Duminică18 octombrie
Live 166 Pune pont

4. Liga podkarpacka

Sokol Sieniawa - Stal Rzeszow II

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 19 septembrie

4. Liga podkarpacka Final
Sokol Sieniawa
ÎÎVVE
Final3-1Pauză 1-1
Stal Rzeszow II
EÎVÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Sokol Sieniawa 49%Egal 22%Stal Rzeszow II 29%

Sokol Sieniawa 3-1 Stal Rzeszow II: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Sokol Sieniawa 3-1 Stal Rzeszow II (pauză 1-1). Înainte de start, modelul dădea 45% pentru victoria lui Sokol Sieniawa, iar cotele fără marjă 49%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 4 goluri, față de 3,3 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 64%), iar GG a ieșit (65%). Scorul exact 3-1 avea 5,4% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Sokol Sieniawa vs Stal Rzeszow II

Sokol Sieniawa marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,2. Stal Rzeszow II marchează 1,8 goluri pe meci și primește 2,2. La Sokol Sieniawa, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~3,3goluri estimate
64%peste 2,5 goluri
65%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Sokol Sieniawaultimele 5Stal Rzeszow II
1,40
Puncte / meci
1,40
1,4
Goluri marcate / meci
1,8
1,2
Goluri primite / meci
2,2
2
Victorii
2
20%
Peste 2,5 goluri
80%
20%
Ambele marchează
80%

Ultimele 5 meciuri Sokol Sieniawa și ultimele 5 Stal Rzeszow II, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Sokol Sieniawa2-1-2

Î
Sokol Sieniawa - Igloopol Dębica13.09.26 · 4. Liga podkarpacka
0-1
Î
Sokol Nisko - Sokol Sieniawa05.09.26 · 4. Liga podkarpacka
1-0
V
Sokol Sieniawa - Blekitni Ropczyce29.08.26 · 4. Liga podkarpacka
2-0
V
Górnik Strachocina - Sokol Sieniawa22.08.26 · 4. Liga podkarpacka
0-1
E
Sokol Sieniawa - Pogoń-Sokół Lubaczów II19.08.26 · 4. Liga podkarpacka
4-4

Stal Rzeszow II2-1-2

E
Stal Rzeszów II - Sokol Nisko12.09.26 · 4. Liga podkarpacka
1-1
Î
Blekitni Ropczyce - Stal Rzeszów II05.09.26 · 4. Liga podkarpacka
5-1
V
Stal Rzeszów II - Górnik Strachocina29.08.26 · 4. Liga podkarpacka
3-2
Î
Pogoń-Sokół Lubaczów II - Stal Rzeszów II22.08.26 · 4. Liga podkarpacka
3-1
V
Stal Rzeszów II - Stal Lancut19.08.26 · 4. Liga podkarpacka
3-0

Ponturi Sokol Sieniawa - Stal Rzeszow II

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Sokol Sieniawa1.8549% fără marjă
X · Egal4.1522% fără marjă
2 · Stal Rzeszow II3.1029% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă

Șansă dublă

1X 1.28
X2 1.77
12 1.16

Analiza de dinainte de meci

Sokol Sieniawa - Stal Rzeszow II s-a jucat sâmbătă, 19 septembrie, în 4. Liga podkarpacka. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Sokol Sieniawa vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 6. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. În ultimele 5 meciuri, Stal Rzeszow II are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 9-11. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

Casele o dau favorită pe Sokol Sieniawa, la 1.85, cu egalul la 4.15. Fără marja caselor, asta înseamnă 49% șanse de victorie.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,8 pentru Sokol Sieniawa și 1,5 pentru Stal Rzeszow II. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă 1X, modelul calculează 68%. Cota de 1.28 e sub cea corectă (1.47) și nu merită. Peste 2.5 goluri: 64% în model, adică o cotă corectă de 1.56. Ambele marchează (GG): 65% în model, adică o cotă corectă de 1.54. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Sokol Sieniawa - Stal Rzeszow II

Goluri estimate: 1,80 Sokol Sieniawa și 1,50 Stal Rzeszow II, total 3,30. 1X2 în model: 45% · 23% · 32%. Peste 2,5: 64% (cotă corectă 1.56). GG: 65% (cotă corectă 1.54). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

4%0
12%1
20%2
22%3
18%4
24%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 36% · peste 2,5: 64% (verde).

Scoruri probabile

1-110,0%2-19,0%1-27,5%2-26,7%1-06,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Stal Rzeszow II. Stal Rzeszow II a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,4% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-1
Pauză1-1
Favorită la startSokol Sieniawa · 1.85
Goluri estimate~3,3
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Sokol Sieniawa - Stal Rzeszow II?

S-a jucat sâmbătă, 19 septembrie, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 3-1.

În ce competiție s-a jucat Sokol Sieniawa - Stal Rzeszow II?

În 4. Liga podkarpacka.

Cine era favorită în Sokol Sieniawa - Stal Rzeszow II?

Sokol Sieniawa pleca favorită, la cota 1.85. Meciul s-a terminat 3-1.

Câte goluri s-au marcat în Sokol Sieniawa - Stal Rzeszow II?

4 goluri, scor final 3-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,3.