Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

CroatiaCroatia · Prva NL

Segesta - Orijent 1919

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 22 august

CroatiaPrva NL · Croatia Final
Segesta
EVEVV
Final3-1Pauză 2-0
Orijent 1919
EÎEVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Segesta 41%Egal 27%Orijent 1919 31%

Segesta 3-1 Orijent 1919: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Segesta 3-1 Orijent 1919 (pauză 2-0). Înainte de start, modelul dădea 59% pentru victoria lui Segesta, iar cotele fără marjă 41%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 4 goluri, față de 3,3 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 63%), iar GG a ieșit (60%). Scorul exact 3-1 avea 6,9% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 11 cornere (7-4) și 3 cartonașe galbene (1-2).

Segestaîn meciOrijent 1919
7
Cornere
4
1
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Segesta vs Orijent 1919

Segesta marchează 3,8 goluri pe meci și primește 0,8. Orijent 1919 marchează 1,6 goluri pe meci și primește 2,0. La Segesta, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,3goluri estimate
63%peste 2,5 goluri
60%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
Segestaultimele 5Orijent 1919
2,20
Puncte / meci
1,00
3,8
Goluri marcate / meci
1,6
0,8
Goluri primite / meci
2,0
3
Victorii
1
80%
Peste 2,5 goluri
60%
60%
Ambele marchează
100%

Ultimele 5 meciuri Segesta și ultimele 5 Orijent 1919, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Segesta3-2-0

E
NK Lucko - Segesta01.08.26 · Amicale intercluburi
1-1
V
Krka - Segesta29.07.26 · Amicale intercluburi
1-4
E
Triglav Kranj - Segesta24.07.26 · Amicale intercluburi
2-2
V
Segesta - Jesenice22.07.26 · Amicale intercluburi
8-0
V
Segesta - Karlovac18.07.26 · Amicale intercluburi
4-0

Orijent 19191-2-2

E
Karlovac - Orijent 191904.08.26 · Amicale intercluburi
1-1
Î
Rizespor - Orijent 191902.08.26 · Amicale intercluburi
2-1
E
Orijent 1919 - Grobnican29.07.26 · Amicale intercluburi
1-1
V
Orijent 1919 - Dren Vrhnika25.07.26 · Amicale intercluburi
3-1
Î
Istra 1961 - Orijent 191921.07.26 · Amicale intercluburi
5-2

Ponturi Segesta - Orijent 1919

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Segesta2.2241% fără marjă
X · Egal3.3527% fără marjă
2 · Orijent 19192.9531% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.39
X2 1.48
12 1.27

Goluri

Peste 1.5 1.36
Sub 2.5 1.61
Peste 2.5 2.15

Ambele marchează

GG Da 1.92
GG Nu 1.78

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.27
Pauză peste 1.5 3.15

Analiza de dinainte de meci

Segesta - Orijent 1919 s-a jucat sâmbătă, 22 august, în Prva NL (Croatia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Segesta n-a pierdut niciunul (trei victorii și două egaluri). Golaveraj: 19-4. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Orijent 1919 vine cu o victorie, două egaluri și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 8 goluri și a primit 10.

Segesta pleacă favorită, la cota 2.22. Egalul e la 3.35, iar Orijent 1919 la 2.95. Fără marja caselor, asta înseamnă 41% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.15, iar GG la 1.92.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 2,1 pentru Segesta și 1,2 pentru Orijent 1919. Scorul cel mai probabil e 2-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 59% la victorie, față de 41%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Segesta merită privit: 59% în model, iar 2.22 plătește peste cota corectă de 1.69. Peste 2.5 goluri: 63% în model, cota corectă ar fi 1.59. Casele dau 2.15, mai mult. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 60%. Cota de 1.92 e peste cea corectă (1.67). Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități Segesta - Orijent 1919

Goluri estimate: 2,10 Segesta și 1,15 Orijent 1919, total 3,25. 1X2 în model: 59% · 21% · 20%. Peste 2,5: 63% (cotă corectă 1.59). GG: 60% (cotă corectă 1.67). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

4%0
13%1
20%2
22%3
18%4
23%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 37% · peste 2,5: 63% (verde).

Scoruri probabile

2-19,8%1-19,4%2-08,5%1-08,1%3-16,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Orijent 1919. Orijent 1919 a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 4,1 goluri, după cote 2,4. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-1
Pauză2-0
Cornere7-4
Cartonașe galbene1-2
Favorită la startSegesta · 2.22
Goluri estimate~3,3
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Segesta - Orijent 1919?

S-a jucat sâmbătă, 22 august, ora 17:30 (ora României) și s-a terminat 3-1.

În ce competiție s-a jucat Segesta - Orijent 1919?

În Prva NL (Croatia).

Unde s-a jucat Segesta - Orijent 1919?

Pe Stadionul Municipal, în Sisak, sâmbătă, 22 august, ora 17:30 (ora României).

Cine era favorită în Segesta - Orijent 1919?

Segesta pleca favorită, la cota 2.22. Meciul s-a terminat 3-1.

Câte goluri s-au marcat în Segesta - Orijent 1919?

4 goluri, scor final 3-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,3.

Alte meciuri din Prva NL

Toată liga →