Duminică18 octombrie
Live 148 Pune pont

CehiaCehia · Cupa

Sokol Tasovice - Uhersky Brod

Statistici și rezultat final · miercuri, 12 august

CehiaCupa · Cehia Final
Sokol Tasovice
ÎVVVV
Final2-3Pauză 1-3
Uhersky Brod
VÎVEE
Șanse înainte de meci, după cote
Sokol Tasovice 23%Egal 23%Uhersky Brod 54%

Sokol Tasovice 2-3 Uhersky Brod: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Sokol Tasovice 2-3 Uhersky Brod (pauză 1-3). Înainte de start, modelul dădea 42% pentru victoria lui Uhersky Brod, iar cotele fără marjă 54%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 5 goluri, față de 3,4 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 65%), iar GG a ieșit (66%). Scorul exact 2-3 avea 4,0% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 10 cornere (5-5) și 3 cartonașe galbene (1-2).

Sokol Tasoviceîn meciUhersky Brod
5
Cornere
5
1
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Sokol Tasovice vs Uhersky Brod

Sokol Tasovice marchează 2,6 goluri pe meci și primește 1,4. Uhersky Brod marchează 1,8 goluri pe meci și primește 1,4. La Sokol Tasovice, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,4goluri estimate
65%peste 2,5 goluri
66%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Sokol Tasoviceultimele 5Uhersky Brod
2,40
Puncte / meci
1,60
2,6
Goluri marcate / meci
1,8
1,4
Goluri primite / meci
1,4
4
Victorii
2
80%
Peste 2,5 goluri
40%
80%
Ambele marchează
80%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Sokol Tasovice și ultimele 5 Uhersky Brod, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Sokol Tasovice4-0-1

Î
Sokol Tasovice - Uhersky Brod12.08.26 · Cupa
2-3
V
Zdirec nad Doubravou - Sokol Tasovice09.08.26 · Divize D
1-3
V
FS Trebic - Sokol Tasovice26.07.26 · Cupa
0-1
V
Pelhimov - Sokol Tasovice12.06.26 · Divize D
1-2
V
Sokol Tasovice - Sperice07.06.26 · Divize D
5-2

Uhersky Brod2-2-1

V
Sokol Tasovice - Uhersky Brod12.08.26 · Cupa
2-3
Î
Karvina B - Uhersky Brod09.08.26 · Liga 3 - MSFL
2-0
V
Uhersky Brod - Vitkovice01.08.26 · Liga 3 - MSFL
4-1
E1-1
E
Castkovce - Uhersky Brod17.07.26 · Amicale intercluburi
1-1

Întâlniri directe Sokol Tasovice - Uhersky Brod

Sokol Tasovice 0Egal 0Uhersky Brod 1
Î
Sokol Tasovice - Uhersky Brod12.08.2026 · pauză 1-3
2-3

V/E/Î din perspectiva Sokol Tasovice. 1 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Sokol Tasovice - Uhersky Brod

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Sokol Tasovice3.9023% fără marjă
X · Egal3.9023% fără marjă
2 · Uhersky Brod1.6654% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.92
X2 1.18
12 1.18

Goluri

Sub 2.5 2.30
Peste 2.5 1.52

Ambele marchează

GG Da 1.55
GG Nu 2.30

Analiza de dinainte de meci

Sokol Tasovice - Uhersky Brod s-a jucat miercuri, 12 august, în Cupa (Cehia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Sokol Tasovice are patru victorii și o înfrângere. Golaveraj: 13-7. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Uhersky Brod vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 9 goluri și a primit 7.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Sokol Tasovice - Uhersky Brod 2-3, pe 12 august 2026.

Uhersky Brod pleacă favorită, la cota 1.66. Egalul e la 3.90, iar Sokol Tasovice la 3.90. Fără marja caselor, asta înseamnă 54% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.52, iar GG la 1.55.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,6 pentru Sokol Tasovice și 1,8 pentru Uhersky Brod. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 35% la victorie, față de 23%.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Sokol Tasovice are 35%, Uhersky Brod 42%. Peste 2.5 goluri: 65% în model, cota corectă ar fi 1.54. Cota 1.52 e cam la nivelul ăsta. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 66%. Cota de 1.55 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Sokol Tasovice - Uhersky Brod

Goluri estimate: 1,60 Sokol Tasovice și 1,76 Uhersky Brod, total 3,36. 1X2 în model: 35% · 23% · 42%. Peste 2,5: 65% (cotă corectă 1.54). GG: 66% (cotă corectă 1.52). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
12%1
20%2
22%3
18%4
25%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 35% · peste 2,5: 65% (verde).

Scoruri probabile

1-19,8%1-28,6%2-17,8%2-26,9%0-16,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,5% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-3
Pauză1-3
Cornere5-5
Cartonașe galbene1-2
Favorită la startUhersky Brod · 1.66
Goluri estimate~3,4
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Sokol Tasovice - Uhersky Brod?

S-a jucat miercuri, 12 august, ora 18:00 (ora României) și s-a terminat 2-3.

În ce competiție s-a jucat Sokol Tasovice - Uhersky Brod?

În Cupa (Cehia).

Cine era favorită în Sokol Tasovice - Uhersky Brod?

Uhersky Brod pleca favorită, la cota 1.66. Meciul s-a terminat 2-3.

Câte goluri s-au marcat în Sokol Tasovice - Uhersky Brod?

5 goluri, scor final 2-3. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,4.

Alte meciuri din Cupa

Toată liga →