Duminică18 octombrie
Live 134 Pune pont

RusiaRusia · Liga de tineret

Spartak Moscova U19 - CSKA Moscova U19

Statistici și rezultat final · vineri, 14 august

RusiaLiga de tineret · Rusia Final
Spartak Moscova U19
ÎEVVÎ
Final0-2Pauză 0-1
CSKA Moscova U19
VVVVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Spartak Moscova U19 13%Egal 16%CSKA Moscova U19 71%

Spartak Moscova U19 0-2 CSKA Moscova U19: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Spartak Moscova U19 0-2 CSKA Moscova U19 (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 65% pentru victoria lui CSKA Moscova U19, iar cotele fără marjă 71%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 2 goluri, față de 3,7 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 28%), iar GG n-a ieșit (NG avea 35%). Scorul exact 0-2 avea 7,6% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 17 cornere (4-13) și 3 cartonașe galbene (2-1).

Spartak Moscova U19în meciCSKA Moscova U19
4
Cornere
13
2
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Spartak Moscova U19 vs CSKA Moscova U19

Spartak Moscova U19 marchează 1,6 goluri pe meci și primește 1,8. CSKA Moscova U19 marchează 3,0 goluri pe meci și primește 1,2. La CSKA Moscova U19, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 6 întâlniri directe: Spartak Moscova U19 1, egal 0, CSKA Moscova U19 5.

~3,7goluri estimate
72%peste 2,5 goluri
65%ambele marchează
1-2scorul cel mai probabil
Spartak Moscova U19ultimele 5CSKA Moscova U19
1,40
Puncte / meci
2,40
1,6
Goluri marcate / meci
3,0
1,8
Goluri primite / meci
1,2
2
Victorii
4
60%
Peste 2,5 goluri
80%
60%
Ambele marchează
60%
1
Victorii în directe
5

Ultimele 5 meciuri Spartak Moscova U19 și ultimele 5 CSKA Moscova U19, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Spartak Moscova U192-1-2

Î
Spartak Moscova U19 - CSKA Moscova U1914.08.26 · Liga de tineret
0-2
E
Fakel Voronezh U19 - Spartak Moscova U1907.08.26 · Liga de tineret
1-1
V
Spartak Moscova U19 - Dinamo Moscova U1931.07.26 · Liga de tineret
3-0
V
Nizhny Novgorod U19 - Spartak Moscova U1924.07.26 · Liga de tineret
2-3
Î
Spartak Moscova U19 - Lokomotiv Moscova U1917.07.26 · Liga de tineret
1-4

CSKA Moscova U194-0-1

V
Spartak Moscova U19 - CSKA Moscova U1914.08.26 · Liga de tineret
0-2
V
CSKA Moscova U19 - Dinamo Makhachkala U1907.08.26 · Liga de tineret
4-0
V
CSKA Moscova U19 - Rubin Kazan U1931.07.26 · Liga de tineret
3-1
V
CSKA Moscova U19 - Ural U1924.07.26 · Liga de tineret
4-1
Î
Krasnodar U19 - CSKA Moscova U1917.07.26 · Liga de tineret
4-2

Întâlniri directe Spartak Moscova U19 - CSKA Moscova U19

Spartak Moscova U19 1Egal 0CSKA Moscova U19 5
Î
Spartak Moscova U19 - CSKA Moscova U1914.08.2026 · pauză 0-1
0-2
Î
CSKA Moscova U19 - Spartak Moscova U1903.04.2026 · pauză 2-0
2-0
Î
Spartak Moscova U19 - CSKA Moscova U1901.11.2024 · pauză 0-1
1-3
Î
CSKA Moscova U19 - Spartak Moscova U1920.09.2024 · pauză 2-1
4-2

V/E/Î din perspectiva Spartak Moscova U19. 3 din 6 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Spartak Moscova U19 - CSKA Moscova U19

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Spartak Moscova U196.8013% fără marjă
X · Egal5.6516% fără marjă
2 · CSKA Moscova U191.2671% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 3.10
X2 1.02
12 1.10

Goluri

Sub 2.5 3.05
Peste 2.5 1.29

Ambele marchează

GG Da 1.57
GG Nu 2.25

Analiza de dinainte de meci

Spartak Moscova U19 - CSKA Moscova U19 s-a jucat vineri, 14 august, în Liga de tineret (Rusia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Spartak Moscova U19 are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 8-9. CSKA Moscova U19 vine cu patru victorii și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 15 goluri și a primit 6. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 6 întâlniri directe, Spartak Moscova U19 a câștigat o dată, CSKA Moscova U19 de 5 ori. Au fost meciuri deschise, cu 3,3 goluri în medie. Ultima: Spartak Moscova U19 - CSKA Moscova U19 0-2, pe 14 august 2026.

CSKA Moscova U19 pleacă favorită, la cota 1.26. Egalul e la 5.65, iar Spartak Moscova U19 la 6.80. Fără marja caselor, asta înseamnă 71% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.29, iar GG la 1.57.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,2 pentru Spartak Moscova U19 și 2,5 pentru CSKA Moscova U19. Scorul cel mai probabil e 1-2.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie CSKA Moscova U19 are 65% în model, dar la 1.26 plătește sub cota corectă de 1.54. Peste 2.5 goluri: 72% în model, cota corectă ar fi 1.39. La 1.29, plătește prea puțin. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 65%. Cota de 1.57 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 1-2.

Probabilități Spartak Moscova U19 - CSKA Moscova U19

Goluri estimate: 1,22 Spartak Moscova U19 și 2,50 CSKA Moscova U19, total 3,72. 1X2 în model: 17% · 18% · 65%. Peste 2,5: 72% (cotă corectă 1.39). GG: 65% (cotă corectă 1.54). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

2%0
9%1
17%2
21%3
19%4
32%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 28% · peste 2,5: 72% (verde).

Scoruri probabile

1-29,2%1-37,7%0-27,6%1-17,4%0-36,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Spartak Moscova U19. Spartak Moscova U19 a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-2
Pauză0-1
Cornere4-13
Cartonașe galbene2-1
Favorită la startCSKA Moscova U19 · 1.26
Goluri estimate~3,7
Scor probabil1-2

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Spartak Moscova U19 - CSKA Moscova U19?

S-a jucat vineri, 14 august, ora 18:00 (ora României) și s-a terminat 0-2.

În ce competiție s-a jucat Spartak Moscova U19 - CSKA Moscova U19?

În Liga de tineret (Rusia).

Unde s-a jucat Spartak Moscova U19 - CSKA Moscova U19?

Pe Stadionul Lujniki, în Moscova, vineri, 14 august, ora 18:00 (ora României).

Cine era favorită în Spartak Moscova U19 - CSKA Moscova U19?

CSKA Moscova U19 pleca favorită, la cota 1.26. Meciul s-a terminat 0-2.

Câte goluri s-au marcat în Spartak Moscova U19 - CSKA Moscova U19?

2 goluri, scor final 0-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,7.

Alte meciuri din Liga de tineret

Toată liga →