Duminică18 octombrie
Live 72 Pune pont

PoloniaPolonia · I Liga

Stal Mielec - Podbeskidzie Bielsko-Biala

Statistici și rezultat final · duminică, 2 august

PoloniaI Liga · Polonia Final
Stal Mielec
VÎEÎÎ
Final3-3Pauză 3-0
Șanse înainte de meci, după cote
Stal Mielec 39%Egal 26%Podbeskidzie Bielsko-Biala 34%

Stal Mielec 3-3 Podbeskidzie Bielsko-Biala: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Stal Mielec 3-3 Podbeskidzie Bielsko-Biala (pauză 3-0). Înainte de start, modelul dădea 22% pentru egalul, iar cotele fără marjă 26%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 6 goluri, față de 3,4 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 65%), iar GG a ieșit (65%). Scorul exact 3-3 avea 2,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 7 cornere (1-6) și 5 cartonașe galbene (3-2).

Stal Mielecîn meciPodbeskidzie Bielsko-Biala
1
Cornere
6
3
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Stal Mielec vs Podbeskidzie Bielsko-Biala

Stal Mielec marchează 1,8 goluri pe meci și primește 3,2. Podbeskidzie Bielsko-Biala marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,0. La Stal Mielec, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,4goluri estimate
65%peste 2,5 goluri
65%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Stal Mielecultimele 5Podbeskidzie Bielsko-Biala
0,80
Puncte / meci
1,80
1,8
Goluri marcate / meci
1,4
3,2
Goluri primite / meci
1,0
1
Victorii
2
100%
Peste 2,5 goluri
40%
100%
Ambele marchează
80%

Ultimele 5 meciuri Stal Mielec și ultimele 5 Podbeskidzie Bielsko-Biala, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Stal Mielec1-1-3

V
Unia Skierniewice - Stal Mielec26.07.26 · I Liga
1-2
Î
Stal Mielec - Avia Swidnik17.07.26 · Amicale intercluburi
3-4
E
Stal Mielec - JKS Jaroslaw17.07.26 · Amicale intercluburi
2-2
Î
Stal Mielec - Puszcza Niepolomice11.07.26 · Amicale intercluburi
1-4
Î
Stal Mielec - Podhale Nowy Targ01.07.26 · Amicale intercluburi
1-5

Podbeskidzie Bielsko-Biala2-3-0

E
Termalica Nieciecza - Podbeskidzie Bielsko-Biala18.07.26 · Amicale intercluburi
1-1
V
Wisla Krakow - Podbeskidzie Bielsko-Biala12.07.26 · Amicale intercluburi
0-1
V
Podbeskidzie Bielsko-Biala - Banik Ostrava B07.07.26 · Amicale intercluburi
2-1
E
Zaglebie Sosnowiec - Podbeskidzie Bielsko-Biala04.07.26 · Amicale intercluburi
2-2

Ponturi Stal Mielec - Podbeskidzie Bielsko-Biala

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Stal Mielec2.3539% fără marjă
X · Egal3.5026% fără marjă
2 · Podbeskidzie Bielsko-Biala2.7034% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.36
X2 1.59
12 1.26

Goluri

Peste 1.5 1.18
Sub 2.5 2.17
Peste 2.5 1.61

Ambele marchează

GG Da 1.53
GG Nu 2.35

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.54
Pauză peste 1.5 2.32

Cornere

Sub 9.5 2.55
Peste 9.5 1.45

Analiza de dinainte de meci

Stal Mielec - Podbeskidzie Bielsko-Biala s-a jucat duminică, 2 august, în I Liga (Polonia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Stal Mielec vine cu o victorie, un egal și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 9 goluri și a primit 16. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Podbeskidzie Bielsko-Biala n-a pierdut niciunul (două victorii și trei egaluri). Golaveraj: 7-5.

La case, diferența e mică: Stal Mielec are cota 2.35, Podbeskidzie Bielsko-Biala 2.70. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.61, iar GG la 1.53.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,5 pentru Stal Mielec și 1,9 pentru Podbeskidzie Bielsko-Biala. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 31% la victorie, față de 39%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2 merită privit: 69% în model, iar 1.59 plătește peste cota corectă de 1.45. Peste 2.5 goluri: 65% în model, cota corectă ar fi 1.54. Cota 1.61 e cam la nivelul ăsta. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 65%. Cota de 1.53 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Stal Mielec - Podbeskidzie Bielsko-Biala

Goluri estimate: 1,48 Stal Mielec și 1,87 Podbeskidzie Bielsko-Biala, total 3,35. 1X2 în model: 31% · 22% · 47%. Peste 2,5: 65% (cotă corectă 1.54). GG: 65% (cotă corectă 1.54). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
12%1
20%2
22%3
18%4
25%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 35% · peste 2,5: 65% (verde).

Scoruri probabile

1-19,7%1-29,1%2-17,2%2-26,7%0-16,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Stal Mielec. Stal Mielec a primit 16 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,7 goluri, după cote 3,0. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-3
Pauză3-0
Cornere1-6
Cartonașe galbene3-2
Favorită la startStal Mielec · 2.35
Goluri estimate~3,4
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Stal Mielec - Podbeskidzie Bielsko-Biala?

S-a jucat duminică, 2 august, ora 18:00 (ora României) și s-a terminat 3-3.

În ce competiție s-a jucat Stal Mielec - Podbeskidzie Bielsko-Biala?

În I Liga (Polonia).

Cine era favorită în Stal Mielec - Podbeskidzie Bielsko-Biala?

Niciuna clar: cotele erau 2.35 la gazde și 2.70 la oaspeți. Meciul s-a terminat 3-3.

Câte goluri s-au marcat în Stal Mielec - Podbeskidzie Bielsko-Biala?

6 goluri, scor final 3-3. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,4.

Alte meciuri din I Liga

Toată liga →