Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

RusiaRusia · Liga de tineret

Spartak Moscova U19 - Dinamo Moscova U19

Statistici și rezultat final · vineri, 31 iulie

RusiaLiga de tineret · Rusia Final
Spartak Moscova U19
VÎEÎE
Final3-0Pauză 1-0
Dinamo Moscova U19
VVVÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Spartak Moscova U19 72%Egal 21%Dinamo Moscova U19 7%

Spartak Moscova U19 3-0 Dinamo Moscova U19: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Spartak Moscova U19 3-0 Dinamo Moscova U19 (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 42% pentru victoria lui Spartak Moscova U19, iar cotele fără marjă 72%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 3,1 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 59%), iar GG n-a ieșit (NG avea 38%). Scorul exact 3-0 avea 3,4% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (3-5) și 0 cartonașe galbene (0-0).

Spartak Moscova U19în meciDinamo Moscova U19
3
Cornere
5
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Spartak Moscova U19 vs Dinamo Moscova U19

Spartak Moscova U19 marchează 1,6 goluri pe meci și primește 3,0. Dinamo Moscova U19 marchează 2,2 goluri pe meci și primește 1,8. La Spartak Moscova U19, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 5 întâlniri directe: Spartak Moscova U19 3, egal 1, Dinamo Moscova U19 1.

~3,1goluri estimate
59%peste 2,5 goluri
62%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Spartak Moscova U19ultimele 5Dinamo Moscova U19
1,00
Puncte / meci
1,80
1,6
Goluri marcate / meci
2,2
3,0
Goluri primite / meci
1,8
1
Victorii
3
80%
Peste 2,5 goluri
80%
80%
Ambele marchează
60%
3
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Spartak Moscova U19 și ultimele 5 Dinamo Moscova U19, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Spartak Moscova U191-2-2

V
Nizhny Novgorod U19 - Spartak Moscova U1924.07.26 · Liga de tineret
2-3
Î
Spartak Moscova U19 - Lokomotiv Moscova U1917.07.26 · Liga de tineret
1-4
E
Almaz Antey U19 - Spartak Moscova U1910.07.26 · Liga de tineret
3-3
Î
Spartak Moscova U19 - Konoplev Academy U1903.07.26 · Liga de tineret
1-6
E
Dinamo Makhachkala U19 - Spartak Moscova U1924.06.26 · Liga de tineret
0-0

Dinamo Moscova U193-0-2

V
Dinamo Moscova U19 - Dinamo Makhachkala U1924.07.26 · Liga de tineret
4-1
V
Ural U19 - Dinamo Moscova U1917.07.26 · Liga de tineret
0-3
V
Rubin Kazan U19 - Dinamo Moscova U1910.07.26 · Liga de tineret
1-3
Î
Zenit U19 - Dinamo Moscova U1903.07.26 · Liga de tineret
5-1
Î
Krasnodar U19 - Dinamo Moscova U1926.06.26 · Liga de tineret
2-0

Întâlniri directe Spartak Moscova U19 - Dinamo Moscova U19

Spartak Moscova U19 3Egal 1Dinamo Moscova U19 1
E
Dinamo Moscova U19 - Spartak Moscova U1913.03.2026 · pauză 0-1
1-1
V
Spartak Moscova U19 - Dinamo Moscova U1917.10.2025 · pauză 2-1
5-2
V
Spartak Moscova U19 - Dinamo Moscova U1925.10.2024 · pauză 2-0
2-0
V
Dinamo Moscova U19 - Spartak Moscova U1913.09.2024 · pauză 1-0
2-3

V/E/Î din perspectiva Spartak Moscova U19. 2 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Spartak Moscova U19 - Dinamo Moscova U19

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Spartak Moscova U191.2572% fără marjă
X · Egal4.2021% fără marjă
2 · Dinamo Moscova U1913.007% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X —
X2 3.05
12 1.16

Goluri

Peste 1.5 1.45
Sub 2.5 1.25
Peste 2.5 3.10

Ambele marchează

GG Da 2.35
GG Nu 1.50

Analiza de dinainte de meci

Spartak Moscova U19 - Dinamo Moscova U19 s-a jucat vineri, 31 iulie, în Liga de tineret (Rusia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Spartak Moscova U19 vine cu o victorie, două egaluri și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 8 goluri și a primit 15. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Dinamo Moscova U19 are trei victorii și două înfrângeri. Golaveraj: 11-9. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

În ultimele 5 întâlniri directe, Spartak Moscova U19 a câștigat de 3 ori, Dinamo Moscova U19 o dată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,4 goluri în medie. Ultima: Dinamo Moscova U19 - Spartak Moscova U19 1-1, pe 13 martie 2026.

Casele o dau favorită pe Spartak Moscova U19, la 1.25, cu egalul la 4.20. Fără marja caselor, asta înseamnă 72% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 3.10, iar GG la 2.35.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,6 pentru Spartak Moscova U19 și 1,4 pentru Dinamo Moscova U19. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 42% la victorie, față de 72%.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Spartak Moscova U19 are 42%, Dinamo Moscova U19 34%. Peste 2.5 goluri merită privit: 59% în model, iar 3.10 plătește peste cota corectă de 1.69. Ambele marchează (GG): 62% în model, cota corectă ar fi 1.61. Casele dau 2.35, mai mult. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Spartak Moscova U19 - Dinamo Moscova U19

Goluri estimate: 1,64 Spartak Moscova U19 și 1,44 Dinamo Moscova U19, total 3,08. 1X2 în model: 42% · 24% · 34%. Peste 2,5: 59% (cotă corectă 1.69). GG: 62% (cotă corectă 1.61). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
14%1
22%2
22%3
17%4
20%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 41% · peste 2,5: 59% (verde).

Scoruri probabile

1-110,9%2-18,9%1-27,8%1-07,5%0-16,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Spartak Moscova U19. Spartak Moscova U19 a primit 15 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Dinamo Moscova U19. Dinamo Moscova U19 a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 4,3 goluri, după cote 1,9. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Favorit fără formă. Spartak Moscova U19 e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,5% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-0
Pauză1-0
Cornere3-5
Cartonașe galbene0-0
Favorită la startSpartak Moscova U19 · 1.25
Goluri estimate~3,1
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Spartak Moscova U19 - Dinamo Moscova U19?

S-a jucat vineri, 31 iulie, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 3-0.

În ce competiție s-a jucat Spartak Moscova U19 - Dinamo Moscova U19?

În Liga de tineret (Rusia).

Unde s-a jucat Spartak Moscova U19 - Dinamo Moscova U19?

Pe Stadionul Lujniki, în Moscova, vineri, 31 iulie, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Spartak Moscova U19 - Dinamo Moscova U19?

Spartak Moscova U19 pleca favorită, la cota 1.25. Meciul s-a terminat 3-0.

Câte goluri s-au marcat în Spartak Moscova U19 - Dinamo Moscova U19?

3 goluri, scor final 3-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,1.

Alte meciuri din Liga de tineret

Toată liga →