Duminică18 octombrie
Live 107 Pune pont

PoloniaPolonia · I Liga

Stal Rzeszow - Chrobry Glogow

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 25 iulie

PoloniaI Liga · Polonia Final
Stal Rzeszow
ÎEEVÎ
Final1-5Pauză 0-1
Chrobry Glogow
VÎÎVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Stal Rzeszow 39%Egal 26%Chrobry Glogow 35%

Stal Rzeszow 1-5 Chrobry Glogow: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Stal Rzeszow 1-5 Chrobry Glogow (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 45% pentru victoria lui Chrobry Glogow, iar cotele fără marjă 35%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 6 goluri, față de 3,5 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 67%), iar GG a ieșit (67%). Scorul exact 1-5 avea 1,0% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (7-1) și 2 cartonașe galbene (1-1).

Stal Rzeszowîn meciChrobry Glogow
7
Cornere
1
1
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Stal Rzeszow vs Chrobry Glogow

Stal Rzeszow marchează 1,4 goluri pe meci și primește 2,6. Chrobry Glogow marchează 2,0 goluri pe meci și primește 1,8. La Chrobry Glogow, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 6 întâlniri directe: Stal Rzeszow 1, egal 3, Chrobry Glogow 2.

~3,5goluri estimate
67%peste 2,5 goluri
67%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Stal Rzeszowultimele 5Chrobry Glogow
1,00
Puncte / meci
1,20
1,4
Goluri marcate / meci
2,0
2,6
Goluri primite / meci
1,8
1
Victorii
2
80%
Peste 2,5 goluri
100%
60%
Ambele marchează
80%
1
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Stal Rzeszow și ultimele 5 Chrobry Glogow, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Stal Rzeszow1-2-2

Î
Stal Rzeszow - Chrobry Glogow25.07.26 · I Liga
1-5
E
Stal Rzeszow - Rukh Lviv18.07.26 · Amicale intercluburi
2-2
E
Korona Kielce - Stal Rzeszow14.07.26 · Amicale intercluburi
0-0
V
Stal Rzeszow - Gornik Leczna04.07.26 · Amicale intercluburi
4-2
Î
Widzew Lodz - Stal Rzeszow27.06.26 · Amicale intercluburi
4-0

Chrobry Glogow2-0-3

V
Stal Rzeszow - Chrobry Glogow25.07.26 · I Liga
1-5
Î
Chrobry Glogow - Sleza Wroclaw18.07.26 · Amicale intercluburi
1-2
Î
Zaglebie Lubin - Chrobry Glogow18.07.26 · Amicale intercluburi
3-0
V
Chrobry Glogow - Warta Poznan11.07.26 · Amicale intercluburi
3-1
Î
Pogon Szczecin - Chrobry Glogow08.07.26 · Amicale intercluburi
2-1

Întâlniri directe Stal Rzeszow - Chrobry Glogow

Stal Rzeszow 1Egal 3Chrobry Glogow 2
Î
Stal Rzeszow - Chrobry Glogow25.07.2026 · pauză 0-1
1-5
E
Chrobry Glogow - Stal Rzeszow09.02.2026 · pauză 1-1
1-1
E
Stal Rzeszow - Chrobry Glogow02.08.2025 · pauză 0-1
2-2
E
Stal Rzeszow - Chrobry Glogow09.03.2025 · pauză 0-0
0-0
V
Chrobry Glogow - Stal Rzeszow20.08.2024 · pauză 0-1
1-3
Î
Chrobry Glogow - Stal Rzeszow09.03.2024 · pauză 0-0
2-1

V/E/Î din perspectiva Stal Rzeszow. 4 din 6 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Stal Rzeszow - Chrobry Glogow

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Stal Rzeszow2.4039% fără marjă
X · Egal3.5026% fără marjă
2 · Chrobry Glogow2.6535% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.57
X2 1.38
12 1.25

Goluri

Peste 1.5 1.17
Sub 2.5 2.22
Peste 2.5 1.58

Ambele marchează

GG Da 1.51
GG Nu 2.40

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.56
Pauză peste 1.5 2.30

Cornere

Sub 9.5 2.67
Peste 9.5 1.42

Analiza de dinainte de meci

Stal Rzeszow - Chrobry Glogow s-a jucat sâmbătă, 25 iulie, în I Liga (Polonia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Stal Rzeszow are o victorie, două egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 7-13. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Chrobry Glogow vine cu două victorii și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 10 goluri și a primit 9. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

În ultimele 6 întâlniri directe, Stal Rzeszow a câștigat o dată, Chrobry Glogow de 2 ori, iar trei meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,2 goluri în medie. Ultima: Stal Rzeszow - Chrobry Glogow 1-5, pe 25 iulie 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.40 pentru gazde, 2.65 pentru oaspeți și 3.50 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.58, iar GG la 1.51.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,6 pentru Stal Rzeszow și 1,9 pentru Chrobry Glogow. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Stal Rzeszow are 33%, Chrobry Glogow 45%. Peste 2.5 goluri: 67% în model, cota corectă ar fi 1.49. Casele dau 1.58, mai mult. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 67%. Cota de 1.51 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Stal Rzeszow - Chrobry Glogow

Goluri estimate: 1,58 Stal Rzeszow și 1,89 Chrobry Glogow, total 3,47. 1X2 în model: 33% · 22% · 45%. Peste 2,5: 67% (cotă corectă 1.49). GG: 67% (cotă corectă 1.49). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
11%1
19%2
21%3
19%4
27%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 33% · peste 2,5: 67% (verde).

Scoruri probabile

1-19,3%1-28,8%2-17,3%2-26,9%0-15,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Stal Rzeszow. Stal Rzeszow a primit 13 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Chrobry Glogow. Chrobry Glogow a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,9 goluri, după cote 3,0. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-5
Pauză0-1
Cornere7-1
Cartonașe galbene1-1
Favorită la startStal Rzeszow · 2.40
Goluri estimate~3,5
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Stal Rzeszow - Chrobry Glogow?

S-a jucat sâmbătă, 25 iulie, ora 16:30 (ora României) și s-a terminat 1-5.

În ce competiție s-a jucat Stal Rzeszow - Chrobry Glogow?

În I Liga (Polonia).

Cine era favorită în Stal Rzeszow - Chrobry Glogow?

Niciuna clar: cotele erau 2.40 la gazde și 2.65 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-5.

Câte goluri s-au marcat în Stal Rzeszow - Chrobry Glogow?

6 goluri, scor final 1-5. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,5.

Alte meciuri din I Liga

Toată liga →