Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · National League - Nord

Spennymoor Town - Oxford City

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 22 august

Anglia Am.National League - Nord · Anglia Am. Final
Spennymoor Town
ÎVEVÎ
Final1-4Pauză 1-3
Oxford City
EVVÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Spennymoor Town 37%Egal 28%Oxford City 34%

Spennymoor Town 1-4 Oxford City: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Spennymoor Town 1-4 Oxford City (pauză 1-3). Înainte de start, modelul dădea 39% pentru victoria lui Oxford City, iar cotele fără marjă 34%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 5 goluri, față de 2,5 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 45%), iar GG a ieșit (51%). Scorul exact 1-4 avea 1,2% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 6 cornere (1-5) și 4 cartonașe galbene (3-1).

Spennymoor Townîn meciOxford City
1
Cornere
5
3
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Spennymoor Town vs Oxford City

Spennymoor Town marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,8. Oxford City marchează și primește câte 0,8 goluri pe meci. La Spennymoor Town, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 4 întâlniri directe: Spennymoor Town 2, egal 1, Oxford City 1.

~2,5goluri estimate
45%peste 2,5 goluri
51%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Spennymoor Townultimele 5Oxford City
1,40
Puncte / meci
1,40
1,2
Goluri marcate / meci
0,8
1,8
Goluri primite / meci
0,8
2
Victorii
2
80%
Peste 2,5 goluri
20%
80%
Ambele marchează
40%
2
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Spennymoor Town și ultimele 5 Oxford City, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Spennymoor Town2-1-2

Î
Scarborough Athletic - Spennymoor Town18.08.26 · National League - Nord
3-0
V
Spennymoor Town - Merthyr Town15.08.26 · National League - Nord
2-1
E
Morecambe - Spennymoor Town08.08.26 · National League - Nord
1-1
V
Spennymoor Town - Gateshead01.08.26 · Amicale intercluburi
2-1
Î
Spennymoor Town - Halifax Town25.07.26 · Amicale intercluburi
1-3

Oxford City2-1-2

E
Oxford City - Harborough Town18.08.26 · National League - Nord
1-1
V
Spalding United - Oxford City15.08.26 · National League - Nord
0-1
V
Oxford City - Bedford Town08.08.26 · National League - Nord
1-0
Î
Oxford City - Chesham United01.08.26 · Amicale intercluburi
0-1
Î
Slough Town - Oxford City28.07.26 · Amicale intercluburi
2-1

Întâlniri directe Spennymoor Town - Oxford City

Spennymoor Town 2Egal 1Oxford City 1
E
Spennymoor Town - Oxford City20.12.2025 · pauză 0-0
1-1
V
Oxford City - Spennymoor Town23.08.2025 · pauză 1-1
1-2
V
Spennymoor Town - Oxford City26.04.2025 · pauză 1-0
1-0
Î
Oxford City - Spennymoor Town21.12.2024 · pauză 2-0
3-0

V/E/Î din perspectiva Spennymoor Town. 2 din 4 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Spennymoor Town - Oxford City

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Spennymoor Town2.4537% fără marjă
X · Egal3.2528% fără marjă
2 · Oxford City2.6734% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.34
X2 1.54
12 1.27

Goluri

Peste 1.5 1.24
Sub 2.5 1.85
Peste 2.5 1.85

Ambele marchează

GG Da 1.70
GG Nu 2.02

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.40
Pauză peste 1.5 2.62

Analiza de dinainte de meci

Spennymoor Town - Oxford City s-a jucat sâmbătă, 22 august, în National League - Nord (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Spennymoor Town vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 9. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Oxford City are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 4-4. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

În ultimele 4 întâlniri directe, Spennymoor Town a câștigat de 2 ori, Oxford City o dată, iar un meci s-a terminat egal. Ultima: Spennymoor Town - Oxford City 1-1, pe 20 decembrie 2025.

La case, diferența e mică: Spennymoor Town are cota 2.45, Oxford City 2.67. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.85, iar GG la 1.70.

Modelul nostru estimează în jur de 2 goluri: 1,2 pentru Spennymoor Town și 1,3 pentru Oxford City. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Spennymoor Town are 34%, Oxford City 39%. Sub 2.5 goluri: 55% în model, cota corectă ar fi 1.82. Cota 1.85 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Spennymoor Town - Oxford City

Goluri estimate: 1,19 Spennymoor Town și 1,30 Oxford City, total 2,49. 1X2 în model: 34% · 27% · 39%. Peste 2,5: 45% (cotă corectă 2.22). GG: 51% (cotă corectă 1.96). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

8%0
21%1
26%2
21%3
13%4
11%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 55% · peste 2,5: 45% (verde).

Scoruri probabile

1-112,8%0-110,8%1-09,9%0-08,3%1-28,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Spennymoor Town. Spennymoor Town a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-4
Pauză1-3
Cornere1-5
Cartonașe galbene3-1
Favorită la startSpennymoor Town · 2.45
Goluri estimate~2,5
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Spennymoor Town - Oxford City?

S-a jucat sâmbătă, 22 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 1-4.

În ce competiție s-a jucat Spennymoor Town - Oxford City?

În National League - Nord (Anglia Am.).

Unde s-a jucat Spennymoor Town - Oxford City?

Pe Brewery Field, în Spennymoor, sâmbătă, 22 august, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Spennymoor Town - Oxford City?

Niciuna clar: cotele erau 2.45 la gazde și 2.67 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-4.

Câte goluri s-au marcat în Spennymoor Town - Oxford City?

5 goluri, scor final 1-4. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,5.

Alte meciuri din National League - Nord

Toată liga →