Duminică18 octombrie
Live 166 Pune pont

4. Liga podkarpacka

Sokol Nisko - Izolator Boguchwala

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 19 septembrie

4. Liga podkarpacka Final
Sokol Nisko
EVÎEÎ
Final0-1Pauză 0-0
Izolator Boguchwala
VÎVVV
Șanse înainte de meci, după cote
Sokol Nisko 39%Egal 23%Izolator Boguchwala 37%

Sokol Nisko 0-1 Izolator Boguchwala: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Sokol Nisko 0-1 Izolator Boguchwala (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 49% pentru victoria lui Izolator Boguchwala, iar cotele fără marjă 37%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-a marcat 1 gol, față de 2,5 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 55%), iar GG n-a ieșit (NG avea 51%). Scorul exact 0-1 avea 12,3% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Sokol Nisko vs Izolator Boguchwala

Sokol Nisko marchează 1,0 goluri pe meci și primește 1,6. Izolator Boguchwala marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,0.

~2,5goluri estimate
45%peste 2,5 goluri
49%ambele marchează
0-1scorul cel mai probabil
Sokol Niskoultimele 5Izolator Boguchwala
1,00
Puncte / meci
2,40
1,0
Goluri marcate / meci
1,4
1,6
Goluri primite / meci
1,0
1
Victorii
4
40%
Peste 2,5 goluri
40%
60%
Ambele marchează
40%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Sokol Nisko și ultimele 5 Izolator Boguchwala, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Sokol Nisko1-2-2

E
Stal Rzeszów II - Sokol Nisko12.09.26 · 4. Liga podkarpacka
1-1
V
Sokol Nisko - Sokol Sieniawa05.09.26 · 4. Liga podkarpacka
1-0
Î
Igloopol Dębica - Sokol Nisko28.08.26 · 4. Liga podkarpacka
2-0
E
Sokol Nisko - Blekitni Ropczyce22.08.26 · 4. Liga podkarpacka
2-2
Î
Sokol Nisko - Górnik Strachocina19.08.26 · 4. Liga podkarpacka
1-3

Izolator Boguchwala4-0-1

V
Izolator Boguchwala - Blekitni Ropczyce12.09.26 · 4. Liga podkarpacka
2-1
Î
Górnik Strachocina - Izolator Boguchwala05.09.26 · 4. Liga podkarpacka
2-0
V
Izolator Boguchwala - Pogoń-Sokół Lubaczów II30.08.26 · 4. Liga podkarpacka
1-0
V
Stal Lancut - Izolator Boguchwala22.08.26 · 4. Liga podkarpacka
2-3
V
Izolator Boguchwala - Ekoball Sanok19.08.26 · 4. Liga podkarpacka
1-0

Întâlniri directe Sokol Nisko - Izolator Boguchwala

Sokol Nisko 0Egal 1Izolator Boguchwala 1
Î
Izolator Boguchwala - Sokol Nisko09.11.2025 · pauză 1-1
2-1

V/E/Î din perspectiva Sokol Nisko. 2 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Sokol Nisko - Izolator Boguchwala

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Sokol Nisko2.3039% fără marjă
X · Egal3.9023% fără marjă
2 · Izolator Boguchwala2.4237% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă

Șansă dublă

1X 1.45
X2 1.49
12 1.18

Analiza de dinainte de meci

Sokol Nisko - Izolator Boguchwala s-a jucat sâmbătă, 19 septembrie, în 4. Liga podkarpacka. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Sokol Nisko are o victorie, două egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 5-8. Izolator Boguchwala vine cu patru victorii și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 5.

În ultimele 2 întâlniri directe, Sokol Nisko a câștigat niciodată, Izolator Boguchwala o dată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,5 goluri în medie. Ultima: Sokol Nisko - Izolator Boguchwala 2-2, pe 6 iunie 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.30 pentru gazde, 2.42 pentru oaspeți și 3.90 la egal.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,0 pentru Sokol Nisko și 1,5 pentru Izolator Boguchwala. Scorul cel mai probabil e 0-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 25% la victorie, față de 39%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2: 75% în model, cota corectă ar fi 1.33. Casele dau 1.49, mai mult. Sub 2.5 goluri: 55% în model, adică o cotă corectă de 1.82. Scorul cel mai probabil: 0-1.

Probabilități Sokol Nisko - Izolator Boguchwala

Goluri estimate: 1,00 Sokol Nisko și 1,50 Izolator Boguchwala, total 2,50. 1X2 în model: 25% · 26% · 49%. Peste 2,5: 45% (cotă corectă 2.22). GG: 49% (cotă corectă 2.04). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

8%0
21%1
26%2
21%3
13%4
11%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 55% · peste 2,5: 45% (verde).

Scoruri probabile

0-112,3%1-112,3%0-29,2%1-29,2%0-08,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Sokol Nisko. Sokol Nisko a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,4% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-1
Pauză0-0
Favorită la startSokol Nisko · 2.30
Goluri estimate~2,5
Scor probabil0-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Sokol Nisko - Izolator Boguchwala?

S-a jucat sâmbătă, 19 septembrie, ora 13:00 (ora României) și s-a terminat 0-1.

În ce competiție s-a jucat Sokol Nisko - Izolator Boguchwala?

În 4. Liga podkarpacka.

Cine era favorită în Sokol Nisko - Izolator Boguchwala?

Niciuna clar: cotele erau 2.30 la gazde și 2.42 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-1.

Câte goluri s-au marcat în Sokol Nisko - Izolator Boguchwala?

Un gol, scor final 0-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,5.