Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

NorvegiaNorvegia

Stabaek U19 - Lillestrom SK U19

Statistici și rezultat final · joi, 17 septembrie

NorvegiaNorvegia Final
Stabaek U19
ÎÎVVE
Final2-1Pauză 2-1
Lillestrom SK U19
VVVÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Stabaek U19 42%Egal 22%Lillestrom SK U19 36%

Stabaek U19 2-1 Lillestrom SK U19: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Stabaek U19 2-1 Lillestrom SK U19 (pauză 2-1). Înainte de start, modelul dădea 25% pentru victoria lui Stabaek U19, iar cotele fără marjă 42%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 3 goluri, față de 5,0 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 88%), iar GG a ieșit (82%). Scorul exact 2-1 avea 4,0% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (3-6) și 3 cartonașe galbene (1-2).

Stabaek U19în meciLillestrom SK U19
3
Cornere
6
1
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Stabaek U19 vs Lillestrom SK U19

Stabaek U19 marchează 3,0 goluri pe meci și primește 2,0. Lillestrom SK U19 marchează 4,0 goluri pe meci și primește 1,0. La Stabaek U19, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~5,0goluri estimate
88%peste 2,5 goluri
82%ambele marchează
1-2scorul cel mai probabil
Stabaek U19ultimele 5Lillestrom SK U19
1,40
Puncte / meci
2,40
3,0
Goluri marcate / meci
4,0
2,0
Goluri primite / meci
1,0
2
Victorii
4
100%
Peste 2,5 goluri
100%
100%
Ambele marchează
60%

Ultimele 5 meciuri Stabaek U19 și ultimele 5 Lillestrom SK U19, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Stabaek U192-1-2

Î
Stabaek U19 - Fredrikstad U1906.08.26 · U19 Nasjonal
2-4
Î
Fredrikstad U19 - Stabaek U1929.07.26 · U19 Nasjonal
2-1
E2-2

Lillestrom SK U194-0-1

V
Lillestrom SK U19 - Tromso U1926.08.26 · U19 Nasjonal
4-1
V
Tromso U19 - Lillestrom SK U1920.08.26 · U19 Nasjonal
1-3
V
Lillestrom SK U19 - Aalesunds FK U1906.08.26 · U19 Nasjonal
6-0
Î
Aalesunds FK U19 - Lillestrom SK U1928.07.26 · U19 Nasjonal
3-1

Ponturi Stabaek U19 - Lillestrom SK U19

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Stabaek U192.1542% fără marjă
X · Egal4.0522% fără marjă
2 · Lillestrom SK U192.4536% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.40
X2 1.55
12 1.14

Ambele marchează

GG Da 1.20
GG Nu 3.90

Prima repriză

Pauză sub 1.5 2.12
Pauză peste 1.5 1.60

Analiza de dinainte de meci

Stabaek U19 - Lillestrom SK U19 s-a jucat joi, 17 septembrie, în Norvegia. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Stabaek U19 vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 15 goluri și a primit 10. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Lillestrom SK U19 are patru victorii și o înfrângere. Golaveraj: 20-5. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

La case, diferența e mică: Stabaek U19 are cota 2.15, Lillestrom SK U19 2.45.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 2,0 pentru Stabaek U19 și 3,0 pentru Lillestrom SK U19. Scorul cel mai probabil e 1-2. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 25% la victorie, față de 42%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Lillestrom SK U19 merită privit: 58% în model, iar 2.45 plătește peste cota corectă de 1.72. Peste 2.5 goluri: 88% în model, adică o cotă corectă de 1.14. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 82%. Cota de 1.20 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 1-2.

Probabilități Stabaek U19 - Lillestrom SK U19

Goluri estimate: 2,00 Stabaek U19 și 3,00 Lillestrom SK U19, total 5,00. 1X2 în model: 25% · 17% · 58%. Peste 2,5: 88% (cotă corectă 1.14). GG: 82% (cotă corectă 1.22). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

1%0
3%1
8%2
14%3
18%4
56%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 12% · peste 2,5: 88% (verde).

Scoruri probabile

1-26,1%2-26,1%1-36,1%2-36,1%1-44,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Stabaek U19. Stabaek U19 a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 12,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-1
Pauză2-1
Cornere3-6
Cartonașe galbene1-2
Favorită la startStabaek U19 · 2.15
Goluri estimate~5,0
Scor probabil1-2

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Stabaek U19 - Lillestrom SK U19?

S-a jucat joi, 17 septembrie, ora 18:00 (ora României) și s-a terminat 2-1.

În ce competiție s-a jucat Stabaek U19 - Lillestrom SK U19?

În Norvegia.

Cine era favorită în Stabaek U19 - Lillestrom SK U19?

Niciuna clar: cotele erau 2.15 la gazde și 2.45 la oaspeți. Meciul s-a terminat 2-1.

Câte goluri s-au marcat în Stabaek U19 - Lillestrom SK U19?

3 goluri, scor final 2-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 5,0.