Duminică18 octombrie
Live 133 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

South Shields - Harrogate Town

Statistici și rezultat final · marți, 21 iulie

Amicale intercluburi Final
South Shields
ÎVÎEV
Final1-2Pauză 0-0
Harrogate Town
VVÎVV
Șanse înainte de meci, după cote
South Shields 40%Egal 26%Harrogate Town 34%

South Shields 1-2 Harrogate Town: statisticile meciului

Meciul s-a terminat South Shields 1-2 Harrogate Town (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 39% pentru victoria lui Harrogate Town, iar cotele fără marjă 34%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,6 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 49%), iar GG a ieșit (53%). Scorul exact 1-2 avea 8,5% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 5 cornere (2-3) și 0 cartonașe galbene (0-0).

South Shieldsîn meciHarrogate Town
2
Cornere
3
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici South Shields vs Harrogate Town

South Shields marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,0. Harrogate Town marchează 1,4 goluri pe meci și primește 0,6. La South Shields, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~2,6goluri estimate
49%peste 2,5 goluri
53%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
South Shieldsultimele 5Harrogate Town
1,40
Puncte / meci
2,40
1,2
Goluri marcate / meci
1,4
1,0
Goluri primite / meci
0,6
2
Victorii
4
20%
Peste 2,5 goluri
40%
40%
Ambele marchează
40%

Ultimele 5 meciuri South Shields și ultimele 5 Harrogate Town, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

South Shields2-1-2

Î
South Shields - Kidderminster Harriers09.05.26 · National League - Nord
0-2
V
South Shields - Buxton02.05.26 · National League - Nord
1-0
Î
Kidderminster Harriers - South Shields25.04.26 · National League - Nord
1-0
E
South Shields - Bedford Town18.04.26 · National League - Nord
1-1
V
South Shields - Macclesfield14.04.26 · National League - Nord
4-1

Harrogate Town4-0-1

V
Cleethorpes Town - Harrogate Town18.07.26 · Amicale intercluburi
0-1
V
Guiseley - Harrogate Town11.07.26 · Amicale intercluburi
1-2
Î
Harrogate Town - Barnet02.05.26 · League Two
1-2
V
Walsall - Harrogate Town25.04.26 · League Two
0-2
V
Harrogate Town - Colchester United18.04.26 · League Two
1-0

Ponturi South Shields - Harrogate Town

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · South Shields2.3040% fără marjă
X · Egal3.5526% fără marjă
2 · Harrogate Town2.6734% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.38
X2 1.56
12 1.23

Goluri

Peste 1.5 1.13
Sub 2.5 2.35
Peste 2.5 1.50

Ambele marchează

GG Da 1.47
GG Nu 2.50

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.58
Pauză peste 1.5 2.20

Cornere

Sub 9.5 1.46
Peste 9.5 2.55

Analiza de dinainte de meci

South Shields - Harrogate Town s-a jucat marți, 21 iulie, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

South Shields vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 5. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. În ultimele 5 meciuri, Harrogate Town are patru victorii și o înfrângere. Golaveraj: 7-3.

La case, diferența e mică: South Shields are cota 2.30, Harrogate Town 2.67. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.50, iar GG la 1.47.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,3 pentru South Shields și 1,4 pentru Harrogate Town. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: South Shields are 35%, Harrogate Town 39%. Peste 1.5 goluri: 74% în model, cota corectă ar fi 1.35. La 1.13, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități South Shields - Harrogate Town

Goluri estimate: 1,27 South Shields și 1,36 Harrogate Town, total 2,63. 1X2 în model: 35% · 26% · 39%. Peste 2,5: 49% (cotă corectă 2.04). GG: 53% (cotă corectă 1.89). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

7%0
19%1
25%2
22%3
14%4
13%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 51% · peste 2,5: 49% (verde).

Scoruri probabile

1-112,4%0-19,8%1-09,2%1-28,5%2-17,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,1 goluri, după cote 3,2. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-2
Pauză0-0
Cornere2-3
Cartonașe galbene0-0
Favorită la startSouth Shields · 2.30
Goluri estimate~2,6
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat South Shields - Harrogate Town?

S-a jucat marți, 21 iulie, ora 21:30 (ora României) și s-a terminat 1-2.

În ce competiție s-a jucat South Shields - Harrogate Town?

În Amicale intercluburi.

Unde s-a jucat South Shields - Harrogate Town?

Pe Mariners Park, în South Shields, Tyne and Wear, marți, 21 iulie, ora 21:30 (ora României).

Cine era favorită în South Shields - Harrogate Town?

Niciuna clar: cotele erau 2.30 la gazde și 2.67 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-2.

Câte goluri s-au marcat în South Shields - Harrogate Town?

3 goluri, scor final 1-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,6.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →