Duminică18 octombrie
Live 105 Pune pont

CehiaCehia · FNL

SK Kladno - Vlasim

Statistici și rezultat final · vineri, 14 august

CehiaFNL · Cehia Final
SK Kladno
EVEVÎ
Final1-1Pauză 0-1
Vlasim
EVVÎE
Șanse înainte de meci, după cote
SK Kladno 36%Egal 27%Vlasim 36%

SK Kladno 1-1 Vlasim: statisticile meciului

Meciul s-a terminat SK Kladno 1-1 Vlasim (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 24% pentru egalul, iar cotele fără marjă 27%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,9 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 44%), iar GG a ieșit (59%). Scorul exact 1-1 avea 11,4% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 14 cornere (9-5) și 1 cartonașe galbene (1-0).

SK Kladnoîn meciVlasim
9
Cornere
5
1
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici SK Kladno vs Vlasim

SK Kladno marchează 1,6 goluri pe meci și primește 0,8. Vlasim marchează 2,2 goluri pe meci și primește 1,4.

~2,9goluri estimate
56%peste 2,5 goluri
59%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
SK Kladnoultimele 5Vlasim
1,60
Puncte / meci
1,60
1,6
Goluri marcate / meci
2,2
0,8
Goluri primite / meci
1,4
2
Victorii
2
40%
Peste 2,5 goluri
60%
60%
Ambele marchează
80%
0
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri SK Kladno și ultimele 5 Vlasim, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

SK Kladno2-2-1

E
SK Kladno - Vlasim14.08.26 · FNL
1-1
V
Sokol Hostoun - SK Kladno11.08.26 · Cupa
0-4
E
SFC Opava - SK Kladno07.08.26 · FNL
1-1
V
SK Kladno - Banik Ostrava B31.07.26 · FNL
1-0
Î
Usti nad Labem - SK Kladno24.07.26 · FNL
2-1

Vlasim2-2-1

E
SK Kladno - Vlasim14.08.26 · FNL
1-1
V
Vysoke Myto - Vlasim11.08.26 · Cupa
2-4
V
Vlasim - Viktoria Zizkov07.08.26 · FNL
4-1
Î
Karvina - Vlasim31.07.26 · FNL
1-0
E
Banik Ostrava B - Vlasim26.07.26 · FNL
2-2

Întâlniri directe SK Kladno - Vlasim

SK Kladno 0Egal 1Vlasim 0
E
SK Kladno - Vlasim14.08.2026 · pauză 0-1
1-1

V/E/Î din perspectiva SK Kladno. 0 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi SK Kladno - Vlasim

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · SK Kladno2.5236% fără marjă
X · Egal3.3527% fără marjă
2 · Vlasim2.5236% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.48
X2 1.40
12 1.27

Goluri

Peste 1.5 1.18
Sub 2.5 2.07
Peste 2.5 1.67

Ambele marchează

GG Da 1.56
GG Nu 2.27

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.49
Pauză peste 1.5 2.37

Analiza de dinainte de meci

SK Kladno - Vlasim s-a jucat vineri, 14 august, în FNL (Cehia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, SK Kladno are două victorii, două egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 8-4. Vlasim vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 11 goluri și a primit 7.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: SK Kladno - Vlasim 1-1, pe 14 august 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.52 pentru gazde, 2.52 pentru oaspeți și 3.35 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.67, iar GG la 1.56.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,5 pentru SK Kladno și 1,5 pentru Vlasim. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: SK Kladno are 38%, Vlasim 38%. Peste 2.5 goluri: 56% în model, cota corectă ar fi 1.79. La 1.67, plătește prea puțin. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 59%. Cota de 1.56 e sub cea corectă (1.69) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități SK Kladno - Vlasim

Goluri estimate: 1,47 SK Kladno și 1,47 Vlasim, total 2,94. 1X2 în model: 38% · 24% · 38%. Peste 2,5: 56% (cotă corectă 1.79). GG: 59% (cotă corectă 1.69). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
16%1
23%2
22%3
16%4
18%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 44% · peste 2,5: 56% (verde).

Scoruri probabile

1-111,4%2-18,4%1-28,4%0-17,8%1-07,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Pauză0-1
Cornere9-5
Cartonașe galbene1-0
Favorită la startSK Kladno · 2.52
Goluri estimate~2,9
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat SK Kladno - Vlasim?

S-a jucat vineri, 14 august, ora 19:00 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat SK Kladno - Vlasim?

În FNL (Cehia).

Cine era favorită în SK Kladno - Vlasim?

Niciuna clar: cotele erau 2.52 la gazde și 2.52 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în SK Kladno - Vlasim?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,9.

Alte meciuri din FNL

Toată liga →