Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

DanemarcaDanemarca · Cupa

Skive IK - Esbjerg fB

Statistici și rezultat final · marți, 25 august

DanemarcaCupa · Danemarca Final
Skive IK
VÎÎEV
Final1-5Pauză 0-3
Esbjerg fB
ÎÎÎVV
Șanse înainte de meci, după cote
Skive IK 20%Egal 24%Esbjerg fB 56%

Skive IK 1-5 Esbjerg fB: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Skive IK 1-5 Esbjerg fB (pauză 0-3). Înainte de start, modelul dădea 51% pentru victoria lui Esbjerg fB, iar cotele fără marjă 56%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 6 goluri, față de 3,3 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 64%), iar GG a ieșit (64%). Scorul exact 1-5 avea 1,2% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 5 cornere (3-2) și 1 cartonașe galbene (0-1).

Skive IKîn meciEsbjerg fB
3
Cornere
2
0
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Skive IK vs Esbjerg fB

Skive IK marchează și primește câte 1,4 goluri pe meci. Esbjerg fB marchează 2,6 goluri pe meci și primește 2,0. La Esbjerg fB, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,3goluri estimate
64%peste 2,5 goluri
64%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Skive IKultimele 5Esbjerg fB
1,40
Puncte / meci
1,20
1,4
Goluri marcate / meci
2,6
1,4
Goluri primite / meci
2,0
2
Victorii
2
40%
Peste 2,5 goluri
100%
60%
Ambele marchează
80%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Skive IK și ultimele 5 Esbjerg fB, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Skive IK2-1-2

V
Thisted - Skive IK21.08.26 · 2Nd Division, Promotion Group
0-1
Î
Skive IK - Fremad Amager14.08.26 · 2Nd Division, Promotion Group
0-2
Î
Skive IK - Nykobing08.08.26 · 2Nd Division, Promotion Group
2-3
E
Odder IGF - Skive IK05.08.26 · Cupa
1-1
V
Brabrand IF - Skive IK01.08.26 · 2Nd Division, Promotion Group
1-3

Esbjerg fB2-0-3

Î
Vejle BK - Esbjerg fB21.08.26 · 1. Division
4-2
Î
Esbjerg fB - Hobro15.08.26 · 1. Division
1-2
Î
Hvidovre - Esbjerg fB09.08.26 · 1. Division
2-1
V
Bogense G & IF - Esbjerg fB06.08.26 · Cupa
0-6
V
Hillerod - Esbjerg fB01.08.26 · 1. Division
2-3

Întâlniri directe Skive IK - Esbjerg fB

Skive IK 0Egal 0Esbjerg fB 1
Î
Esbjerg fB - Skive IK06.04.2024
2-0

V/E/Î din perspectiva Skive IK. 0 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Skive IK - Esbjerg fB

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Skive IK4.5520% fără marjă
X · Egal3.8524% fără marjă
2 · Esbjerg fB1.6356% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 2.10
X2 1.14
12 1.21

Goluri

Peste 1.5 1.16
Sub 2.5 2.12
Peste 2.5 1.62

Ambele marchează

GG Da 1.66
GG Nu 2.10

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.51
Pauză peste 1.5 2.32

Cornere

Sub 9.5 1.95
Peste 9.5 1.76

Analiza de dinainte de meci

Skive IK - Esbjerg fB s-a jucat marți, 25 august, în Cupa (Danemarca). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Skive IK are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 7-7. Esbjerg fB vine cu două victorii și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 13 goluri și a primit 10. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Esbjerg fB - Skive IK 2-0, pe 6 aprilie 2024.

Esbjerg fB pleacă favorită, la cota 1.63. Egalul e la 3.85, iar Skive IK la 4.55. Fără marja caselor, asta înseamnă 56% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.62, iar GG la 1.66.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,4 pentru Skive IK și 2,0 pentru Esbjerg fB. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 27% la victorie, față de 20%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Esbjerg fB, modelul calculează 51%. Cota de 1.63 e sub cea corectă (1.96) și nu merită. Peste 2.5 goluri are 64% în model, iar 1.62 e aproape de cota corectă (1.56). Ambele marchează (GG): 64% în model, cota corectă ar fi 1.56. Casele dau 1.66, mai mult. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Skive IK - Esbjerg fB

Goluri estimate: 1,38 Skive IK și 1,95 Esbjerg fB, total 3,33. 1X2 în model: 27% · 22% · 51%. Peste 2,5: 64% (cotă corectă 1.56). GG: 64% (cotă corectă 1.56). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

4%0
12%1
20%2
22%3
18%4
24%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 36% · peste 2,5: 64% (verde).

Scoruri probabile

1-19,6%1-29,4%0-17,0%0-26,8%2-16,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Esbjerg fB. Esbjerg fB a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,7 goluri, după cote 3,0. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,3% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-5
Pauză0-3
Cornere3-2
Cartonașe galbene0-1
Favorită la startEsbjerg fB · 1.63
Goluri estimate~3,3
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Skive IK - Esbjerg fB?

S-a jucat marți, 25 august, ora 20:00 (ora României) și s-a terminat 1-5.

În ce competiție s-a jucat Skive IK - Esbjerg fB?

În Cupa (Danemarca).

Unde s-a jucat Skive IK - Esbjerg fB?

Pe Hancock Arena, în Skive, marți, 25 august, ora 20:00 (ora României).

Cine era favorită în Skive IK - Esbjerg fB?

Esbjerg fB pleca favorită, la cota 1.63. Meciul s-a terminat 1-5.

Câte goluri s-au marcat în Skive IK - Esbjerg fB?

6 goluri, scor final 1-5. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,3.