Duminică18 octombrie
Live 155 Pune pont

AustraliaAustralia · NPL (F) - Victoria

South Melbourne (F) - Bulleen Lions (F)

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 25 iulie

AustraliaNPL (F) - Victoria · Australia Final
South Melbourne (F)
ÎEÎVÎ
Final1-2Pauză 0-1
Bulleen Lions (F)
VEÎEV
Șanse înainte de meci, după cote
South Melbourne (F) 40%Egal 28%Bulleen Lions (F) 32%

South Melbourne (F) 1-2 Bulleen Lions (F): statisticile meciului

Meciul s-a terminat South Melbourne (F) 1-2 Bulleen Lions (F) (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 37% pentru victoria lui Bulleen Lions (F), iar cotele fără marjă 32%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,7 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 51%), iar GG a ieșit (55%). Scorul exact 1-2 avea 8,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (6-3) și 1 cartonașe galbene (0-1).

South Melbourne (F)în meciBulleen Lions (F)
6
Cornere
3
0
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici South Melbourne (F) vs Bulleen Lions (F)

South Melbourne (F) marchează 0,6 goluri pe meci și primește 1,0. Bulleen Lions (F) marchează și primește câte 1,6 goluri pe meci. La South Melbourne (F), doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri. Ultimele 7 întâlniri directe: South Melbourne (F) 2, egal 3, Bulleen Lions (F) 2.

~2,7goluri estimate
51%peste 2,5 goluri
55%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
South Melbourne (F)ultimele 5Bulleen Lions (F)
0,80
Puncte / meci
1,60
0,6
Goluri marcate / meci
1,6
1,0
Goluri primite / meci
1,6
1
Victorii
2
20%
Peste 2,5 goluri
60%
40%
Ambele marchează
80%
2
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri South Melbourne (F) și ultimele 5 Bulleen Lions (F), în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

South Melbourne (F)1-1-3

Î
South Melbourne (F) - Bulleen Lions (F)25.07.26 · NPL (F) - Victoria
1-2
E
Alamein (F) - South Melbourne (F)18.07.26 · NPL (F) - Victoria
1-1
Î
South Melbourne (F) - Heidelberg United (F)14.07.26 · Victoria Cup, Women
0-1
V
South Melbourne (F) - Spring Hills FC (F)11.07.26 · NPL (F) - Victoria
1-0
Î
Boroondara Eagles (F) - South Melbourne (F)05.07.26 · NPL (F) - Victoria
1-0

Bulleen Lions (F)2-2-1

V
South Melbourne (F) - Bulleen Lions (F)25.07.26 · NPL (F) - Victoria
1-2
E
Bulleen Lions (F) - Heidelberg United (F)18.07.26 · NPL (F) - Victoria
1-1
Î
Bulleen Lions (F) - Essendon Royals SC (F)15.07.26 · Victoria Cup, Women
2-4
E
Preston Lions (F) - Bulleen Lions (F)10.07.26 · NPL (F) - Victoria
2-2
V
Bentleigh Greens (F) - Bulleen Lions (F)03.07.26 · NPL (F) - Victoria
0-1

Întâlniri directe South Melbourne (F) - Bulleen Lions (F)

South Melbourne (F) 2Egal 3Bulleen Lions (F) 2
Î
South Melbourne (F) - Bulleen Lions (F)25.07.2026 · pauză 0-1
1-2
V
Bulleen Lions (F) - South Melbourne (F)18.04.2026 · pauză 0-1
1-2
E
South Melbourne (F) - Bulleen Lions (F)30.06.2024 · pauză 1-1
1-1
Î
Bulleen Lions (F) - South Melbourne (F)08.04.2024 · pauză 2-0
3-0

V/E/Î din perspectiva South Melbourne (F). 6 din 7 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi South Melbourne (F) - Bulleen Lions (F)

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · South Melbourne (F)2.2540% fără marjă
X · Egal3.1528% fără marjă
2 · Bulleen Lions (F)2.8032% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.33
X2 1.57
12 1.21

Goluri

Peste 1.5 1.14
Sub 2.5 2.25
Peste 2.5 1.55

Ambele marchează

GG Da 1.51
GG Nu 2.37

Analiza de dinainte de meci

South Melbourne (F) - Bulleen Lions (F) s-a jucat sâmbătă, 25 iulie, în NPL (F) - Victoria (Australia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, South Melbourne (F) are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 3-5. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. Bulleen Lions (F) vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 8 goluri și a primit 8.

În ultimele 7 întâlniri directe, South Melbourne (F) a câștigat de 2 ori, Bulleen Lions (F) de 2 ori, iar trei meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,7 goluri în medie. Ultima: South Melbourne (F) - Bulleen Lions (F) 1-2, pe 25 iulie 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.25 pentru gazde, 2.80 pentru oaspeți și 3.15 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.55, iar GG la 1.51.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,4 pentru South Melbourne (F) și 1,4 pentru Bulleen Lions (F). Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: South Melbourne (F) are 37%, Bulleen Lions (F) 37%. Peste 1.5 goluri: 75% în model, cota corectă ar fi 1.33. La 1.14, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități South Melbourne (F) - Bulleen Lions (F)

Goluri estimate: 1,36 South Melbourne (F) și 1,37 Bulleen Lions (F), total 2,73. 1X2 în model: 37% · 26% · 37%. Peste 2,5: 51% (cotă corectă 1.96). GG: 55% (cotă corectă 1.82). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

7%0
18%1
24%2
22%3
15%4
14%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 49% · peste 2,5: 51% (verde).

Scoruri probabile

1-112,2%1-08,9%0-18,9%1-28,3%2-18,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Bulleen Lions (F). Bulleen Lions (F) a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,4 goluri, după cote 3,1. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-2
Pauză0-1
Cornere6-3
Cartonașe galbene0-1
Favorită la startSouth Melbourne (F) · 2.25
Goluri estimate~2,7
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat South Melbourne (F) - Bulleen Lions (F)?

S-a jucat sâmbătă, 25 iulie, ora 08:30 (ora României) și s-a terminat 1-2.

În ce competiție s-a jucat South Melbourne (F) - Bulleen Lions (F)?

În NPL (F) - Victoria (Australia).

Unde s-a jucat South Melbourne (F) - Bulleen Lions (F)?

Pe Lakeside Stadium, în Melbourne, sâmbătă, 25 iulie, ora 08:30 (ora României).

Cine era favorită în South Melbourne (F) - Bulleen Lions (F)?

Niciuna clar: cotele erau 2.25 la gazde și 2.80 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-2.

Câte goluri s-au marcat în South Melbourne (F) - Bulleen Lions (F)?

3 goluri, scor final 1-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,7.

Alte meciuri din NPL (F) - Victoria

Toată liga →