Duminică18 octombrie
Live 149 Pune pont

PoloniaPolonia · III Liga - Gr.4

Siarka Tarnobrzeg - JKS Jaroslaw

Statistici și rezultat final · miercuri, 19 august

PoloniaIII Liga - Gr.4 · Polonia Final
Siarka Tarnobrzeg
VÎEEV
Final1-3Pauză 1-0
JKS Jaroslaw
ÎÎEVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Siarka Tarnobrzeg 41%Egal 25%JKS Jaroslaw 33%

Siarka Tarnobrzeg 1-3 JKS Jaroslaw: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Siarka Tarnobrzeg 1-3 JKS Jaroslaw (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 29% pentru victoria lui JKS Jaroslaw, iar cotele fără marjă 33%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 4 goluri, față de 3,0 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 57%), iar GG a ieșit (59%). Scorul exact 1-3 avea 3,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 5 cornere (2-3) și 3 cartonașe galbene (2-1).

Siarka Tarnobrzegîn meciJKS Jaroslaw
2
Cornere
3
2
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Siarka Tarnobrzeg vs JKS Jaroslaw

Siarka Tarnobrzeg marchează 1,2 goluri pe meci și primește 0,6. JKS Jaroslaw marchează 1,6 goluri pe meci și primește 2,2. La JKS Jaroslaw, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,0goluri estimate
57%peste 2,5 goluri
59%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Siarka Tarnobrzegultimele 5JKS Jaroslaw
1,60
Puncte / meci
0,80
1,2
Goluri marcate / meci
1,6
0,6
Goluri primite / meci
2,2
2
Victorii
1
20%
Peste 2,5 goluri
100%
40%
Ambele marchează
100%

Ultimele 5 meciuri Siarka Tarnobrzeg și ultimele 5 JKS Jaroslaw, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Siarka Tarnobrzeg2-2-1

V
AKS 1947 Busko Zdroj - Siarka Tarnobrzeg15.08.26 · III Liga - Gr.4
1-4
Î
Siarka Tarnobrzeg - Czarni Polaniec08.08.26 · III Liga - Gr.4
0-1
E
Hetman Zamosc - Siarka Tarnobrzeg02.08.26 · III Liga - Gr.4
1-1
E
Wisloka Debica - Siarka Tarnobrzeg11.07.26 · Amicale intercluburi
0-0
V
AKS 1947 Busko Zdroj - Siarka Tarnobrzeg04.07.26 · Amicale intercluburi
0-1

JKS Jaroslaw1-1-3

Î
JKS Jaroslaw - Wieczysta II Krakow15.08.26 · III Liga - Gr.4
1-2
Î
Wisloka Debica - JKS Jaroslaw08.08.26 · III Liga - Gr.4
3-1
E
JKS Jaroslaw - Sokol Kolbuszowa Dolna01.08.26 · III Liga - Gr.4
2-2
V
JKS Jaroslaw - Moravia Morawica25.07.26 · Amicale intercluburi
3-2
Î
Puszcza Niepolomice - JKS Jaroslaw23.07.26 · Amicale intercluburi
2-1

Ponturi Siarka Tarnobrzeg - JKS Jaroslaw

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Siarka Tarnobrzeg2.2241% fără marjă
X · Egal3.6525% fără marjă
2 · JKS Jaroslaw2.7733% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.40
X2 1.57
12 1.23

Goluri

Peste 1.5 1.14
Sub 2.5 2.40
Peste 2.5 1.51

Ambele marchează

GG Da 1.45
GG Nu 2.55

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.59
Pauză peste 1.5 2.22

Analiza de dinainte de meci

Siarka Tarnobrzeg - JKS Jaroslaw s-a jucat miercuri, 19 august, în III Liga - Gr.4 (Polonia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Siarka Tarnobrzeg vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 3. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. În ultimele 5 meciuri, JKS Jaroslaw are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 8-11. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

La case, diferența e mică: Siarka Tarnobrzeg are cota 2.22, JKS Jaroslaw 2.77. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.51, iar GG la 1.45.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,7 pentru Siarka Tarnobrzeg și 1,3 pentru JKS Jaroslaw. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X are 71% în model, iar 1.40 e aproape de cota corectă (1.41). Peste 2.5 goluri: 57% în model, cota corectă ar fi 1.75. La 1.51, plătește prea puțin. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 59%. Cota de 1.45 e sub cea corectă (1.69) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Siarka Tarnobrzeg - JKS Jaroslaw

Goluri estimate: 1,69 Siarka Tarnobrzeg și 1,29 JKS Jaroslaw, total 2,98. 1X2 în model: 47% · 24% · 29%. Peste 2,5: 57% (cotă corectă 1.75). GG: 59% (cotă corectă 1.69). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
15%1
23%2
22%3
17%4
18%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 43% · peste 2,5: 57% (verde).

Scoruri probabile

1-111,1%2-19,4%1-08,6%2-07,3%1-27,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: JKS Jaroslaw. JKS Jaroslaw a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,5% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-3
Pauză1-0
Cornere2-3
Cartonașe galbene2-1
Favorită la startSiarka Tarnobrzeg · 2.22
Goluri estimate~3,0
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Siarka Tarnobrzeg - JKS Jaroslaw?

S-a jucat miercuri, 19 august, ora 18:00 (ora României) și s-a terminat 1-3.

În ce competiție s-a jucat Siarka Tarnobrzeg - JKS Jaroslaw?

În III Liga - Gr.4 (Polonia).

Unde s-a jucat Siarka Tarnobrzeg - JKS Jaroslaw?

Pe Stadion Miejski im. Edwarda Mikusińskiego, în Tarnobrzeg, miercuri, 19 august, ora 18:00 (ora României).

Cine era favorită în Siarka Tarnobrzeg - JKS Jaroslaw?

Niciuna clar: cotele erau 2.22 la gazde și 2.77 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-3.

Câte goluri s-au marcat în Siarka Tarnobrzeg - JKS Jaroslaw?

4 goluri, scor final 1-3. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,0.

Alte meciuri din III Liga - Gr.4

Toată liga →