Duminică18 octombrie
Live 107 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Solihull Moors - Northampton Town

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 1 august

Amicale intercluburi Final
Solihull Moors
EVVÎE
Final2-4Pauză 1-2
Northampton Town
EÎVEÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Solihull Moors 24%Egal 25%Northampton Town 51%

Solihull Moors 2-4 Northampton Town: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Solihull Moors 2-4 Northampton Town (pauză 1-2). Înainte de start, modelul dădea 40% pentru victoria lui Northampton Town, iar cotele fără marjă 51%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 6 goluri, față de 2,6 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 49%), iar GG a ieșit (54%). Scorul exact 2-4 avea 0,9% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 12 cornere (2-10) și 1 cartonașe galbene (1-0).

Solihull Moorsîn meciNorthampton Town
2
Cornere
10
1
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Solihull Moors vs Northampton Town

Solihull Moors marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,2. Northampton Town marchează 0,6 goluri pe meci și primește 1,2.

~2,6goluri estimate
49%peste 2,5 goluri
54%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Solihull Moorsultimele 5Northampton Town
1,60
Puncte / meci
1,00
1,4
Goluri marcate / meci
0,6
1,2
Goluri primite / meci
1,2
2
Victorii
1
60%
Peste 2,5 goluri
40%
60%
Ambele marchează
20%

Ultimele 5 meciuri Solihull Moors și ultimele 5 Northampton Town, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Solihull Moors2-2-1

E
Solihull Moors - Burton Albion28.07.26 · Amicale intercluburi
1-1
V
Hereford - Solihull Moors25.07.26 · Amicale intercluburi
0-3
V
Hednesford Town - Solihull Moors18.07.26 · Amicale intercluburi
1-2
Î
Solihull Moors - Birmingham City15.07.26 · Amicale intercluburi
0-3
E
Alvechurch - Solihull Moors11.07.26 · Amicale intercluburi
1-1

Northampton Town1-2-2

E
Cambridge United - Northampton Town28.07.26 · Amicale intercluburi
0-0
Î
Northampton Town - Birmingham City25.07.26 · Amicale intercluburi
0-2
V
Southend United - Northampton Town22.07.26 · Amicale intercluburi
1-3
E
Northampton Town - Coventry City18.07.26 · Amicale intercluburi
0-0
Î
Leicester - Northampton Town11.07.26 · Amicale intercluburi
3-0

Ponturi Solihull Moors - Northampton Town

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Solihull Moors3.8524% fără marjă
X · Egal3.6525% fără marjă
2 · Northampton Town1.8051% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.87
X2 1.21
12 1.22

Goluri

Peste 1.5 1.14
Sub 2.5 2.27
Peste 2.5 1.54

Ambele marchează

GG Da 1.54
GG Nu 2.32

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.57
Pauză peste 1.5 2.22

Cornere

Sub 9.5 1.54
Peste 9.5 2.32

Analiza de dinainte de meci

Solihull Moors - Northampton Town s-a jucat sâmbătă, 1 august, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Solihull Moors vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 6. În ultimele 5 meciuri, Northampton Town are o victorie, două egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 3-6.

Casele o dau favorită pe Northampton Town, la 1.80, cu egalul la 3.65. Fără marja caselor, asta înseamnă 51% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.54, iar GG la 1.54.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,3 pentru Solihull Moors și 1,4 pentru Northampton Town. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 34% la victorie, față de 24%.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Solihull Moors are 34%, Northampton Town 40%. Pentru peste 1.5 goluri, modelul calculează 74%. Cota de 1.14 e sub cea corectă (1.35) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Solihull Moors - Northampton Town

Goluri estimate: 1,26 Solihull Moors și 1,38 Northampton Town, total 2,64. 1X2 în model: 34% · 26% · 40%. Peste 2,5: 49% (cotă corectă 2.04). GG: 54% (cotă corectă 1.85). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

7%0
19%1
25%2
22%3
14%4
13%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 51% · peste 2,5: 49% (verde).

Scoruri probabile

1-112,4%0-19,8%1-09,0%1-28,6%2-17,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,2 goluri, după cote 3,1. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Favorit fără formă. Northampton Town e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-4
Pauză1-2
Cornere2-10
Cartonașe galbene1-0
Favorită la startNorthampton Town · 1.80
Goluri estimate~2,6
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Solihull Moors - Northampton Town?

S-a jucat sâmbătă, 1 august, ora 15:00 (ora României) și s-a terminat 2-4.

În ce competiție s-a jucat Solihull Moors - Northampton Town?

În Amicale intercluburi.

Unde s-a jucat Solihull Moors - Northampton Town?

Pe Damson Park, în Solihull, sâmbătă, 1 august, ora 15:00 (ora României).

Cine era favorită în Solihull Moors - Northampton Town?

Northampton Town pleca favorită, la cota 1.80. Meciul s-a terminat 2-4.

Câte goluri s-au marcat în Solihull Moors - Northampton Town?

6 goluri, scor final 2-4. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,6.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →