Marți27 octombrie
Live 8 Pune pont

ItaliaItalia · Serie C

Spezia - Latina 1932

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 24 octombrie

ItaliaSerie C · Italia Final
Spezia
VVVVV
Final1-1Pauză 1-0
Latina 1932
VVEEÎ
Șanse înainte de start, după cote
Spezia 56%Egal 26%Latina 1932 19%

Spezia 1-1 Latina 1932: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Spezia 1-1 Latina 1932 (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 27% pentru egalul, iar cotele fără marjă 26%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,2 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 62%), iar GG a ieșit (42%). Scorul exact 1-1 avea 12,2% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 7 cornere (2-5) și 5 cartonașe galbene (3-2).

Speziaîn meciLatina 1932
2
Cornere
5
3
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Spezia vs Latina 1932

Spezia marchează 1,8 goluri pe meci și primește 0,4. Latina 1932 marchează 1,0 goluri pe meci și primește 0,6. La Latina 1932, doar niciunul din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~2,2goluri estimate
38%peste 2,5 goluri
42%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Speziaultimele 5Latina 1932
3,00
Puncte / meci
1,60
1,8
Goluri marcate / meci
1,0
0,4
Goluri primite / meci
0,6
5
Victorii
2
40%
Peste 2,5 goluri
0%
40%
Ambele marchează
40%

Ultimele 5 meciuri Spezia și ultimele 5 Latina 1932, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile, inclusiv amicale. Știrile folosesc doar meciurile oficiale, așa că bilanțul de acolo poate fi diferit.

Spezia5-0-0

V
Ravenna - Spezia18.10.26 · Serie C
0-1
V
Spezia - Gubbio10.10.26 · Serie C
2-0
V
Reggiana - Spezia04.10.26 · Serie C
0-1
V
Pescara - Spezia27.09.26 · Serie C
1-2
V
Spezia - Vis Pesaro21.09.26 · Serie C
3-1

Latina 19322-2-1

V
Latina 1932 - Vis Pesaro18.10.26 · Serie C
1-0
V
Latina 1932 - Atalanta U2314.10.26 · Serie C
2-0
E
Sambenedettese - Latina 193211.10.26 · Serie C
1-1
E
Latina 1932 - Ostia Mare04.10.26 · Serie C
1-1
Î
Reggiana - Latina 193220.09.26 · Serie C
1-0

Ponturi Spezia - Latina 1932

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de dinainte de start

1 · Spezia1.6356% fără marjă
X · Egal3.5526% fără marjă
2 · Latina 19324.8519% fără marjă

Cote înainte de start, ultima actualizare

Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.07
X2 2.40
12 1.18

Goluri

Peste 1.5 1.28
Sub 2.5 1.73
Peste 2.5 1.95

Ambele marchează

GG Da 2.12
GG Nu 1.62

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.36
Pauză peste 1.5 2.67

Analiza de dinainte de meci

Spezia - Latina 1932 s-a jucat sâmbătă, 24 octombrie, în Serie C (Italia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Spezia n-a pierdut niciunul (cinci victorii). Golaveraj: 9-2. Latina 1932 vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 5 goluri și a primit 3. Meciurile ei au avut puține goluri: niciunul peste 2.5.

Spezia pleacă favorită, la cota 1.63. Egalul e la 3.55, iar Latina 1932 la 4.85. Fără marja caselor, asta înseamnă 56% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.95, iar GG la 2.12.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 2 goluri: 1,4 pentru Spezia și 0,8 pentru Latina 1932. Scorul cel mai probabil e 1-0.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Spezia are 52% în model, dar la 1.63 plătește sub cota corectă de 1.92. Sub 2.5 goluri: 62% în model, cota corectă ar fi 1.61. Casele dau 1.73, mai mult. Pentru nu marchează ambele (NG), modelul calculează 58%. Cota de 1.62 e sub cea corectă (1.72) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Alte analize din sâmbătă, 24 octombrie, cu rezultatele

Probabilități Spezia - Latina 1932

Goluri estimate: 1,44 Spezia și 0,79 Latina 1932, total 2,23. 1X2 în model: 52% · 27% · 21%. Peste 2,5: 38% (cotă corectă 2.63). GG: 42% (cotă corectă 2.38). Estimare a modelului, calculată înainte de start; nu se schimbă după scorul live.

Distribuția golurilor

11%0
24%1
27%2
20%3
11%4
7%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 62% · peste 2,5: 38% (verde).

Scoruri probabile

1-015,5%1-112,2%2-011,1%0-010,8%2-18,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 1,9 goluri, după cote 2,6. Modelul ia media celor două.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,1% pe 1X2, peste media obișnuită.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul.

Pe scurt

Final1-1
Pauză1-0
Cornere2-5
Cartonașe galbene3-2
Favorită la startSpezia · 1.63
Goluri estimate~2,2
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Spezia - Latina 1932?

S-a jucat sâmbătă, 24 octombrie, ora 15:30 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat Spezia - Latina 1932?

În Serie C (Italia).

Unde s-a jucat Spezia - Latina 1932?

Pe Stadionul Alberto Picco, în La Spezia, sâmbătă, 24 octombrie, ora 15:30 (ora României).

Cine era favorită în Spezia - Latina 1932?

Spezia pleca favorită, la cota 1.63. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în Spezia - Latina 1932?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,2.

Alte meciuri din Serie C

Toată liga →