Duminică18 octombrie
Live 155 Pune pont

Coreea de SudCoreea de Sud · WK League (F)

Sejong Sportstoto (F) - Hwacheon KSPO (F)

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 15 august

Coreea de SudWK League (F) · Coreea de Sud Final
Sejong Sportstoto (F)
VÎVEÎ
Final0-0Pauză 0-0
Hwacheon KSPO (F)
EVVEV
Șanse înainte de meci, după cote
Sejong Sportstoto (F) 18%Egal 26%Hwacheon KSPO (F) 56%

Sejong Sportstoto (F) 0-0 Hwacheon KSPO (F): statisticile meciului

Meciul s-a terminat Sejong Sportstoto (F) 0-0 Hwacheon KSPO (F) (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 26% pentru egalul, iar cotele fără marjă 26%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 0 goluri, față de 2,2 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 62%), iar GG n-a ieșit (NG avea 61%). Scorul exact 0-0 avea 11,1% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Sejong Sportstoto (F) vs Hwacheon KSPO (F)

Sejong Sportstoto (F) marchează și primește câte 1,0 goluri pe meci. Hwacheon KSPO (F) marchează 2,0 goluri pe meci și primește 0,4. La Hwacheon KSPO (F), doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri. În directe, Sejong Sportstoto (F) nu a câștigat niciuna dintre ultimele 8 întâlniri.

~2,2goluri estimate
38%peste 2,5 goluri
39%ambele marchează
0-1scorul cel mai probabil
Sejong Sportstoto (F)ultimele 5Hwacheon KSPO (F)
1,40
Puncte / meci
2,20
1,0
Goluri marcate / meci
2,0
1,0
Goluri primite / meci
0,4
2
Victorii
3
40%
Peste 2,5 goluri
20%
20%
Ambele marchează
40%
0
Victorii în directe
5

Ultimele 5 meciuri Sejong Sportstoto (F) și ultimele 5 Hwacheon KSPO (F), în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Sejong Sportstoto (F)2-1-2

V
Incheon Steel (F) - Sejong Sportstoto (F)07.08.26 · WK League (F)
0-1
Î
Suwon FC (F) - Sejong Sportstoto (F)31.07.26 · WK League (F)
4-1
V
Seoul City (F) - Sejong Sportstoto (F)24.07.26 · WK League (F)
0-3
E
Gyeongju KHNP (F) - Sejong Sportstoto (F)18.07.26 · WK League (F)
0-0
Î
Sejong Sportstoto (F) - Mungyeong Sangmu (F)10.07.26 · WK League (F)
0-1

Hwacheon KSPO (F)3-2-0

E
Hwacheon KSPO (F) - Gyeongju KHNP (F)07.08.26 · WK League (F)
1-1
V
Incheon Steel (F) - Hwacheon KSPO (F)31.07.26 · WK League (F)
0-2
V
Hwacheon KSPO (F) - Mungyeong Sangmu (F)24.07.26 · WK League (F)
2-0
E
Suwon FC (F) - Hwacheon KSPO (F)17.07.26 · WK League (F)
0-0
V
Hwacheon KSPO (F) - Changnyeong (F)11.07.26 · WK League (F)
5-1

Întâlniri directe Sejong Sportstoto (F) - Hwacheon KSPO (F)

Sejong Sportstoto (F) 0Egal 3Hwacheon KSPO (F) 5
E
Sejong Sportstoto (F) - Hwacheon KSPO (F)05.09.2024 · pauză 0-1
1-1

V/E/Î din perspectiva Sejong Sportstoto (F). 1 din 8 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Sejong Sportstoto (F) - Hwacheon KSPO (F)

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Sejong Sportstoto (F)4.9018% fără marjă
X · Egal3.5026% fără marjă
2 · Hwacheon KSPO (F)1.6056% fără marjă

Analiza de dinainte de meci

Sejong Sportstoto (F) - Hwacheon KSPO (F) s-a jucat sâmbătă, 15 august, în WK League (F) (Coreea de Sud). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Sejong Sportstoto (F) vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 5 goluri și a primit 5. În ultimele 5 meciuri, Hwacheon KSPO (F) n-a pierdut niciunul (trei victorii și două egaluri). Golaveraj: 10-2. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

În ultimele 8 întâlniri directe, Sejong Sportstoto (F) a câștigat niciodată, Hwacheon KSPO (F) de 5 ori, iar trei meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 1,6 goluri în medie. Ultima: Hwacheon KSPO (F) - Sejong Sportstoto (F) 2-0, pe 20 iunie 2026.

Casele o dau favorită pe Hwacheon KSPO (F), la 1.60, cu egalul la 3.50. Fără marja caselor, asta înseamnă 56% șanse de victorie.

Modelul nostru estimează în jur de 2 goluri: 0,7 pentru Sejong Sportstoto (F) și 1,5 pentru Hwacheon KSPO (F). Scorul cel mai probabil e 0-1.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Hwacheon KSPO (F) are 57% în model, dar la 1.60 plătește sub cota corectă de 1.75. Sub 2.5 goluri: 62% în model, adică o cotă corectă de 1.61. Nu marchează ambele (NG): 61% în model, adică o cotă corectă de 1.64. Scorul cel mai probabil: 0-1.

Probabilități Sejong Sportstoto (F) - Hwacheon KSPO (F)

Goluri estimate: 0,70 Sejong Sportstoto (F) și 1,50 Hwacheon KSPO (F), total 2,20. 1X2 în model: 17% · 26% · 57%. Peste 2,5: 38% (cotă corectă 2.63). GG: 39% (cotă corectă 2.56). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

11%0
24%1
27%2
20%3
11%4
7%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 62% · peste 2,5: 38% (verde).

Scoruri probabile

0-116,6%0-212,5%1-111,6%0-011,1%1-28,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,5% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-0
Pauză0-0
Favorită la startHwacheon KSPO (F) · 1.60
Goluri estimate~2,2
Scor probabil0-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Sejong Sportstoto (F) - Hwacheon KSPO (F)?

S-a jucat sâmbătă, 15 august, ora 13:00 (ora României) și s-a terminat 0-0.

În ce competiție s-a jucat Sejong Sportstoto (F) - Hwacheon KSPO (F)?

În WK League (F) (Coreea de Sud).

Cine era favorită în Sejong Sportstoto (F) - Hwacheon KSPO (F)?

Hwacheon KSPO (F) pleca favorită, la cota 1.60. Meciul s-a terminat 0-0.

Câte goluri s-au marcat în Sejong Sportstoto (F) - Hwacheon KSPO (F)?

Niciunul: meciul s-a terminat 0-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,2.

Alte meciuri din WK League (F)

Toată liga →