%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 4,7 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 85%), iar GG n-a ieșit (NG avea 25%). Scorul exact 0-3 avea 5,0% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Stal Zawadzkie vs Odra Opole II

Stal Zawadzkie marchează 1,8 goluri pe meci și primește 2,6. Odra Opole II marchează 3,8 goluri pe meci și primește 1,2. La Odra Opole II, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~4,7goluri estimate
85%peste 2,5 goluri
75%ambele marchează
1-3scorul cel mai probabil
Stal Zawadzkieultimele 5Odra Opole II
1,40
Puncte / meci
3,00
1,8
Goluri marcate / meci
3,8
2,6
Goluri primite / meci
1,2
2
Victorii
5
80%
Peste 2,5 goluri
100%
100%
Ambele marchează
80%

Ultimele 5 meciuri Stal Zawadzkie și ultimele 5 Odra Opole II, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Stal Zawadzkie2-1-2

V
MKS Gogolin - Stal Zawadzkie12.09.26 · 4. Liga opolska
1-2
V
Stal Zawadzkie - Śląsk Łubniany05.09.26 · 4. Liga opolska
4-3
Î
Malapanew Ozimek - Stal Zawadzkie29.08.26 · 4. Liga opolska
3-1
E
Stal Zawadzkie - Victoria Zyrowa22.08.26 · 4. Liga opolska
1-1
Î
LZS Starościn - Stal Zawadzkie15.08.26 · 4. Liga opolska
5-1

Odra Opole II5-0-0

V
Odra Opole II - Porawie Większyce12.09.26 · 4. Liga opolska
4-1
V
MKS Gogolin - Odra Opole II05.09.26 · 4. Liga opolska
2-6
V
Odra Opole II - Fortuna Głogówek29.08.26 · 4. Liga opolska
2-1
V
Śląsk Łubniany - Odra Opole II22.08.26 · 4. Liga opolska
2-3
V
Odra Opole II - Kadłub15.08.26 · 4. Liga opolska
4-0

Ponturi Stal Zawadzkie - Odra Opole II

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Stal Zawadzkie9.0010% fără marjă
X · Egal8.1011% fără marjă
2 · Odra Opole II1.1379% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă

Șansă dublă

1X 4.30
X2 1.01
12 1.02

Analiza de dinainte de meci

Stal Zawadzkie - Odra Opole II s-a jucat sâmbătă, 19 septembrie, în 4. Liga opolska. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Stal Zawadzkie are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 9-13. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Odra Opole II n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: cinci victorii. A marcat 19 goluri și a primit 6. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

Odra Opole II pleacă favorită, la cota 1.13. Egalul e la 8.10, iar Stal Zawadzkie la 9.00. Fără marja caselor, asta înseamnă 79% șanse de victorie.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,5 pentru Stal Zawadzkie și 3,2 pentru Odra Opole II. Scorul cel mai probabil e 1-3.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Odra Opole II: 71% în model, cota corectă ar fi 1.41. La 1.13, plătește prea puțin. Peste 2.5 goluri: 85% în model, adică o cotă corectă de 1.18. Ambele marchează (GG): 75% în model, adică o cotă corectă de 1.33. Scorul cel mai probabil: 1-3.

Probabilități Stal Zawadzkie - Odra Opole II

Goluri estimate: 1,50 Stal Zawadzkie și 3,20 Odra Opole II, total 4,70. 1X2 în model: 15% · 14% · 71%. Peste 2,5: 85% (cotă corectă 1.18). GG: 75% (cotă corectă 1.33). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

1%0
4%1
10%2
16%3
18%4
51%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 15% · peste 2,5: 85% (verde).

Scoruri probabile

1-37,5%1-27,0%1-46,0%2-35,6%2-25,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Stal Zawadzkie. Stal Zawadzkie a primit 13 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 12,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-3
Favorită la startOdra Opole II · 1.13
Goluri estimate~4,7
Scor probabil1-3

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Stal Zawadzkie - Odra Opole II?

S-a jucat sâmbătă, 19 septembrie, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 0-3.

În ce competiție s-a jucat Stal Zawadzkie - Odra Opole II?

În 4. Liga opolska.

Cine era favorită în Stal Zawadzkie - Odra Opole II?

Odra Opole II pleca favorită, la cota 1.13. Meciul s-a terminat 0-3.

Câte goluri s-au marcat în Stal Zawadzkie - Odra Opole II?

3 goluri, scor final 0-3. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 4,7.